April 29, 2024, 11:48:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: 1 TRENING - 2 VEŽBE ZA MIŠIĆNU MASU  (Pročitano 1223 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
1 TRENING - 2 VEŽBE ZA MIŠIĆNU MASU
« poslato: Maj 24, 2018, 01:58:40 posle podne »
Radite stvari što jednostavnije možete. Svi smo to već čuli i u većini životnih aspekata to završava sa radom. Onda kada preterano razmišljamo su slučajevi kada obično i ne uspemo u ostvarivanju ciljeva.

Sumnja u sebe, preterano analiziranje i nagadjanja mogu dovesti do toga da stvari postanu komplikovanije nego što zapravo jesu. Zamislite da je vaš cilj da izgradite ogromnu masu i snagu na vašem telu. Mi tu ne pričamo o izolovanju ove ili one mišićne grupe. Mi pričamo o totalnoj promeni izgleda vašeg tela.

Mi mislimo na novog Vas, sa fizickim okvirom koji podsjeća na Markusa Rula dok je van sezone, ne na Frenka Zejna dok je u vrhunskoj formi. Ako je vaš cilj dodavanje funkcionalne snage, brutalne količine novih mišića, i sveukupne temeljne moći onda treba da da date šansu ovom 1-2 treningu.


1-2 trening je jednostavan. Naziv se odnosi na «1 trening – 2 vežbe», i da, to je zaista tako jednostavno. Treninzi kao što je ovaj se završavaju ludjački brzo, ali trebate da trenirate 5 puta u toku jedne nedelje. Koristićete samo dve vežbe. .............


NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2013/09/1-trening-2-vezbe-za-masivne-dobitke.html