April 19, 2024, 05:14:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)  (Pročitano 299208 puta)

Van mreže Penzioner

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #510 poslato: Februar 17, 2016, 03:35:35 posle podne »
Ma problem je sto ne radim teretanu, vec open, ono u parku, vratilo/razboj/trcanje/sklekovi/cucnjevi itd... A i blizu svoje kuce sam izgradio mali SD poligon, tako da se iskljucivo bavim time.
Ali OK, kapiram da je najbolje da odem i tamo se raspitam.
There is no such thing as a dangerous weapon... just dangerous men...

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #511 poslato: Februar 27, 2016, 05:36:21 posle podne »
ovako,interesira me misljenje(posebno od pedje,NPP),dal ima smisla uzimat ECA u sljedecu svrhu

situacija je sljedeca,tako da sam trenutno poceo 6. tjedan natural nakon PCT-a.

namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina), zajedno s UH rotacijama. onda 2 nedelje keto bez ECA, i onda kura s rotacijama.

to bi bio kamo neki primig za kuru.
s tim da namjeravam pocet kuru samo s propionatom i odmah  s clenom 6 nedelja,pa 4 nedelje ECA,pa opet 6 nedelja clen.

molim misljenja,najvise me to int,dal nije previse pogresno sada natural uzet ECA,mada je to mala doza.

hvala
« Poslednja izmena: Februar 27, 2016, 06:03:35 posle podne klaun8 »

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #512 poslato: Februar 27, 2016, 06:03:07 posle podne »
ovako,interesira me misljenje(posebno od pedje),dal ima smisla uzimat ECA u sljedecu svrhu

situacija je sljedeca,tako da sam trenutno poceo 6. tjedan natural nakon PCT-a.

namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina), zajedno s UH rotacijama. onda 2 nedelje keto bez ECA, i onda kura s rotacijama.

to bi bio kamo neki primig za kuru.
s tim da namjeravam pocet kuru samo s propionatom i odmah  s clenom 6 nedelja,pa 4 nedelje ECA,pa opet 6 nedelja clen.

molim misljenja,najvise me to int,dal nije previse pogresno sada natural uzet ECA,mada je to mala doza.

hvala

Nisam Pedja, al cu iznijeti svoje misljenje.
Prepostavljam da je silj te kure sto planiras definicija.
Pa ides rocaije, low, keto kako se vec zna, a eca i klen, cuvaj za zavrne udarce,
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #513 poslato: Februar 28, 2016, 01:27:03 posle podne »
Citat
namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina)

interesatno razmisljanje  :)

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #514 poslato: Februar 28, 2016, 02:45:29 posle podne »
Citat
namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina)

interesatno razmisljanje  :)

razmisljao sam,jer nije anabolicki steroid,pa nebude  velike stete za pocetak ciklusa?

il jako pogresno razmisljanje?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #515 poslato: Februar 29, 2016, 06:32:50 pre podne »
Citat
namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina)

interesatno razmisljanje  :)

razmisljao sam,jer nije anabolicki steroid,pa nebude  velike stete za pocetak ciklusa?

il jako pogresno razmisljanje?

pa pogrresno je razmisljanje jer kod upotrebe lekova nije moguce da ne bude stete
a pogtovo u xxxx kuri po redu i svako bi bio budala i debil da ti kaze da ce sve biti ok,jer je reakacija tela nepredivvia i nikada nije ista
naravno da efedrin nema nikakve veze sa npr testosteronom
ali ako pricamo o opcijama receptora,sigirno da koristis lekove,i sigurno da nisi natural jbg
i kao sto neko rece
ne vidim svrhu toga sto zelis
zvucis kao ocajnik koji jedva ceka da ide na kuru,pa ce pauzu da koristi eto ,tako samo malo da se pecka da ne gubi vreme na leru...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #516 poslato: Februar 29, 2016, 06:36:48 pre podne »
Vidim da si i mene pitao, ali kao što sam ti već napisao u pp, stvarno nikada nisam imao potrebe za ECA, tako da ni probao nisam. Kao što si i sam rekao nisu anabolici hahahhaha pa zašto onda i da probam
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #517 poslato: Februar 29, 2016, 09:32:29 pre podne »
Citat
namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina)

interesatno razmisljanje  :)

razmisljao sam,jer nije anabolicki steroid,pa nebude  velike stete za pocetak ciklusa?

il jako pogresno razmisljanje?


zvucis kao ocajnik koji jedva ceka da ide na kuru,pa ce pauzu da koristi eto ,tako samo malo da se pecka da ne gubi vreme na leru...

offtopic,ako nije tajna,mozemo znat pedja,kolko si tjedana natural u godini?


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #518 poslato: Februar 29, 2016, 09:50:45 pre podne »
Citat
namjeravam biti natural 12 tjedana,sad bi zeo ECA stack 4 nedelje(25mg efedrina)

interesatno razmisljanje  :)

razmisljao sam,jer nije anabolicki steroid,pa nebude  velike stete za pocetak ciklusa?

il jako pogresno razmisljanje?


zvucis kao ocajnik koji jedva ceka da ide na kuru,pa ce pauzu da koristi eto ,tako samo malo da se pecka da ne gubi vreme na leru...

offtopic,ako nije tajna,mozemo znat pedja,kolko si tjedana natural u godini?



prilicno sarkasticno i na taj nacin sigurno neces nigde zavrsiti sa razmisljanjem
u svakom slucaju
s obzirom da sam 28 god u ovome i da sam ovde kao i na svim drustvenim mrezama pod punim imenom i prezimenom,bez sakrivanja indenitntea i bilo cega,svako ko me poznaje i nemam razloga bilo sta da krijem
Krecem sa kurama obicno 1.2 i zavrssvam 1.7 ostatak godine sam naravno clean
Siguran sam da mi ne veruejs bas iz gore opsianih razloga,jer tebi to naravno nije nromalno da neko bude i 3 "tjedna" off,ali onda se malo sedni,razmisli,pogledaj svoje fotografije,malo vise edukacije i vidceti ces gde te tvoj nacin "razmisljanja" vodi :)

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #519 poslato: Februar 29, 2016, 10:16:00 pre podne »
Hahahah...spremas se za more Pedja :P
P. S. Ogroman naklon za ovako otvorenu i iskrenu recenicu Pedja.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #520 poslato: Februar 29, 2016, 10:49:23 pre podne »
Pa tvoj nacin odgovaranja govori o tvom "h;adjenju ventila" posto ja imam mogucnost da pratim tvoje postove od prvog dana,i na veoma jednostavan nacin,a matematickom operacijom zvanom ZBRAJANJE se dolazi do zakljcuka da ti imas pauzu od 3 nedlje off godisnje,sto se vidi iz tvog nacina komunicranja tj prilozene konverzacije.
naravno da me zabole kurac za tebe i takve kao sto si ti,posto vi smatrate da je tajna necije u abonromalnim dozama i na tome sto je 24/7/365 na hemiji,dok sa druge strane,vi bi svak put polupali ogledalo kada se pogledate u njega,posto ste sprzili sve zivo u sebi i sada je naravno neko drugi krvi i naravno svi su lazoviu,a ti si npr kornketno clan 10 foruma i na 10 foruma kenjas o istim stvarima,a na sebi si isprobao arsenal kakav je malo ko od aktivnih tkamicara isprobao,ali naravno prvi odbraneni mehanizam je da nemas genetiku :D a drugi da te svi lazu i da koriste vise od tebe,samo ne zele da kazu...
a da so ocjanik..pa sam o sebi covece govoris..sta ja imam da pricam,kada na svkoj temi kroz godinu dana tebi uvek nista nije jasno u uvek je teorija zavere  ;D

bez zamjere :D

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #521 poslato: Februar 29, 2016, 10:54:05 pre podne »
Hahahah...spremas se za more Pedja :P
P. S. Ogroman naklon za ovako otvorenu i iskrenu recenicu Pedja.

ma da
ali evo..pogledaj ispod....i sta onda vredi bilo sta da kazes
ja da imam razloga da lazem..pa aje..vec me zabole q..c sta ce neko da misli,niti se takmicim niti bilo sta
i opet..LAZESSSSSSSSSS hahahahhah

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #522 poslato: Februar 29, 2016, 03:07:21 posle podne »
Izvinite me na offu,ali jednostavno moram ovo da napisem Pedja me podsetio sa tim teorijama zavere..

Ja ne znam sta je to,da li su ljudi toliko tvrdoglavi,ili jednostavno ne prihvataju CINJENICU da NADPROSECNI rezultati ,takmicari,pogotovo oni na vecem takmicarskom nivou kao sto je Pedja bio NIJE SVE U XXXX DOZAMA LEKOVA..

Da postoji nesto drugo u odlicnom rezultatu coveka pored HEMIJE,da su tu stvari kao LUD ALI PAMETAN TRENING,ISHRANA,SUPLEMENTI,**ODMOR** i jos ko zna koliko stvari na koje covek ne obrati paznju a opet znace mnogo... I onda lik sto izgleda kao BURE sabije celu galeniku,pokupi sve od dilera,kljuka se i sad ce on da bude Roni Koleman... Stvarno ne kapiram kuda takva razmisljanja vode,ali vidi se iz prilozenog da ne vode daleko.. :)

Jos jednom sorry za off..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #523 poslato: Februar 29, 2016, 03:12:46 posle podne »
Izvinite me na offu,ali jednostavno moram ovo da napisem Pedja me podsetio sa tim teorijama zavere..

Ja ne znam sta je to,da li su ljudi toliko tvrdoglavi,ili jednostavno ne prihvataju CINJENICU da NADPROSECNI rezultati ,takmicari,pogotovo oni na vecem takmicarskom nivou kao sto je Pedja bio NIJE SVE U XXXX DOZAMA LEKOVA..

Da postoji nesto drugo u odlicnom rezultatu coveka pored HEMIJE,da su tu stvari kao LUD ALI PAMETAN TRENING,ISHRANA,SUPLEMENTI,**ODMOR** i jos ko zna koliko stvari na koje covek ne obrati paznju a opet znace mnogo... I onda lik sto izgleda kao BURE sabije celu galeniku,pokupi sve od dilera,kljuka se i sad ce on da bude Roni Koleman... Stvarno ne kapiram kuda takva razmisljanja vode,ali vidi se iz prilozenog da ne vode daleko.. :)

Jos jednom sorry za off..

pa tako nekako
jer evo npr
covek me pita sarkasticno: a koliko si ti na jhemijio godisnje
i ja mu lepo i pristojno odgovorim
on kaze
a sta kurac ti mene tu valjas,ne VJERUJEM da si ti 28 god od 1.2 pa to 1.7 na hemiji
i ja bi sada trebalo da ulazim u pricu o tome kako sam se ja takmicio i bio aktivni takmicar za razliku od nekoga ko se bavi rekretivno itd itd i onda se odlazi opet u dubuozu gde je zaklucak uglavnom da se laze i da je sve zavera...jbg

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #524 poslato: Decembar 15, 2016, 10:48:10 pre podne »
da li mogu nekako da posluze kapi za nos sa efedrinom  pred trcanje  i kako se primenjuju? spremam se za polumaraton i naravno ne bih ih stalno koristio nego ponekad kad planiram puno da istrcim  :)