Mart 28, 2024, 11:08:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Mucnina tokom treninga  (Pročitano 1954 puta)

Van mreže Brakec87

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Mucnina tokom treninga
« poslato: Februar 15, 2018, 07:58:20 posle podne »
Bok ljudi evo dns mi se prvi put desilo,da tokom treninga osjetim jaku mucninu .Dns obrok prije treninga cheat meal 1 sat nakon tobroka sam isao odradit noge deadlift vucenje s poda vec jw tu lagano krenula mucnina osjetio sam da mi se dize zeludac ko tekucina neka nakon pregiba nakon toga exatenzija , poslije extenzije sam presao na kosi leg pres tu me vec pocela jebacka nucnina lovit poceo sam tesko disat i lagano hladan znoj nakon tog sam odradio hak i tu me vec presjeklo na riganje teska slabina vrtoglavica tesko disanje ,jedva sam se dovuko do doma uspio sam ne ispovracat se evo sad lagsno dolazim sebi body buildingom se bavim 5 gid o tog 2 sam radi crosfit ,1 i pol ve  pazim na prehrannu otprilike mi se vrti uvjek oko 200 do 300 hidrata proteine ne brojim al7 be oretjerujem.Sad me zanima zbog cega je doslo do mucnine dai nisam dovoojno cekao da se hrana orobavi ili sta je u pitnju prezderavanje nusam isjetio tokom jela.Hvala unaorijed na pomoci

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Mucnina tokom treninga
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2018, 08:00:36 posle podne »
Rekao bih da si se natrpao hranom pre treninga, nisi sacekao dovoljno vremena i jos je bio junk...

Van mreže Brakec87

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Mucnina tokom treninga
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2018, 08:06:46 posle podne »
 Da to sam i ja predpistavijo kakav danak u neiskustvu skoro sam ae izvrnuo :o