April 25, 2024, 09:40:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: O2 - CAMEL CREW KUWAIT  (Pročitano 5120 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« poslato: Januar 17, 2018, 11:41:47 pre podne »
Evo malo vise o celoj prici oko Camel Crew project form Kuwiat!
Vizija Bader Boodai

Predsednik Bodybuilding Federacije Kuvajt, vlasnik teretane, preduzetnik, trener, promoter prvenstva. G. Bader Boodai.

To je veliki čovek, „Veličina čoveka nije u tome koliko bogatstvo je stekao, vec u njegovoj  sposobnosti da pozitivno utice na one oko njega.” Mnogo toga se može videti kod g. Boodaia.

- Poslovan covek, neveroatno uspešan, ne samo u biznisu nego i  carstvu u bodybuildinga. Sa svojim lancom  teretana O2 (oxygen gym) u Kuvajtu, privukao je mnoge sporiste sirom sveta, a postao je i meka za bodi bilding.

Godine 2002., Bader je odlučio da želi poslovati na ovom području. U svojim tržišnim studijama otkrio je da je većina teretana u njegovoj zemlji je  bila zasnovana na poslovanju, a ne na samom sportu. Nije bilo znanja i strasti za bodybuildingom.

- Prvi korak mu je bio taj da je kupio gomile video kaseta kao sto je npr „Put ka Olimpiji”, ali umesto kao i svi drugi da gleda kako to rade IFBB PRO dogsi, on je gledao teretane u kojima vezbaju, sta ih krasi, sta privlaci ljude i sve ostalo sto drugi nisu gledali.

Obratio je paznju na bodybuilding, jer  u njegovoj zemlji nije bilo bildera takvog kalibra

-. Hte sam izgraditi teretanu poput onih u SAD-u-rekao je Bodai!!. Putovao je do najboljih teretana sirom E.E.U.U i proučavao ih. Želio je učiniti nešto bolje; hibridna kombinacija fitness teretane i luksuza.

Cilj takvih teretana je - pružiti uslugu obuke na svetskom niovu i dovesti najbolje u O2!
. Ljudi kažu da je najbolja teretana na svetu OXIGEN GYM u Kuvajtu.

Bodybuilding nije isti kao što je bio u 1990-ima u E.E.U.U. U U U u Kuvajtu, entuzijazam za bodybuildingom je u velikom usponu.

Raznolikost sportista iz mnogih zemalja koje posećuju OXIGEN GYM tokom cijele godine, fantastična je prilika za njegovu zemlju
-Njegova teorija je da. svaki profesionalni sportista zna veliku količinu informacija, a on to upravo zeli  privući, i doneti to znanje na Bliski Istok.

Chris Aceto, Dave Palumbo, su samo od nekih koji su rekli da g Bodai može biti sedeći Joe Weider.

Mislim isto tako.

-Viktor Ortiz -

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2018, 11:51:11 pre podne »
Koliki gym sunce ti.... :o :o ;D

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2018, 04:44:01 posle podne »
Ima klip na you tube luimarco je snimao
Uglavnom jedan sprat oprema tipa za noge i ramena
Drugi za ledja biceps
Treci.. itd itd
Imaju restoran za njihovu hranu i sta sve ne...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2018, 05:19:17 posle podne »
Da,da gledao sam pre i dalje ne verujem kakav kompleks..
Voli cika Bader malo... ;D ;D :P

Van mreže teleci

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2018, 06:12:27 posle podne »

Van mreže salase

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #5 poslato: Januar 18, 2018, 08:32:59 pre podne »
Kolika je clanarina? ;D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #6 poslato: Januar 18, 2018, 08:34:31 pre podne »
Kolika je clanarina? ;D
Nisu nerealne cene, okacio je neki u komentaru na Pedjimu sliku cenovnik.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #7 poslato: Januar 18, 2018, 08:46:24 pre podne »
Strasan dzim.


Kolika je clanarina? ;D

Prosek 50 dolara mesecno.


Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #8 poslato: Januar 18, 2018, 08:58:53 pre podne »
Smešna cena realno za onaj svemirski brod :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #9 poslato: Januar 18, 2018, 09:03:27 pre podne »
Meanwhile u mojoj teretani i dalje nisu popravili spravu za nozni pregib....
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #10 poslato: Januar 18, 2018, 09:21:12 pre podne »
Smešna cena realno za onaj svemirski brod :)
Ono nije realno...
PS. Kakvo je stanje kod tebe Alex, gde si u USA?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #11 poslato: Januar 18, 2018, 09:30:21 pre podne »
Smešna cena realno za onaj svemirski brod :)
Ono nije realno...
PS. Kakvo je stanje kod tebe Alex, gde si u USA?

Ja sam brate u Kaliforniji, 20ak min od LA. Najveća franšiza teretana se zove 24hr fitness, ima 4 levela i oko 400 lokacija ponajviše na west coastu. idu za 20,30,40 i 50$ mesečno ali možeš da menjaš lokacije. Nemam zamerke na teretane, ali koncept se jednostavno ne može porediti. Ovde imaš recimo i teren za basket u teretani, squash, bazene, sauna je obavezna u svakom levelu itd... Golds gym (onaj originalni, Mecca) je jako pristupačan isto, ali deru za taj jednodnevni pass ili trening, jer ko god svrati ima naravno želju da trenira. Inače i Golds je franšiza i otvara se sve više ali nije to to. Ima i Equinox koji je koncipiran za bogate ljude (teretana blagi očaj, ali statusni simbol) i ide za godišnje članarinu oko 1500$... male privatne teretane su ok, ponekad i bolje od ovih velikih, i jednoj takvoj ja treniram klijente...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #12 poslato: Januar 18, 2018, 09:39:21 pre podne »
Pa da , klasika..Da,da cuo sam za 24hr fitness, a ko ne bi trenirao u Gold's gym-u jbg.. ::)
A toga za burzuje ima u svakoj sferi zivota ali iz tvoje price bih rekao da sve u svemu nije lose...:)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #13 poslato: Januar 18, 2018, 10:03:16 pre podne »
Pa da , klasika..Da,da cuo sam za 24hr fitness, a ko ne bi trenirao u Gold's gym-u jbg.. ::)
A toga za burzuje ima u svakoj sferi zivota ali iz tvoje price bih rekao da sve u svemu nije lose...:)

Bas tako...
Ma nema na šta da se zalis :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: O2 - CAMEL CREW KUWAIT
« Odgovor #14 poslato: Januar 18, 2018, 10:31:03 pre podne »
Smešna cena realno za onaj svemirski brod :)
Ono nije realno...
PS. Kakvo je stanje kod tebe Alex, gde si u USA?

Ja sam brate u Kaliforniji, 20ak min od LA. Najveća franšiza teretana se zove 24hr fitness, ima 4 levela i oko 400 lokacija ponajviše na west coastu. idu za 20,30,40 i 50$ mesečno ali možeš da menjaš lokacije. Nemam zamerke na teretane, ali koncept se jednostavno ne može porediti. Ovde imaš recimo i teren za basket u teretani, squash, bazene, sauna je obavezna u svakom levelu itd... Golds gym (onaj originalni, Mecca) je jako pristupačan isto, ali deru za taj jednodnevni pass ili trening, jer ko god svrati ima naravno želju da trenira. Inače i Golds je franšiza i otvara se sve više ali nije to to. Ima i Equinox koji je koncipiran za bogate ljude (teretana blagi očaj, ali statusni simbol) i ide za godišnje članarinu oko 1500$... male privatne teretane su ok, ponekad i bolje od ovih velikih, i jednoj takvoj ja treniram klijente...

pocinje to polako world wide, kao koncept koji treba da predstavi pre svega rekreativni centar, ima i kod nas, ali sve je to jos stidljivo i ono... za neke usluge malo skuplje...