April 19, 2024, 01:47:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: POVECAJTE INTENZITET VASEG TRENINGA  (Pročitano 1217 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
POVECAJTE INTENZITET VASEG TRENINGA
« poslato: April 16, 2018, 05:00:11 posle podne »
Napravite bolji trening i napravićete bolje telo. Mi smo svi već godinama upućivani kako da napravimo efektivan bodibilding trening. Počnemo sa dve osnovne i zatim po dve izolacione vežbe po jednom mišiću. To je jednostavno dovoljno.


Dodajte četiri serije po svakoj vežbi. Koristite broj ponavljanja izmedju 6-8 kada su u pitanju teške vežbe sa tegovima i 8-12 ponavljanja kada su lakše izolacione vežbe u pitanju. Istegnite se, promućkajte šejk i izadjite iz teretane. To je jednostavno. Mi čitamo ovakvim treninzima već godinama. Niko neće da izmišlja toplu vodu kada je u pitanju kreiranje treninga.


Ono što mi možemo menjati kako bi dobili više mišića nego naši vršnjaci u kraćem vremenskom roku je INTENZITET našeg treninga. Ako vreme koje provedemo u teretani na spravama i tegovima napravimo intenzivnijim onda ćemo videti veće rezultate radeći ih. Hajde da pogledamo nekoliko načina na koje možemo uzeti našu vežbu i učiniti je intenzivnijom.



Trening sa partnerom

Ništa vam ne može dati toliki skok u agresiji, konkurenciji, odgovornosti i rezultatima koje ćete videti trenirajući sa dobrim trening partnerom. Izaberite nekoga ko je vaše veličine i poseduje snagu kao i vi, ko je motivisan i ko želi napraviti pozitivne promene na svojoj figuri. Otidjite zajedno u teretanu, izazovite jedan drugog, ali istovremeno i čuvajte jedan drugog. Uskoro ćete otkriti koliko znači trening sa partnerom....

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2013/09/agresivnost-u-teretani.html