Mart 28, 2024, 08:17:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Topljenje sala,masti!  (Pročitano 13030 puta)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #30 poslato: Jul 09, 2018, 10:00:25 posle podne »
Ja sam mu već jednom rekao ali jok... dal je moguće da ste tako nekad tvrdoglavi i sto koji moj tražite savet?!? A lepo brate na svoju ruku i šta...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #31 poslato: Jul 10, 2018, 08:26:16 pre podne »
Pozdrav ljudi, eto da se javim posle 25dana. Promena nema.Malo je frustrirajuce dodje mi kao da bacam pare za teretanu.

Kontinuitet je majka svega u ovoj prici. Ne znam sta si ocekivao za 25 dana. Cuti,treniraj i jedi kako je Bog zapovidio pa se javi za 3-4 mjeseca. Ovo ti kazem iz iskustva kao neko ko je skinuo 60kg ali ne za 1-2-5 mjeseci. Samo udri i rezultat mora doci.
P.s Pare bi bacio na neku drugu glupost i ovako i onako.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #32 poslato: Jul 10, 2018, 08:49:53 pre podne »
Pozdrav ljudi, eto da se javim posle 25dana. Promena nema.Malo je frustrirajuce dodje mi kao da bacam pare za teretanu.

Kontinuitet je majka svega u ovoj prici. Ne znam sta si ocekivao za 25 dana. Cuti,treniraj i jedi kako je Bog zapovidio pa se javi za 3-4 mjeseca. Ovo ti kazem iz iskustva kao neko ko je skinuo 60kg ali ne za 1-2-5 mjeseci. Samo udri i rezultat mora doci.
P.s Pare bi bacio na neku drugu glupost i ovako i onako.
Na stranu njegovo trenutno stanje i ishranu za 3  nedelje i neki dan vise moralo je biti nekih pomaka. Naravno, taj period je suvise kratak za neka veca skidanja masti ali da je neke minimalne promene moralo biti moralo je....

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #33 poslato: Jul 10, 2018, 08:53:10 pre podne »
Na stranu njegovo trenutno stanje i ishranu za 3  nedelje i neki dan vise moralo je biti nekih pomaka. Naravno, taj period je suvise kratak za neka veca skidanja masti ali da je neke minimalne promene moralo biti moralo je....
Onda nesto ne radi kako treba.
« Poslednja izmena: Jul 10, 2018, 08:55:37 pre podne LemiX »

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #34 poslato: Jul 10, 2018, 09:17:11 pre podne »
Ako je ishrana usklađena i trening intenzivan,nema šanse sa toliko sala da ne bude ni malo pomaka za 25 dana.
Pošto očigledno ne možeš da ostvariš neki pomak sopstvenim znanjem (bez uvrede,treba biti realan),pitaj nekoga u teretani ko ima dobrih rezultata za pomoć.Inače teretane su pune likova,koji vežbaju mesecima pa i godinama,a izgledaju kao da nisu podigli ni kašiku.Zapitaj se zašto je to tako.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #35 poslato: Jul 10, 2018, 05:14:23 posle podne »
Na stranu njegovo trenutno stanje i ishranu za 3  nedelje i neki dan vise moralo je biti nekih pomaka. Naravno, taj period je suvise kratak za neka veca skidanja masti ali da je neke minimalne promene moralo biti moralo je....
Onda nesto ne radi kako treba.
Ocigledno.

Van mreže Kumovi

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #36 poslato: Jul 10, 2018, 09:21:28 posle podne »
Ne znam ni ja, malo sam demotivisan ali nastavljam. Pridrzavam se rezima
Obrok u 8h 4jaja i neku salatu
Obrok u 12 belo meso oko 200g
Obrok u 16h riba i krompir ili pirinac npr
Obrok u 20h jaja salata ...
Zaddnjih 10dana krenuo obavezno kardio nakon treninga.Ma kakvi, ne mrdam osim sto kad dodjem iz nocne, odspavam 3-4h oteknem.U kafu sipam cimet, zeleni caj, limun u vodu. Ma kakvi ni mrdnuo. Pre sam uvek imao neke rezultate.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #37 poslato: Jul 10, 2018, 09:38:53 posle podne »
20gr P, 20gr M
40gr P
Obrok 3 ?
Obrok 4?

Pod predpostavkom da je obrok 3 200gr ribe (40gr P) i x gr pirinča i obrok 4 opet 5 jaja (20gr P, 20grM)

Suma sumarum 120gr P, 40grM i ono max 70gr H cca 1100kcal

Gde si posao u nekoseno??????????????????????????????????????????????????????????????????????
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Kumovi

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #38 poslato: Jul 10, 2018, 11:47:33 posle podne »
Znaci moram da pojacam ishranu jos.Au, ljudi 100kilas sam ali nisam toliko jesan a + radim fizicke poslove kod kuce.. Preostaje mi da izbacim i vocku i ubacim jos hrane. Krenuo sam sa rotacijom sa dve 0. Vikendom cu kada radim radim punjenje.Citam da je to jako uspesna dijeta.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #39 poslato: Jul 11, 2018, 06:09:43 pre podne »
Previse agresivne su dve nule za pocetak.

Van mreže Kumovi

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #40 poslato: Jul 12, 2018, 09:31:39 posle podne »
Najjaci fazon, iscitavam nekoliko foruma, milion sema rotacija.Kazu nadji neku i probaj.Za koju god da sam se uhvatio kazu ne valja, ludnica! :D. U ponedeljak sam radio 0, u utorak sam hteo da grizem od nervoze :) .

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #41 poslato: Jul 12, 2018, 10:01:45 posle podne »
Sto se mene lično tiče ja ti poslednji put pišem na ovu temu. Dečko, daj se sredi 0 tebi ne igra ulogu aman! Da li je moguće čoveče da si ti tako tvrdoglav i da furas po svome i još pises ne ide. Pa šta ga isprobavaš, nije patika pa probas veličinu... drugo, nije zato sto je ovo nas forum, tvrdim ti da ono sto ovde dobiješ nećeš nigde više, jer se uglavnom po drugim forumima kriju razni internet warriori sa niknejmovima koji su izdrkani a sa jako malo kredibiliteta. Sto više budes trazio od raznih ljudi više ćeš biti neupucen. Znaci uzmi čoveče sracunaj te makrose i rotiraj bez jebenih nula, šta si uvatio 0 ko pijan one stvari... vidiš da dan ne možeš ko čovek da izdrzis na toj 0...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Kumovi

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #42 poslato: Jul 26, 2018, 09:48:07 posle podne »
 Da li je zabranjeno unosenje voca odnosno bilo kakvog secera za i soli vreme rotacije?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Topljenje sala,masti!
« Odgovor #43 poslato: Jul 26, 2018, 10:07:18 posle podne »
So nikako ne izbacuj iz ishrane.
Voce u velikim kolicinima izbegavaj.
Maline, kupine nisu lose....