April 29, 2024, 02:34:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: pitanje? :)  (Pročitano 2158 puta)

Van mreže nmcTL

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
pitanje? :)
« poslato: Mart 11, 2013, 10:32:15 pre podne »
Moj prvi post,pozdrav svima,sve pohvale za forum,zanima me sledece. Da li ima smisla piti mericu wheya tokom treninga uz NO?

Pre treninga uzimam No,10g bcaa i 10g glutamina,e sad citao sam da ako se uzima NO da je najbolje da se uzimaju tecne amino tokom treninga,znaci pitanje je imali ovaj whey nekog efekta slicnog ili ne,tj da ostavim tu mericu u sklopu dorucka sa ovsenim ili da je cirnem dok vezbam,u pitanju je the hydro whey.
Pwm mi je whey,malto,bcaa i glutamin.

Hvala

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: pitanje? :)
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2013, 10:45:18 pre podne »
Moj prvi post,pozdrav svima,sve pohvale za forum,zanima me sledece. Da li ima smisla piti mericu wheya tokom treninga uz NO?

Pre treninga uzimam No,10g bcaa i 10g glutamina,e sad citao sam da ako se uzima NO da je najbolje da se uzimaju tecne amino tokom treninga,znaci pitanje je imali ovaj whey nekog efekta slicnog ili ne,tj da ostavim tu mericu u sklopu dorucka sa ovsenim ili da je cirnem dok vezbam,u pitanju je the hydro whey.
Pwm mi je whey,malto,bcaa i glutamin.

Hvala
Nema razloga za wheyom tokom treninga.I napisao si da pijes NO pre treninga.Kakav sada NO tokom treninga?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanje? :)
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2013, 10:55:22 pre podne »
Moj prvi post,pozdrav svima,sve pohvale za forum,zanima me sledece. Da li ima smisla piti mericu wheya tokom treninga uz NO?

Pre treninga uzimam No,10g bcaa i 10g glutamina,e sad citao sam da ako se uzima NO da je najbolje da se uzimaju tecne amino tokom treninga,znaci pitanje je imali ovaj whey nekog efekta slicnog ili ne,tj da ostavim tu mericu u sklopu dorucka sa ovsenim ili da je cirnem dok vezbam,u pitanju je the hydro whey.
Pwm mi je whey,malto,bcaa i glutamin.

Hvala

bolje ostavi taj whey za dorucak
a evo i text o whey pred ili u toku treninga

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/06/protein-pred-trening-da-ili-ne.html

Van mreže nmcTL

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: pitanje? :)
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2013, 10:59:22 pre podne »
@Volk
Vidim da je  ispalo da sam tako napisao,pre treninga NO naravno,nemam nikakav NO tokom :)

@Pedja

Hvala,onda ostaje uz dorucak .