April 26, 2024, 01:25:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: RADI NOGE ,COVECE!  (Pročitano 1305 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
RADI NOGE ,COVECE!
« poslato: Februar 15, 2018, 04:07:17 posle podne »
MALI  GENETSKI POKLON  OD  STAROG ,DOBROG  CALETA


Niko  ne  uspeva  da  izgradi  spektakularno telo bez  male pomoci u obliku DNK programiranog  za  rast I superioran  oblik.U  slucaju  Jasona  ,pomalo je  zasluzan  njegov  cale Won,koji  je  bio poznat po  svojim  nogama u  najboljim  danima  dok je bio  najbolji  bodibilder  Koreje.Bili  bi  posteno  reci,da  osim povremenih  izuzetaka u listovima I podlakticama,niko ne  moze  da  stvori  izuzetan  deo tela bez puno truda u teretani.

“Kao  klinac,secam  se  kakav ludak je  bio  moj  cale,sa  svojim  teskim  cucnjevima  I leg  presovima,kao I  neljudskim  zvucima  koje  je  proizvodio.Cak  I  danas  u  svojoj  54-oj  godini cale  jos  uvek  radi  dobar  broj ponavljanja sa  pet ploca  u  cucnjevima-on je  bas  intenzivan  tip.”

Medjutim,kada  je  Won  pokusao da indoktrinira  svog 13-togodisnjeg  sina filozofijom  celika,Jason  nije  bio  preterano  zainteresovan.”Cale  mi je  pokazao  formu  u svim  osnovnim  vezbama I naglasio  kardio trening,posto sam bio malko buckast,ali meni se cinilo das u tegovi I bodibilding neka  njegova  for a koju je htio da mi nametne,pa  sam  odustao.”

ODMETNUTI  SIN  SE  VRATIO U TERETANU

U 17-oj  godini  Jason je odjednom  dobio potrebu da postane  veci  I  jaci,kad  je poceo da trenira  sa tegovima(to je  nesto sto postoji u drzavnim  skolama u Floridi,koliko ja  znam  ne  postoji u drugim  drzavama  ).Vec  prvog  dana,nakon skoro  ni  jednog  sata  iskustva  sa tegovima  za  cetiri  godine,Jason je poceo da  rastura  kvadricepse sa  visestrukim setovima  ekstenzija  nogu I leg presova,dok mu noge nisu postale tako cvrste da je  jedva  mogao da hoda.”Cele  nedelje,hodanje,sedenje,penjanje I silazenje niz  samo par  stepenika,bilo sta sto je ukljucivalo moje  noge,bilo je agonija.”

Ipak Jason  se  navukao I vise nije  bilo povratka.Jedino  vodstvo u treniranju,nutriciji I suplementaciji –kunem  se da je  ovo istina –dobijao je  na  stranicama  MD-a.”Pokusao  sam  par puta  da informaciju  potrazim na  internetu,ali to je bila propast.Bilo je previse  suprotnih  informacija I  samoproklamovanih eksperata  koji su cak I pocetniku kao sto sam ja  delovala  puna  sranja.Drzao  sam  se MD-a I to me nikad  nije  navelo na  krivi put.”


Ipak,bez  budnog I  iskusnog  oka,Jason je  pravio mnoge  pocetnicke greske,narocito u danima  kad je radio  noge.”Ja  sam  sav  bio  u upotrebi  velikih  tezina,ali to nije  ni nasta  licilo,bio sam  idiot!:

Na srecu ,u 19-oj godini Jason je  sreo Jeff Hall-avlasnika lokalne  prodavnice  suplemenata I iskusnog veterana iz  teretane.”....

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2011/11/kvadricepsuj-covece.html