April 19, 2024, 03:51:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: AMINO WHEY 3.5 - VANILA  (Pročitano 9132 puta)

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #30 poslato: Januar 07, 2018, 11:28:11 pre podne »
Jos jedno pitanje ja ga pijem 3 merice dnevno, ujutru posle treninga i uvece. Da li je to ok za ovaj Hydro?

 
Samo nemoj bas na prazno da ga pijes uvece ga ukombijun sa nekim zdravim mastima a ujutru recimo uz ovsene.

Van mreže lilihop

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #31 poslato: Januar 11, 2018, 09:15:17 posle podne »
Prelistao sam temu ali ne vidjeh da je neko spomenuo ukus Jaffa,ja sam sinoc porucio sa tim ukusom,pa me zanima je li ko probao ? :)

Do sad sam popio nekolike kante sa cokoladom,ona je odlicna,ali bih promijenio malo,a ja sam ljubitelj tih bas cokoladnih stvari :)

Edit: Sad sam vidio u glavnoj temi za ovaj protein,uglavnom  kazu da je slatka ali da je pravi ukus Jaffe,mislim da ce mi to odgovarati
« Poslednja izmena: Januar 11, 2018, 09:26:58 posle podne lilihop »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #32 poslato: Januar 12, 2018, 05:38:13 pre podne »
Prelistao sam temu ali ne vidjeh da je neko spomenuo ukus Jaffa,ja sam sinoc porucio sa tim ukusom,pa me zanima je li ko probao ? :)

Do sad sam popio nekolike kante sa cokoladom,ona je odlicna,ali bih promijenio malo,a ja sam ljubitelj tih bas cokoladnih stvari :)

Edit: Sad sam vidio u glavnoj temi za ovaj protein,uglavnom  kazu da je slatka ali da je pravi ukus Jaffe,mislim da ce mi to odgovarati

da
svakako ako volis "sladje" ukuse, onda tu nema sta
ukus JAFFA keks je zaista pogodjen do tancina, sto se tice samog ukusa...