April 26, 2024, 04:04:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)  (Pročitano 299505 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #15 poslato: Februar 06, 2007, 03:09:18 posle podne »
Hvala Sele! Ma ipak...Efi je Efi!  :D

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #16 poslato: Februar 06, 2007, 08:03:55 posle podne »
moje misljenje ..zabrana proizvodnje preparata koji su sadrzali biljne supstance poput ma huanga je cista demonstracija sile i moci velikih farmaceutskih kuca da bi prodavale svoje mocne toplace masti..da ih ne navodim,znate vec sta se prepisuje receptima,oni su se osetili ugrozenima,jer preparati poput starog xenadrina,ast-ovog dymetadrina kog sam licno koristio i osetio njegovu extra efikasnost i drugih slicnih preparata kojih vise nema jer je tamo neko rekao da su jako opasni,ali dobro..a sto se tice hemijske verzije eca stacka po meni je neprevazidjena stara grcka varijanta u prahu koja je u kafenoj kasicici sadrzala 50mg efa,100mg cofa i 300mg aspirina,bila je extra delotvorna..

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #17 poslato: Februar 06, 2007, 10:36:46 posle podne »
Efedrin je super za skidanje....plus manje ti se jede.....al ako se uzima malo duze a i povecane doze narano jer on nakon par dana prestaje da deluje....pricam iz licnog iskustva....imala sam opasne probleme....cak sam zavrsila u bolnici od jake tahikardije.....a to sve mi se desilo odkad sam prestala da uzimam efedrin....recimo nakon dve tri nedelje....da sam produzila srce bi mi bilo kanta za smece.....opasan je al je efikasan

Dijan super text.

Anili nebi reko da efedrin deluje nekoliko dana efedrin deluje samo kad se kreces povecava otkucaje srca tj. puls. Ako sedis on nedeluje. Jedino sto znam sto deluje kad sedis na mestu je Clen i on deluje 48sati i T3 i T4. I nemogu da shvatim ljude sto uzimaju tablete u velikim kolicinama. Ja sam pred moje prvo takmicenje uzimao po jedan efedrin na dan i pola clena i 2 kofeina. Jer po meni je cista glupost uzimati 2 efedrina ako ti jedan pomogne. Jel kao prvo telo bude imuno na veliku kolicinu i trazi jos i jos. Ja povecavam doze samo kad vidim da stanem skroz i da neide nigde onda povecam dozu jel glupost je se trovati nepotrebno i bacati velike pare na to ako nije nuzda, a u prvu ruku stetiti svom zdravlju. Dok razumem isto da ima ljudi koji nemogu da podnesu efedrin.  Sve u svemu ova kombinacija sto je Dijan napisao je proverena od mene licno i extra deluje.
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #18 poslato: Februar 06, 2007, 11:06:34 posle podne »
Efedrin je super za skidanje....plus manje ti se jede.....al ako se uzima malo duze a i povecane doze narano jer on nakon par dana prestaje da deluje....pricam iz licnog iskustva....imala sam opasne probleme....cak sam zavrsila u bolnici od jake tahikardije.....a to sve mi se desilo odkad sam prestala da uzimam efedrin....recimo nakon dve tri nedelje....da sam produzila srce bi mi bilo kanta za smece.....opasan je al je efikasan

Dijan super text.

Anili nebi reko da efedrin deluje nekoliko dana efedrin deluje samo kad se kreces povecava otkucaje srca tj. puls. Ako sedis on nedeluje. Jedino sto znam sto deluje kad sedis na mestu je Clen i on deluje 48sati i T3 i T4. I nemogu da shvatim ljude sto uzimaju tablete u velikim kolicinama. Ja sam pred moje prvo takmicenje uzimao po jedan efedrin na dan i pola clena i 2 kofeina. Jer po meni je cista glupost uzimati 2 efedrina ako ti jedan pomogne. Jel kao prvo telo bude imuno na veliku kolicinu i trazi jos i jos. Ja povecavam doze samo kad vidim da stanem skroz i da neide nigde onda povecam dozu jel glupost je se trovati nepotrebno i bacati velike pare na to ako nije nuzda, a u prvu ruku stetiti svom zdravlju. Dok razumem isto da ima ljudi koji nemogu da podnesu efedrin.  Sve u svemu ova kombinacija sto je Dijan napisao je proverena od mene licno i extra deluje.

Posto si napisao da si takmicar, mogao bi nas pocastiti sa svojim slikama.

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #19 poslato: Februar 07, 2007, 08:37:53 pre podne »
bice i toga polako
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #20 poslato: Februar 15, 2007, 07:04:41 pre podne »
zar je sada efedrin potpuno legalan,kako rece sasacg ??? ovdje u sa. ga sigurno jos nema na policama .nego kome se ne preporucuje da pocne sa ECA,mozda nekom sa slabim srcem ili sl.jbt. hocel mi sta biti ako ga uzmem,hahaha :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #21 poslato: Februar 15, 2007, 11:07:14 pre podne »
efedrin kapi za nos je legalan lijek. ali od toga mozes imat samo stete ...
ko ima bilo kakvu srcanu smetnju nek zaobidje ECA.
probaj pa nam javi ako ti sta bude :) 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #22 poslato: Februar 15, 2007, 01:48:17 posle podne »
zar je sada efedrin potpuno legalan,kako rece sasacg ??? ovdje u sa. ga sigurno jos nema na policama .nego kome se ne preporucuje da pocne sa ECA,mozda nekom sa slabim srcem ili sl.jbt. hocel mi sta biti ako ga uzmem,hahaha :D

Gde sam ja to napisao????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #23 poslato: Februar 15, 2007, 07:31:49 posle podne »
zar je sada efedrin potpuno legalan,kako rece sasacg ??? ovdje u sa. ga sigurno jos nema na policama .nego kome se ne preporucuje da pocne sa ECA,mozda nekom sa slabim srcem ili sl.jbt. hocel mi sta biti ako ga uzmem,hahaha :D

Gde sam ja to napisao????

s sorry sale,ma pisao sam jutros  u 7,nisam fino procitao post,hahahah,sorry,bez ljutnje

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #24 poslato: Februar 15, 2007, 07:50:07 posle podne »
zar je sada efedrin potpuno legalan,kako rece sasacg ??? ovdje u sa. ga sigurno jos nema na policama .nego kome se ne preporucuje da pocne sa ECA,mozda nekom sa slabim srcem ili sl.jbt. hocel mi sta biti ako ga uzmem,hahaha :D

Gde sam ja to napisao????

s sorry sale,ma pisao sam jutros  u 7,nisam fino procitao post,hahahah,sorry,bez ljutnje

OK :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže GRD

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #25 poslato: April 15, 2007, 08:26:32 posle podne »
Fino, ja sam potrosio 3-4 table, ali u periodu od 2-3 godine...  Pokazao se jako dobro... ja sam jos spilao i 1000mg c vitamina na to sve...

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #26 poslato: Maj 29, 2007, 01:02:30 posle podne »
Koji aspirin se uzima , shumeci ili obicni ?
Specialization is for insects.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #27 poslato: Maj 29, 2007, 04:23:48 posle podne »
sumeci su od 500-1000mg, ako se ne varam. 
bolje uzmi one male od po 100mg. 2-3 tablete i to je to
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #28 poslato: Maj 29, 2007, 04:41:53 posle podne »
sumeci su od 500-1000mg, ako se ne varam. 
bolje uzmi one male od po 100mg. 2-3 tablete i to je to

Ne treba mu vise od 100mg u ECA...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #29 poslato: Maj 29, 2007, 06:24:07 posle podne »
mene taj mali nije "radio"... Jedino doze od 300 - 500mg....