Mart 29, 2024, 10:37:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Trbušnjaci-Masa???  (Pročitano 34110 puta)

Van mreže chempa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2018, 11:50:08 posle podne »
Na 16-20jedinica gha, 1-2gr trena i mnogo insulina veruj mi da mozes bez problema

 ipak ne mogu jer nemam osnovno znanje o ASS , dzaba mi sve to ako ne umem i ne znam da koristim :)
E onda jbg 😀

:D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #16 poslato: Januar 24, 2018, 12:50:24 pre podne »
Bar si lepo rekao da ne znaš i da nećeš zbog toga da se petljas... od mene respekt za to!
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže chempa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2018, 01:27:59 pre podne »
Bar si lepo rekao da ne znaš i da nećeš zbog toga da se petljas... od mene respekt za to!

naravno, hvala na postovanju, znanje je majka tako me je naucio jedan drug , hvala mu na tome, treba biti realan u zivotu, kako prema sebi tako isto prema drugome.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #18 poslato: Januar 24, 2018, 01:33:48 pre podne »
Bar si lepo rekao da ne znaš i da nećeš zbog toga da se petljas... od mene respekt za to!

naravno, hvala na postovanju, znanje je majka tako me je naucio jedan drug , hvala mu na tome, treba biti realan u zivotu, kako prema sebi tako isto prema drugome.

Živa istina, ali sa takvim zdravim pristupom možeš sve, pa i jedan dan ako se odlucis da naučiš ovo sa tobom će biti lako raditi. A sto se tiče tolike količine hrane, kako telo i potrošnja rastu i tvoja potreba za hranom raste. Kad se na to doda ovo sto se doda onda to i nije neka nauka ko sto ti reče Stevan dole ;) sve u svemu i ishrana je kao trening, povećava se obim stalno :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže chempa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2018, 01:41:09 pre podne »
Bar si lepo rekao da ne znaš i da nećeš zbog toga da se petljas... od mene respekt za to!

naravno, hvala na postovanju, znanje je majka tako me je naucio jedan drug , hvala mu na tome, treba biti realan u zivotu, kako prema sebi tako isto prema drugome.

Živa istina, ali sa takvim zdravim pristupom možeš sve, pa i jedan dan ako se odlucis da naučiš ovo sa tobom će biti lako raditi. A sto se tiče tolike količine hrane, kako telo i potrošnja rastu i tvoja potreba za hranom raste. Kad se na to doda ovo sto se doda onda to i nije neka nauka ko sto ti reče Stevan dole ;) sve u svemu i ishrana je kao trening, povećava se obim stalno :)

kako si to prosto objasnio u 4 reda , apsolutno se slazem , eh sad nikad ne reci nikad , ali mogu da ti kazem da u pocetku sam i ja bio tvrdoglav i nisam prihvatao tako lako savete , bio sam uvek nekako skeptican , al eto na kraju saslusam ja lepo , i krenem , naravno nije meni covek reko sve kako treba , nego me je maltene drzao na distanici i na neki nacin terao da citam , ucim , gledam , i eto tako polako polako dodjose prvi rezultati, da ne pricam o zdravlju koje se popravilo na bolje , izgled i tako dalje , tako dalje :)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #20 poslato: Januar 24, 2018, 05:37:27 pre podne »
Naravno druže, sve dođe na svoje kad se spoje pravi saveti i volja da se prihvate i sprovedu u delo. Samo nastavi, možeš samo bolji biti ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže chempa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2018, 05:50:46 pre podne »
Naravno druže, sve dođe na svoje kad se spoje pravi saveti i volja da se prihvate i sprovedu u delo. Samo nastavi, možeš samo bolji biti ;)

upravo tako, trudicu se max :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #22 poslato: Mart 09, 2018, 04:55:58 posle podne »
Konstantin je powerlifter i nikad se nije takmicio u strongmanu koliko znam. 426 je uradio bez kaisa sa nekih 123 kg mislim i bio je bas mlad.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trbušnjaci-Masa???
« Odgovor #23 poslato: Jun 03, 2018, 11:16:39 pre podne »
Na 16-20jedinica gha, 1-2gr trena i mnogo insulina veruj mi da mozes bez problema
I jos ne daj boze ubacis ghrp 6, nikad u zivotu vecu glad osetio nisam...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti