April 29, 2024, 06:25:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)  (Pročitano 299655 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #495 poslato: Novembar 26, 2015, 01:40:54 posle podne »
Ocekivao sam barem neki kick i izdrzljivost mada trening mi je isti sa njim i bez njega jedino eto sto se bas brze znojim nego reko da mi mozda nije fejk uvalio ili tako nesto al sta sada boze moj ne radi svakoga isto

pa dobro
receptoori imaju veliku ulogu,ali posto si prvi put uzeo
e sad kick
ovisno sta smatras za kick
ali ono..defitivno imas rekaciju kako bi trebalo da radi (to sto si opisao)

Van mreže Smeker

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #496 poslato: Novembar 26, 2015, 02:00:27 posle podne »
Svakog kog sam pitao svi kazu ludnica kako odradis trening, veca zelja za treningom, veca snaga, kardio kad rade ko da ga ne osete... dok mene normalno sve, dizem iste tezine kao i pre, kardio mi isto isti kao i pre, posle treninga budem iscrpljen, normalno spavam jedino eto kad sam uze 75mg sam spavao vise nego obicno spavao sam skoro 12 sati dok drugi kazu da ponekad legnu u 3 4 ujtru, nit osecam drhtavicu nit me glava boli jedino eto sto u toku treninga mi malo utrne glava al nista strasno, cuka samo kad odradim seriju krene malo brze da radi al brzo se vrati u normalu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #497 poslato: Novembar 26, 2015, 02:04:09 posle podne »
Svakog kog sam pitao svi kazu ludnica kako odradis trening, veca zelja za treningom, veca snaga, kardio kad rade ko da ga ne osete... dok mene normalno sve, dizem iste tezine kao i pre, kardio mi isto isti kao i pre, posle treninga budem iscrpljen, normalno spavam jedino eto kad sam uze 75mg sam spavao vise nego obicno spavao sam skoro 12 sati dok drugi kazu da ponekad legnu u 3 4 ujtru, nit osecam drhtavicu nit me glava boli jedino eto sto u toku treninga mi malo utrne glava al nista strasno, cuka samo kad odradim seriju krene malo brze da radi al brzo se vrati u normalu

pa dobro
snaga bas i ne dolazi na taj nacin
ali dobro si rekao
ne reaguje bas svako isto
a pogtovo na placebo

Van mreže Smeker

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #498 poslato: Novembar 26, 2015, 02:11:57 posle podne »
Nisam ocekivao da cu dizati sada 50kg vise nego cisto nijansu, zao mi sto nisam uspeo kardio da povecam posto sam ga zbog toga najvise i uzeo... Uprincipu nisam zadovoljan, samo vise se znojim a to sam mogao i sa animal cut-om koji je x puta bezbedniji za zdravlje

Van mreže bulldoger

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #499 poslato: Novembar 27, 2015, 12:22:25 posle podne »
Mislim da za "kick" smatra stimulaciju CNS-a,ili ti uradu,ja sam uvek osecao rad(kick) kad sam uzimao tabletu od 50 mg i zamutim jedan nes pre teretane i dobijem efedrin kofein a davno smo u tekama kupovali,bez ikakvih pitanja,krajem '90ih,uzimao sam ga i kad nisam isao na trening,jednom smo drugar i ja iscvakali tablu efosa za noc,tu noc sam morao da budm budan i efedrin je odradio posao samo sto sam piskio svakih 10 min ali sam unosio mnogo tecnosti ;),efedrin kofein aspirin stara apotekarska kombinacija,gde je samo aspirin "dobar" za organizam,poznato je da efedrin unistava koru nadbubrezne zlezde i jos + 100 side efekata ima duzim koriscenjem :-\

Van mreže PUMP

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #500 poslato: Januar 22, 2016, 05:57:12 posle podne »
Zanima me misljenje za jedan ciklus, cilj je misicna masa i nesto cvrsca forma.. 14 ned 750 mg depo, 10 ned deka alpha 250mg, poslednje 4 ned bih ogranicio hidrate i dodao e/c/a stack..

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #501 poslato: Januar 31, 2016, 11:20:19 posle podne »
Dok se radi eca stack...low carb ili keto je bolji?
Da dodam za slucaj da menja nesto... da generalno vec duzi period sam na keto ishrani...visoko masti..hidrati tek-tek.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #502 poslato: Februar 01, 2016, 06:38:50 pre podne »
Dok se radi eca stack...low carb ili keto je bolji?
Da dodam za slucaj da menja nesto... da generalno vec duzi period sam na keto ishrani...visoko masti..hidrati tek-tek.



pa ako unosus hidrate i nije keto.
a eca..po meni bolji na keto..

Van mreže LiftDatWeight

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #503 poslato: Februar 13, 2016, 09:52:25 posle podne »
Gde moze da se kupi efedrin u 2016?

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #504 poslato: Februar 14, 2016, 12:24:46 posle podne »
Ja uzeo madjarski ephirit...i vise nego zadovoljan. Nema mucnine...nikakvih kontraidikacija...samo energija i nekako vedro raspolozenje. Samo prvi put mi je bilo malo frka...drhtavica i ubrzani puls...ali i to je brzo proslo, i to 25mg doza a i cena je skroz prihvatljiva, tj nije mnogo skuplje nego kapi za nos.
Pitanje za iskusnije...25mg efedrina sa 100mg aspirina i amix coffeine (200mg sa taurinom) po 2 dnevno...ok tako da idem 40 dana bez ubacivanja 3 doze? Bf je vec poprilicno nizak...a i ovako imam problema sa spavanjem pa zbog toga ne bih ubacivao 3 dozu...a vremenski bih produzio uzimanje na 40 dana.

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #505 poslato: Februar 14, 2016, 03:11:37 posle podne »
Oko ECA nemas mnogo filozofije. Dokazane, sigurne i djelotvorne doze (potkrijepljene studijama) su:

(200mg Kofeina, 25mg efedrina,80mg Aspirina )3x dnevno.
Sto ga duze koristis ovaj stack, bolje radi u smislu gubljenja masnog tkiva (psiho kick prolazi brzo).
Samo ne treba pretjerivati sa duzinom koristenja, vjerovatno ne vise od mjesec dana u kontinuitetu, jer pocinje i da utice na gubitak TAMNOG MASNOG TKIVA, koje je esencijalno i naravno to nije dobra stvar.

Da, i aspirin pomaze u gubljenju masnog tkiva (jedno vrijeme se smatrao nepotrebnim dodatkom ECA stacka)
I nedavne studije idu tome u prilog :) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25743752

Ali, kao sto su ti svi rekli ovde. Uzmi za taj psihicki kick, ali na samom pocetku vjerovatno neces vidjeti nikakvu razliku, koristio ga ili ne.....
Jel može link do tih studija koje pokazuju efikasnost sa tim dozama?

Van mreže Penzioner

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #506 poslato: Februar 17, 2016, 03:18:15 posle podne »
Pozdrav svima.
Inace, pratim forum vec nekih mjesec dana, i sve vise se vracem sa odredjenim pitanjima... pa ovako.

Posto se ranije nisam nigdje predstavio, ukratko cu reci, mlad (27 godina) a vec vojno lice u invalidskoj penziji. Sluzio sam vojsku u inostranstvu i zbog povreda koje sam zadobio, dobih invalidu. Medjutim, te povrede danas nisu nesto sto bi me sputavalo u normalnom funkcionisanju, niti imaju ikakve posledice na mene.
E dok sam se rehabilitovao i u potpunosti povratio, nabacio sam poprilicno kilograma.
Proteklih 45 dana sam na keto dijeti, i to je rezultiralo gubitnom od 17 kilograma. Naravno jako sam zadovoljan time, ali sada je na red doslo jos onih nekoliko kilograma do zeljene kilaze.
Dok sam bio u aktivnoj sluzbi, to je bilo nekih 105 do 107 kilograma, a sada sam na 113...
Visok 192... Zvuci neproporijalno, ali to je za mene optimalno za maksimalne performanse (SD jedinica).

Interesujem se za ECA jer ranije nikada nisam koristio nista od preparata, pa mi je i poznavanje materije jako lose.
Ovo sto sam do sada procitao izgleda jako primamljivo, ali uvijek se vracem na isto: GDJE GA KUPITI?

Ocito, u Crnoj Gori nema, pa me interesuje da li imate neke informacije?

Hvala!
« Poslednja izmena: Februar 17, 2016, 03:26:34 posle podne Penzioner »
There is no such thing as a dangerous weapon... just dangerous men...

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #507 poslato: Februar 17, 2016, 03:24:04 posle podne »
Cao pa aspitin i kofein mislim da znas gde mozes da ih kupis, a efedrin moras naci negde na crno jer je na listi zabranjenih supstanci...

Van mreže Penzioner

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #508 poslato: Februar 17, 2016, 03:28:49 posle podne »
Gledam da li ima neko iz CG na forumu da ima bilo kakve informacije, pa neka me kontaktira u PM.
Moze i SRB ako se ima nacina poslati.
Diskrecija zagarantovana  ;)
There is no such thing as a dangerous weapon... just dangerous men...

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #509 poslato: Februar 17, 2016, 03:31:17 posle podne »
Ma malo se raspitas u teretani sigurno ces naci nekog dilera ;) njih bar ima na izvoz....