Mart 28, 2024, 10:37:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: cista masa sa ovim?  (Pročitano 6484 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #15 poslato: Jun 12, 2018, 10:54:24 posle podne »
Borivoj je ovde napravio sranje,jer je video klip kao sto neko rece radjen za sponzora i covek je samo naveo sta jede kroz dan jebiga...

Isto kao kad je Ursa radio za istog sponzora,covek u sebe strpa i palacinke i mek,i kilo mesa i sta ja znam... Sve je to u svrhe marketinga,a osoba koja mi kaze da ne bi snimila klip kako hasa burger za neke pare je ono...

Tako da nije problem u klipu,problem je u ljudima koji u svojoj glavi okrenu pricu u svoju "korist" i onda ode mas' u propas'

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #16 poslato: Jun 13, 2018, 01:42:38 pre podne »
Kao sto rece  sloba radjen za sponzora ali sve u svemu ovaj lik jede skroz ok kroz dan i izgleda ok ovi "cokoladni" su bili iza treninga zamijenio ga je umjesto nekog drugog izvora prostog secera(dextroza,maltodextrin,citargo itd)
I na sve sto  je lik pojeo tonu pirinca i mesa i jaja i praska ti izvuce ovo,klip sam gledao prije par dana tj njihov brend pratim duze vremena i skroz su ok cak sta vise dosta moze da se nauci

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #17 poslato: Jun 13, 2018, 09:39:43 pre podne »
Sta je babi milo.... ;D ;D

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #18 poslato: Jun 13, 2018, 12:40:19 posle podne »
Kao sto rece  sloba radjen za sponzora ali sve u svemu ovaj lik jede skroz ok kroz dan i izgleda ok ovi "cokoladni" su bili iza treninga zamijenio ga je umjesto nekog drugog izvora prostog secera(dextroza,maltodextrin,citargo itd)
I na sve sto  je lik pojeo tonu pirinca i mesa i jaja i praska ti izvuce ovo,klip sam gledao prije par dana tj njihov brend pratim duze vremena i skroz su ok cak sta vise dosta moze da se nauci
Tacno tako, ovo mu dodje kao neka zamena za dex i ostale proste secere

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #19 poslato: Jun 13, 2018, 02:52:59 posle podne »
Ma i da ne dodje na 4k kalorija cistih kad pojede 300 iz junka nije neki big deal ali momak jede 95% cisto tj bar u klipu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #20 poslato: Jun 13, 2018, 03:14:10 posle podne »
Ma i da ne dodje na 4k kalorija cistih kad pojede 300 iz junka nije neki big deal ali momak jede 95% cisto tj bar u klipu

mislis da jede 4000 cal cistih i da izgleda tako kako izgleda

dajte ljudi jbg...samo citam i gledam..
« Poslednja izmena: Jun 13, 2018, 03:20:02 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #21 poslato: Jun 13, 2018, 03:57:01 posle podne »
Ma i da ne dodje na 4k kalorija cistih kad pojede 300 iz junka nije neki big deal ali momak jede 95% cisto tj bar u klipu

mislis da jede 4000 cal cistih i da izgleda tako kako izgleda

dajte ljudi jbg...samo citam i gledam..
A jebiga, klipovi ,sponzorstva, prodavanje magle i onda momak koji pocinje sa celom pricom vidi to i logican sled dogadjaja je da postavi ovakvo pitanje.

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #22 poslato: Jun 13, 2018, 04:36:37 posle podne »
Ma samo sam htio reci pedja bar u "klipu" jede cisto da kazem a da je masan jeste sta je tu je 😁

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #23 poslato: Jun 13, 2018, 04:44:31 posle podne »
Ma samo sam htio reci pedja bar u "klipu" jede cisto da kazem a da je masan jeste sta je tu je 😁

ma ddobro, dobro oko klipa- sve je ok i tu nema sta
vec ono 4000 cal, clean i imam 67 kg...pa jbg...ne uklapa se nikako.
defitivno se slazem da na 4000 cal clean, 300 cal (JOJS STO MRZIM KADA U OPSTE PISEM REC KALORIJE) ali ajde ovako..na 4000 cal , dve ili tri knedle prolse treninga sigurno nece napraviti neku ralziku ili stetu..samo sto tu nema ni 70% od 4000 cal i onda je to vec..........

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #24 poslato: Jun 13, 2018, 04:54:27 posle podne »
Da da shvatam,samo sam htio reci momku da ukoliko jede 90% cisto u fazi dodavanje misicne mase nece mu mnogo naskoditi  nesto poput onih knedli
A za kalorije lupio sam cifru ni ja ih licno niti brojim niti planiram vec p/m/uh

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: cista masa sa ovim?
« Odgovor #25 poslato: Jun 15, 2018, 05:26:01 pre podne »
Da da shvatam,samo sam htio reci momku da ukoliko jede 90% cisto u fazi dodavanje misicne mase nece mu mnogo naskoditi  nesto poput onih knedli
A za kalorije lupio sam cifru ni ja ih licno niti brojim niti planiram vec p/m/uh

pa njemu na ovu kilazu, godine itd..sigurno da NECE skoditi tako nesto