Mart 28, 2024, 05:10:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko treninga "upale" bicepsa  (Pročitano 1897 puta)

Van mreže darko petrovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Pomoc oko treninga "upale" bicepsa
« poslato: Jun 07, 2018, 05:53:44 posle podne »
pozdrav imam problem sa bicepsom znaci ovako kada poceo sam da treniram i radim biceps sa normalnim tezinama i kad zavrsim trening sutra dan osecam bolove ispod tricepsa kod tetiva i ne mogu da ipravim ruku 3-5dana sledece nedelje smanjim serije i smanjim tezinu i ponovo i prosle nedelje ja uradim 2 serije sa 6,5 kila i ponovo bol kod tetiva i ne mogu da ispravim ruku 3 dana
poceo sam da treniram pre 3 nedelje i imam taj problem a biceps mi najnerazvijeniji misic na telu i stvarno ruzno izgleda a i remeti me dok radim druge misice   vezbe radim pravilno i koncetrisem se dok radim nisam ranije treniro
hitna pomoc

Van mreže chasingglory

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Pomoc oko treninga "upale" bicepsa
« Odgovor #1 poslato: Jun 07, 2018, 06:05:53 posle podne »
A nakon treninga ledja nema bolova u tetivi? Ja sam imao isti problem nakon duge pauze prosle godine i tu sam prestao da treniram skroz, sada na srecu nemam taj problem, ali nisam izolovao biceps prve 2 nedelje treninga nego sam radio na jacanju citavog tijela da ne bi doslo do povrede, da naviknem tijelo.. E sada, to bi i za tebe moj savjet bio, da zaobidjes izolacije za biceps, a da se vise fokusiras na velike partije, na neko vrijeme, ne trajno. Sacekaj i druge za savjet
« Poslednja izmena: Jun 07, 2018, 06:38:04 posle podne chasingglory »