April 20, 2024, 08:02:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Chad Nicholls  (Pročitano 5979 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Chad Nicholls
« Odgovor #15 poslato: Mart 22, 2018, 10:01:09 posle podne »
[quote ]

Druga stvar, svaki trener (pa evo i ja) pravi svoje verzije ugovora na koje se klijenti obavezuju i u kojima stitis sebe od potencijalne tužbe (neosnovane), tako da sam siguran da ako ideš da se spremas sa nekim ko te stavi na par gr hemije, desetine iu insa i gh itd itd morate imati nešto na papiru :)
[/quote]
Zbog ovoga sam i pitao... mozes ti tamo da sklopis svakakve ugovore, zavisi i od drzave u kojoj si, ali ne bi me cudilo da mozes u potpunosti da se ogradis. Istina je samo da se tamo pravo itekako moze zloupotrebiti, na oba nacina.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Chad Nicholls
« Odgovor #16 poslato: Mart 23, 2018, 05:43:55 pre podne »
Ako mogu da se nadovežem... u americi se na smrt generalno gleda drugačije nego ovde, ne znam zašto i kako ali oni to prime na skroz drugaciji način nego mi ovde. Koliko god mi ovde znamo da budemo skrhani bolom toliko oni deluju potpuno drugačije... tako da da, tuzice te ako imaju osnova i pre nego sto se pokojnik da prostite oladi... a ako za psa koji je napadnut i nastradao od strane drugog psa tuže na milionce onda možete zamisliti kolko im nije teško da traže par milki za čoveka...

Druga stvar, svaki trener (pa evo i ja) pravi svoje verzije ugovora na koje se klijenti obavezuju i u kojima stitis sebe od potencijalne tužbe (neosnovane), tako da sam siguran da ako ideš da se spremas sa nekim ko te stavi na par gr hemije, desetine iu insa i gh itd itd morate imati nešto na papiru :)

upravo o ovome i ja
samo ALex kao neko ko tamo zivi, to do  detalje