Mart 28, 2024, 11:17:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: PAKLENI TRENINZI ZA MASU  (Pročitano 1379 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PAKLENI TRENINZI ZA MASU
« poslato: Mart 14, 2018, 03:31:42 posle podne »
Tri vrhunska bodibildera-proslosti,sadasnjosti i buducnosti-ponovo prolaze kroz najteze treninge koje su doziveli u zivotu.Upozorenje:ne pokusavajte nista od navedenog kod kuce!!!

Shawn Ray svoje partnere za treniranje jede za dorucak,ali do kraja treninga on nije taj koji trci u toalet.“Nemate pojma koliko zadovoljstvo mi predstavlja dok gledam svog partnera koji gubi i poslednju kap krvi iz lica i zatim trci do toaleta“,kaze dugogodisnji sudija takmicenja Mr. Olympija.“Pokusavam da ga nateram na jedno od sledeceg:Zelim da legne na pod od iscrpljenosti,zelim da otrci u toalet i ispovraca se ili zelim da odustane!Ako ne mogu postici ni jedan od ova tri cilja znaci da je sve sto me je John Brown naucio o profesionalnom bodibildingu tacno.“

U svojim najboljim danima Brown jw bio bodibilder poznat po serijama do iznemoglosti,superserijama i rasponima ponavljanja u tolikoj meri brojnim da bi partneri za treniranje,kao na primer Shawn-u to vreme 17godina star srednjoskolac koji se pripremao za prvo takmicenje-zavrsili u toaletu zbog razlicitog praznjenja.“Njegov stav je bio da je trning boks mec,partneri za treniranje su sparing partneri,a izazivac ne bi trebao biti u stanju stati u ring i suprotstaviti se prvaku.“,Shawn Ray se priseca svog mentora.“Kada bih povratio pomislio bi:Dobro!Dolazis u moju teretanu-od tebe se ocekuje da povracas.Ne zelim da se vesas za mene.Kad odlucis da zelis biti profesionalac uzvratices mi.“I jednog poslepodneva,Shaw se suprotstavio,i posledica njegove odluke i dan danas je najtezi trening koji je ikad doziveo.

Uporedite ovaj trening sa relativnom samocom Dave „Plavokosog bombardera“ Drapera,koji je dolazio u staru Muscle Beach teretanu pre zore zbog treninga za koje kaze da su „istorija u nastajanju“ ili Toma Princea,koji je koristio samostalan rad kako bi se oslobodio demona koji su ga napali nakon neuspeha na 1997 USA Championships.Ova trojica najiskusnijih bodibildera otkrivaju najuzasnije treninge koje su isprobali.

SHAWN RAY

U svet bodibildinga uveo me je John Brown s kojim sam trenirao.165 centimetara visok,priblizno 80-tak kg tezak,pripremao sam se za svoje prvo takmicenje;on je bio priblizno 185centimetara visok,125kg tezak i pripremao se za treci nastup na Mr. Universe takmicenju.Imali smo dva treninga dnevno:grudi,ramena i ruke ponedeljkom;ledja i noge utorkom.Treninge bismo ponavljali sledeca cetiri dana sve do nedelje koja nam je bila slobodna.Nisam imao pojma,verovao sam da svi tako treniraju....

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

https://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2012/06/do-pakla-i-nazad.html