April 16, 2024, 08:33:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Uska ramena  (Pročitano 13735 puta)

Van mreže Paxy

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Uska ramena
« Odgovor #30 poslato: Maj 22, 2018, 01:04:49 posle podne »
Da ,proslog leta sam svako jutro ustajao oko 11-12h,doruckujem oko 3,I uvece dodjem kuci posle ponoci.
Posledica je bila anemija,koja me je drzala jakih mesec dana,I gde sam se ljuljao kao camac na moru.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Uska ramena
« Odgovor #31 poslato: Maj 22, 2018, 01:42:23 posle podne »
Paxy
o skoli da te niko i ne pita itd.. :) 

Citat
Ja eto pusim i pijem, ali svaki dan ustanem u 7 i treniram trenutno 2 puta dnevno (plivanje i teretanu). Volim ponekada da se zapijem i ostanem do 3 ujutru i sta sada?

da ti osecas posledice toga i da ti remeti funkcije narednih dana ne bi tako mislio, tj. spadas u onaj procenat ljudi koji to ne osete odmah... ;) ali organizam ima neverovatnu memoriju u kumulativno dejtvo sto se tice tih avantura. Na duze staze je to nemoguce, nesto  se pojavi kada tad... Na duze staze je nemoguce i trenirati redovno ako ishranu nemas koncipiranu i ako jedes losu hranu... o porocima da ne govorimo...

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Uska ramena
« Odgovor #32 poslato: Maj 22, 2018, 01:57:31 posle podne »
Paxy
o skoli da te niko i ne pita itd.. :) 

Citat
Ja eto pusim i pijem, ali svaki dan ustanem u 7 i treniram trenutno 2 puta dnevno (plivanje i teretanu). Volim ponekada da se zapijem i ostanem do 3 ujutru i sta sada?

da ti osecas posledice toga i da ti remeti funkcije narednih dana ne bi tako mislio, tj. spadas u onaj procenat ljudi koji to ne osete odmah... ;) ali organizam ima neverovatnu memoriju u kumulativno dejtvo sto se tice tih avantura. Na duze staze je to nemoguce, nesto  se pojavi kada tad... Na duze staze je nemoguce i trenirati redovno ako ishranu nemas koncipiranu i ako jedes losu hranu... o porocima da ne govorimo...

   Apsolutno se slazem sa tobom, ali to o cemu pricas je poprilicno crno-bela perspektiva. Ovo o cemu sam govorio se vise odnosi na ljudsku prirodu i da svi imamo poroke jer drugacije ne bi bili ljudi. Ovaj sport zahteva poprilicno robotizovanu dnevnicu i strog raspored ako zelis dobre rezultate i da se mozda jednog dana takmicis. Ono sto se ovde ne uzima u obzir je da VELIIIIIIIKA vecina clanova otvara ovde teme jer jednostavno zele teretanu kao "filter" ili neki vid aktivnosti I TU SE PRICA PREKIDA. Mislim da dobar trener ili savetnik treba da se uskladi malo sa zivotnim stilom jednog casual vezbaca a ne da mu menja ceo zivotni raspored zarad ciljeva za koje vezbaca iskreno boli uvo.

   Poroci nisu nuzno losi, vec ih treba gledati kao na neku zasluzenu nagradu i ne praktikovati ih rutinski i svakodnevno. Petak je i hoces da izadjes i da popijes?  Da li se takmicis? Ne.  Da li zelis da popijes? Da. Mlad si, izadji i popi nesto, samo to drzi kao vid nagrade za predhodno ulozen trud.

« Poslednja izmena: Maj 22, 2018, 01:59:59 posle podne Dja pe »
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Uska ramena
« Odgovor #33 poslato: Maj 22, 2018, 02:05:24 posle podne »
pa bas to sam hteo da ti kazem, nisi citao izmedju redova... tu je stvar vrlo jasna, bez obzira na kom si ti nivou , pravila su za sve ista...  ne postoji u istom kontekstu vezbanje , treniranje i lose zivotne navike! Napisao sam ti vec zbog cega... tad ti je cak bolje da se opredelis samo za jedno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Uska ramena
« Odgovor #34 poslato: Maj 22, 2018, 02:29:01 posle podne »
Paxy
o skoli da te niko i ne pita itd.. :) 

Citat
Ja eto pusim i pijem, ali svaki dan ustanem u 7 i treniram trenutno 2 puta dnevno (plivanje i teretanu). Volim ponekada da se zapijem i ostanem do 3 ujutru i sta sada?

da ti osecas posledice toga i da ti remeti funkcije narednih dana ne bi tako mislio, tj. spadas u onaj procenat ljudi koji to ne osete odmah... ;) ali organizam ima neverovatnu memoriju u kumulativno dejtvo sto se tice tih avantura. Na duze staze je to nemoguce, nesto  se pojavi kada tad... Na duze staze je nemoguce i trenirati redovno ako ishranu nemas koncipiranu i ako jedes losu hranu... o porocima da ne govorimo...


evo jedan fantastican odg od Mr Piratskog..

bravo!
ps
vidis kako znas biti dobar kada hoces :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Uska ramena
« Odgovor #35 poslato: Maj 22, 2018, 06:50:48 posle podne »
Ja eto pusim i pijem, ali svaki dan ustanem u 7 i treniram trenutno 2 puta dnevno (plivanje i teretanu). Volim ponekada da se zapijem i ostanem do 3 ujutru i sta sada? Rezultate sam postigao po meni odlicne. Slazem se ja sa vama da to nije "ok", ali majku mu svi smo od krvi i mesa. Ne sudite knjigu po korici. Ne zelim da se svadjam i ulazim u rasprave narocito iz postovanja prema vama, narocito prema alexu, pedji i stevanu ali 99.9% ovog foruma ne gleda na BB kao vi, to jest nisu toliko pozrtvovani i zainteresovani. To da je "popularno" odvaljivati se i povracati i drogirati se vikendom ne znam odakle ste culi ili videli, ali nije tako niti ce ikada biti. Postoje naravno ekstremnije ekipe i klosari koji to vole ali su u manjini. Ne zelim sada da ispadne da serem nesto ili mudrujem, i ne bih imao ni potrebu ovo da napisem nego vas gledam (navedene gore) kao pametne i pozrtvovane ljude pa sam se i osecao duznim da kazem svoje, ma koliko to vama malo znacilo.
@Dja Pe Moj odgovor se vise odnosi na ono sto si napisao na sledecoj strani ove teme nego na ovo sto sam citirao ali dobro. Nigde nisam rekao da je popularno drogirati se ali da si glavni baja ako se odvalis od alkohola itekako jesi. Pogotovo ako govorimo o srednjoskolcima a neretko srecem i momke u zrelijim godinama koji se dice sa kolicinom popijenog za vikend. Inace, licno ja popijem neki alkohol svaki put kada sa zemlje mozes da vidis Halejevu kometu, jednostavno ne volim alkohol i to je to. Da li smatram losim ljudima one koji piju, ma nee, pa mislim da bih bio dobro poremecen da tako mislim. Takodje, ovo sto je napisano oko rusenja homeostaze organizma je apsolutno tacno. Primer, ljudi sa kojima sam odrastao vode takav nacin zivota da je to, za mene pogubno a podrazumeva ustajanje u  2-3 popodne, nesto se pregrize ode se na posao u kafic na primer, radi se do 11-12h, nakon toga se udara po nekom alkoholu i igra se PES  do pola 5 ujutru i tako u krug, da ne lazem, ne svaki dan ali 5 od 7 dana u nedelji. Sto se tice  toga da vecinu ljudi ne zanima takmicarski bodibilding tu se slazem i svakome treba pristupiti u skladu za njegovim zeljama ali odredjena pravila se moraju postovati. Sa druge strane onaj ko zeli vrhunske rezultate u bodibildingu mora da se nauci disciplini ako je vec nema i tu nema velike filozofije.
Uglavnom svako odredjuje svoje  prioritete i nametati svoju volju i stavove drugome nema smisla. Ni u cemu ne treba preterivati, prosto.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Uska ramena
« Odgovor #36 poslato: Maj 22, 2018, 08:16:16 posle podne »
Citat
Sa druge strane onaj ko zeli vrhunske rezultate u bodibildingu mora da se nauci disciplini

Brate, ko zeli vrhunske rezulate i BILO KOJOJ SFERI zivota (bodi bilding je irelevatna i smesna stvar) mora da se nauci DISCIPLINI..i tu je tacka i kraj

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Uska ramena
« Odgovor #37 poslato: Maj 22, 2018, 08:53:05 posle podne »
Citat
Sa druge strane onaj ko zeli vrhunske rezultate u bodibildingu mora da se nauci disciplini

Brate, ko zeli vrhunske rezulate i BILO KOJOJ SFERI zivota (bodi bilding je irelevatna i smesna stvar) mora da se nauci DISCIPLINI..i tu je tacka i kraj
Naravno buraz ali sam se ovde osvrnuo na bodibilding kao sport jer smo o tome govorili.
Ovo sto si ti napisao se uopste ne dovodi u pitanje.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Uska ramena
« Odgovor #38 poslato: Maj 27, 2018, 10:48:59 pre podne »
Izasao sam zadnji put za Novu Godinu, i vratio se kuci u 5... A bprobudio se po obicaju u 8, imao oci kao vampir, nisam mogao da spavam. I tako svaki put kad hocu da izadjem, tako da sam vec pre par godina odustao skroz. Retko legnem posle 12, znam da mi treba mojih 8 sati sna da bi funkcionisao normalno.
A uska ramena, pa niko ih nije imao ua i spustenija od mene, pa mi postala najaca misicna partija.
A sto se tice genetike, eto pogledaj moje grudi. Jednostavno kad ih pogodim one rastu, moj problem je sto nikada nisam uspeo da napravim musscle mind konekciju na grudima, i zbog toga ihi nikada ih nisam radio dobro kao druge misicne partije.
Ti si jos dete od 16 godina, gledaj da ne jedes previse slatkisa, da pojedes i drugu sniclu kad ti mama napravi, da treniras, i prestanes da spavas do 3 popodne, ako hoces da ikada bude sportista od tebe.
 
« Poslednja izmena: Maj 27, 2018, 10:53:21 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Paxy

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Uska ramena
« Odgovor #39 poslato: Maj 27, 2018, 06:36:30 posle podne »
Hvala svima na komentarima :)
Imam jos jedno pitanje:kao sto rekoh imam 182-3cm.Da li Imam sanse da porastem jos koji cm?Roditelje sam poprilicno prerastao(mada fizicki ne licim mnogo na njih,vec na neke osobe iz familije),istezem se svaki dan..
Cuo sam da tinejdzeri u pubertetu izgledaju poprilicno nezgrapno,a da se kasnije sve izjednaci(da ruke I noge prvi dostignu max duzinu,pa tek trup)tj. odnos nogu(od kukova pa na dole)I trupa je 1:1(varira za par cm)...meni je duzina nogu do kukova 107cm,a trup 75cm...hahah,nzm ima li kakve istine u tome?Hvala svima puno na pomoci :)

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Uska ramena
« Odgovor #40 poslato: Maj 27, 2018, 09:20:29 posle podne »
Druze ne opterecuj se visinom to je genetski niti mozes da je zaustavis niti da uradis nesto da se izduzis,vec se  potrudis se oko stvari koje zavise od tebe..