April 27, 2024, 08:01:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Gvozdje ispod normale - preporuka lekara je da ne treniram dok ne podignem GV?  (Pročitano 2085 puta)

Van mreže SPEED911

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Gvozdje ispod normale - preporuka lekara je da ne treniram dok ne podignem GV?
« poslato: Avgust 27, 2018, 01:25:27 posle podne »
Pozdrav svima,

Vadio sam krv i krvna slika pokazuje da mi je gvozdje ispod normale a da je sve ostalo dobro, lekar mi kaze da ne dizem tegove prve 3 nedelje i da mirujem (ja idem 3 do 4 puta nedeljno u teretanu) jer po njemu posto nemam gvozdja nema ni dovoljno kiseonika da veze to nesto za misice ne znam tacno sta mi naprica sve, uglavnom je rekao da 3 meseca pijem neki lek Feroglobin poslao sam sliku sastava tog leka.

Preporucila mi je kupinovo vino, cveklu (jedem), orastaste plodove (jedem takodje), brokoli (koje takodje jedem), salate jedem, poceo sam i da pijem caj od koprive...

Mene zanima sta mi vi preporucujete, da li stvarno da odmorim i mirujem dok mi se gvozdje ne podigne, i da li postoji neki suplement u Ogistri  koji je bolji od ovog leka (poslao sam sastav leka u prilogu)?

Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2018, 01:29:24 posle podne SPEED911 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gvozdje ispod normale - preporuka lekara je da ne treniram dok ne podignem GV?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2018, 01:32:21 posle podne »
Ovo nije LEK vec dodatak ISHRANI, tako da je to ok
ali...

Citat
lekar mi kaze da ne dizem tegove prve 3 nedelje i da mirujem (ja idem 3 do 4 puta nedeljno u teretanu) jer po njemu posto nemam gvozdja nema ni dovoljno kiseonika da veze to nesto za misice

NEPREJEBIVO!!!

Kada sam operisan pre 8 god, tada je u bolnici lezao covek koji je pao sa krova i polomio kuk!
Ujutro su dolazili studenti sa lekarom od kojega su ucili itd itd itd...na pitanje sta se desilo tom coveku, on je i odgovrio da je menjao crep, pao sa krova itd itd..

Lekar ga je pitao i sta je bilo onda,
kaze dosla je hitna i izmerili su mi pritisak, izvadili krv i uradili EKG.......

onda je taj lekar rekao: vidite kolege...kada covek padne sa 7 metara visine, sa vidinom telesnom povredom, prvo sto morate je da mu uradite EKG, izmerite pritsak i izvadite KRV.....