April 19, 2024, 12:20:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )  (Pročitano 14767 puta)

Van mreže Zeljko1986

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #45 poslato: April 02, 2018, 08:49:52 pre podne »
https://imgur.com/a/4M9z1

Evo tu je link za slicicu od ovog jutra,ALex rece da ubacim neku.Znaci,na prvoj strani moje teme su slicice sa sredine januara i 102 kg,na drugoj sa kraja februara i 94 kg i evo ovo je od danas sa 90 kg.

Pirat,sad mi je jasnije...Hvala.
Hvala svima na komentarima i smernicama...Javljam se uskoro ako bude bilo nekih nedoumica jer je rad na misicnoj masi nova epizoda za mene,a i sa rezultatima u svakom slucaju.Jos jednom hvala svima na savetima!

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #46 poslato: April 02, 2018, 10:06:09 pre podne »
Nadovezao bih se na proteine...
Ukoliko si izasao iz dijete i podizes hidrate budi oprezan jer 300 gr uh nije malo..tu ljudi znaju da se zanesu..
Inace odlicno si sve isplanirao.

Van mreže Zeljko1986

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #47 poslato: April 02, 2018, 10:52:18 pre podne »
Ok Vojo,razumem...Mislim,posto cu ja nastaviti da rotiram UH,tih 300 UH su dani sa najvecim unosom UH u nedelji tako da se nadam da to nece biti problem ali praticu stanje za svaki slucaj...

Van mreže djomlaksh

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #48 poslato: April 12, 2018, 07:59:36 posle podne »

M pak, M stak - ne postoje kod nas - postoji fals
Znaci Peksone kod nas ukoliko se pojave/ ili ih ima sigurno su fals, posto vidjam po teretanama da ih ima?

Pa vidi
pogledas DA LI IMA DEKLARACIJU na srpskom, tj ako ima, onda mora da ima broj upisa u min zdravlja, kao i ovlastenog uvoznika (firmu)
Kupitii nesto od nekoga, a da nemas pojma od koga ni sta i to unositi u sebe, je po meni ekstra hrabro.Kupiti patike koje nemas pojma od koga si kupio, pa ih krnes na nogu- i ko ga jebe. Kupiti nesto a pojma nemas cak ni kako se covek zove (da ne govorimo da ne postoji firma) i to onda tovariti u digestivni trakt - mashala!


Ista stvar sa Ultimate Nutrition pre ce na kladionici da ubodes nego Original ultimate

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #49 poslato: April 13, 2018, 05:57:31 pre podne »

M pak, M stak - ne postoje kod nas - postoji fals
Znaci Peksone kod nas ukoliko se pojave/ ili ih ima sigurno su fals, posto vidjam po teretanama da ih ima?

Pa vidi
pogledas DA LI IMA DEKLARACIJU na srpskom, tj ako ima, onda mora da ima broj upisa u min zdravlja, kao i ovlastenog uvoznika (firmu)
Kupitii nesto od nekoga, a da nemas pojma od koga ni sta i to unositi u sebe, je po meni ekstra hrabro.Kupiti patike koje nemas pojma od koga si kupio, pa ih krnes na nogu- i ko ga jebe. Kupiti nesto a pojma nemas cak ni kako se covek zove (da ne govorimo da ne postoji firma) i to onda tovariti u digestivni trakt - mashala!


Ista stvar sa Ultimate Nutrition pre ce na kladionici da ubodes nego Original ultimate

Pa trazis da IMA DEKLARACIJU gde se vidi ko je uvoznik a u ovom slucaju to je UN SYSTEM izz Bg i to mora da ima...
A onda se bacis na cistanje SUPLEMENT facts pa malo razmislis :D :D

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #50 poslato: April 13, 2018, 12:04:05 posle podne »
Lepo je videti,kada neko detaljno prouči materiju koja postoji ovde na forumu i krene u proces transformacije.
Videćeš da kako vreme bude odmicalo,rezultati će biti sve vidljiviji,a osećaćeš se fantastično  :D

Van mreže djomlaksh

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #51 poslato: April 13, 2018, 08:38:43 posle podne »

M pak, M stak - ne postoje kod nas - postoji fals
Znaci Peksone kod nas ukoliko se pojave/ ili ih ima sigurno su fals, posto vidjam po teretanama da ih ima?

Pa vidi
pogledas DA LI IMA DEKLARACIJU na srpskom, tj ako ima, onda mora da ima broj upisa u min zdravlja, kao i ovlastenog uvoznika (firmu)
Kupitii nesto od nekoga, a da nemas pojma od koga ni sta i to unositi u sebe, je po meni ekstra hrabro.Kupiti patike koje nemas pojma od koga si kupio, pa ih krnes na nogu- i ko ga jebe. Kupiti nesto a pojma nemas cak ni kako se covek zove (da ne govorimo da ne postoji firma) i to onda tovariti u digestivni trakt - mashala!


Ista stvar sa Ultimate Nutrition pre ce na kladionici da ubodes nego Original ultimate

Pa trazis da IMA DEKLARACIJU gde se vidi ko je uvoznik a u ovom slucaju to je UN SYSTEM izz Bg i to mora da ima...
A onda se bacis na cistanje SUPLEMENT facts pa malo razmislis :D :D

verovao ili ne 9 godine sam radio u brzoj posti   nazovi 'Sverceri" su na svaki ultimate imali zalepljenu deklaraciju na srpskom jeziku  cak znam ljude koji su drzali tj i dalje drze radnje lepili su na SCITEC crveni po mom misljenju najgori protein skidali crvenu deklaraciju na poljskom i lepili pan sportovu  . Po mom misljenju najbolje pogledaj sta nude nazovi sverceri i uzeti brend koji nema kod njih    Tipa  The nutrition , Nutrend  Olimp 

Za Un me nebi cudilo da se pakuje i kod nas ako se secas pre 2-3 godine sto je bio BIG IRON MUSCLE  covek iz sela kod Paracina mesao u mesalicu za beton i punio kese i kante
« Poslednja izmena: April 13, 2018, 08:50:29 posle podne djomlaksh »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #52 poslato: April 14, 2018, 06:06:35 pre podne »
Citat
verovao ili ne 9 godine sam radio u brzoj posti   nazovi 'Sverceri" su na svaki ultimate imali zalepljenu deklaraciju na srpskom jeziku  cak znam ljude koji su drzali tj i dalje drze radnje lepili su na SCITEC crveni po mom misljenju najgori protein skidali crvenu deklaraciju na poljskom i lepili pan sportovu 

a vidi
ovo su opasne stvar, koje spadaju pod OPASNO krivicno delo druze
Jer ti FALSIRAS (ne ti, nego kazem kako stvari stoje), deklaraciju/ potvrdu sa kojom jedna eminenetna ustanova, a u ovom slucaju MIn Zdrav Rep Srbije je izdalo potvrdu, sa tacnim  brojem UPISA u registar da je  prozivd analizran, odobren i sve ostalo sto je potrebno da bi se dobila dozvola za legalan uvoz.
Meni je jasno da mogu da se se dese takve stvari sa fake USA prozivodima jer i znam da USA zabole kita sta se radi,a oni su svjejdno skoro pa svi prebacili delatnosti u Evropu tj postojece firme u EU usluzno pune za mnoge brendove iz USA (ja kada bi smeo da kazem za koje THE usluzno radi packung, verovatno bi mnogima srusio snove  ;D ) ali stvar je toga, da ce to svakako i uskoro ljudima biti jasno i poznato. Te fireme to u stvari i ne kriju, samo sto mi kao nebeski naord nemamo potrebu ni da citamo niti bilo sta drugo- jer sve zznamo po predanju  ;D

Ali back on tema,
ovo je svakako vrlo ozbiljna stvar koju si rekao- veruj mi......

Van mreže djomlaksh

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko keto dijete(ishrana i suplementacija )
« Odgovor #53 poslato: April 15, 2018, 01:24:27 posle podne »
Citat
verovao ili ne 9 godine sam radio u brzoj posti   nazovi 'Sverceri" su na svaki ultimate imali zalepljenu deklaraciju na srpskom jeziku  cak znam ljude koji su drzali tj i dalje drze radnje lepili su na SCITEC crveni po mom misljenju najgori protein skidali crvenu deklaraciju na poljskom i lepili pan sportovu 

a vidi
ovo su opasne stvar, koje spadaju pod OPASNO krivicno delo druze
Jer ti FALSIRAS (ne ti, nego kazem kako stvari stoje), deklaraciju/ potvrdu sa kojom jedna eminenetna ustanova, a u ovom slucaju MIn Zdrav Rep Srbije je izdalo potvrdu, sa tacnim  brojem UPISA u registar da je  prozivd analizran, odobren i sve ostalo sto je potrebno da bi se dobila dozvola za legalan uvoz.
Meni je jasno da mogu da se se dese takve stvari sa fake USA prozivodima jer i znam da USA zabole kita sta se radi,a oni su svjejdno skoro pa svi prebacili delatnosti u Evropu tj postojece firme u EU usluzno pune za mnoge brendove iz USA (ja kada bi smeo da kazem za koje THE usluzno radi packung, verovatno bi mnogima srusio snove  ;D ) ali stvar je toga, da ce to svakako i uskoro ljudima biti jasno i poznato. Te fireme to u stvari i ne kriju, samo sto mi kao nebeski naord nemamo potrebu ni da citamo niti bilo sta drugo- jer sve zznamo po predanju  ;D

Ali back on tema,
ovo je svakako vrlo ozbiljna stvar koju si rekao- veruj mi......

Ozbiljna stvar jeste . Ne ide da pisem i da prozivam pojedine prodavnice  ali znam i od koga su kupovali Suplemente i ko je stampao deklaracije... Zato sam i rekao iskljucivo evropski brendovi  kojih nema kod nazovi svercera.