April 25, 2024, 04:23:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Novi ukus Amino Whey bounty!  (Pročitano 10257 puta)

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Novi ukus Amino Whey bounty!
« Odgovor #30 poslato: Avgust 04, 2018, 03:56:47 posle podne »


Sve je stvar ukusa, a dok se ne proba, ne moze da se zna :) cookies po meni je najbolji ukus koji sam u zivotu probao

I meni! Cookies koristim svakako kao PW, a vanilu imam za ovsene, međutim htela sam da uzmem neku manju kutiju drugog ukusa čisto da malo presecem ova dva sad za more. 🙂

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Novi ukus Amino Whey bounty!
« Odgovor #31 poslato: Avgust 04, 2018, 04:06:56 posle podne »


Sve je stvar ukusa, a dok se ne proba, ne moze da se zna :) cookies po meni je najbolji ukus koji sam u zivotu probao

I meni! Cookies koristim svakako kao PW, a vanilu imam za ovsene, međutim htela sam da uzmem neku manju kutiju drugog ukusa čisto da malo presecem ova dva sad za more. 🙂

Eto cuo sam od dosta ljudi da je bounty odlican, pa mozda to da probas? Ja cu to sledece uzeti sigurno
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Novi ukus Amino Whey bounty!
« Odgovor #32 poslato: Avgust 05, 2018, 11:01:47 posle podne »
Ljudi od Amino Whey-a za mene su svi ukusi top. Prva dva kukis i lesnik npr. Ali svi su odlicni. Eto tu belu cokoladu nisam probao :D Sto se ovih The Nuteition-a tice bolje je da predju na slatkise neke sladolede nego suplemente 😂😂😂   Jer stvarno nema loseg ukusa, ili sam ja svinja 😂😂