Mart 29, 2024, 03:55:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana nakon operacije  (Pročitano 2681 puta)

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Ishrana nakon operacije
« poslato: Jul 15, 2018, 06:17:52 posle podne »
Pozdrav drugari! U utorak imam malu operaciju (higrom na ruci), pa dve nedelje necu moci da treniram. Plan mi je da te 2 nedelje drzim low carb (na niskim rotacijama sam trenutno) i radim ujutru cardio. Cilj je skidanje donjeg stomaka (sto mi je ostalo) i malo sa strane.

28 godina
183cm visina
78.5 kilograma tezine


Plan je sledeci:

09:30    Yohimbin i 10g bcaa i krecem na kej laganim cardiom 45 minuta
11:00   4 jaja, 1 belance, svez krastavac, 1g vitamina 3, 2g D3 vitamina, omega 3
14:00   150g belog mesa, paradajz i zelena, 60g pirinca, supena kasika maslinovog ulja, omega 3
17:00   200g mlevenog juneceg buta, brokoli, 25g oraha, 1g vitamina c, omega 3
20:00   konzerva tune ili 100g oslica, kupus, kasika maslinovog, omega 3
22:00   3 jaja, 100g posnog sira, crni luk, 20g badema 1g vitamina c, 400mg magnezijum citrata,50mg cinka,omega3

Nakon te 2 nedelje ovisno od rezultata bih nastavio sa treningom i rotacijama bez nula (minimum 50 u 3 dana).
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #1 poslato: Jul 15, 2018, 06:36:25 posle podne »
Djape u principu lepo posloezeno, svaki obrok ima sve, samo ovo sa 100gr oslica mi je premalo, možda tu da dodaš još i bićeš super. Svidja mi se i yohimbin ujutru za fasted cardio, nešto sto mnogo ljudi ne koristi a zaista sjajan sups pogotovo za muškarce :) cepaj samo
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #2 poslato: Jul 15, 2018, 06:42:20 posle podne »
Djape u principu lepo posloezeno, svaki obrok ima sve, samo ovo sa 100gr oslica mi je premalo, možda tu da dodaš još i bićeš super. Svidja mi se i yohimbin ujutru za fasted cardio, nešto sto mnogo ljudi ne koristi a zaista sjajan sups pogotovo za muškarce :) cepaj samo

Stavicu oko 150g onda, hvala na savetu :) Yohimbin uzmem 20 minuta pre trcanja jer mu je polu zivot 2 sata a posle 30 minuta mu je peak tako da je to to.
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #3 poslato: Jul 15, 2018, 06:45:43 posle podne »
Fino

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #4 poslato: Jul 15, 2018, 06:54:42 posle podne »
Samo udri i ostavi neke fotke uskoro da vidimo :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #5 poslato: Jul 15, 2018, 07:10:53 posle podne »
Okacicu vrlo uskoro svoju temu. Bio sam bas debeo jedan period dok nisam sa Stevanom krenuo da radim pa uz njegove planove ishrane i treninga sam skinuo 20 kila i to u poprilicno rekordnom roku. Sa druge strane to lenjo salo je bas jebada skinuti ali nema sada odustajanja :) Voleo bi samo da mogu da prepravim nekako ime naloga ovde (mozda admin tim moze da pomogne?) jer je mail od drugara jbg.

edit: moze da se promeni ime u opcijama, nisam ni znao :D
« Poslednja izmena: Jul 15, 2018, 07:22:10 posle podne Luka Vojnovic »
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #6 poslato: Jul 15, 2018, 08:46:20 posle podne »
Djape ti li si ovo  ;D

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #7 poslato: Jul 15, 2018, 08:51:21 posle podne »
Djape ti li si ovo  ;D

Glavom i bradom :D
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #8 poslato: Jul 15, 2018, 10:59:10 posle podne »
Djape u principu lepo posloezeno, svaki obrok ima sve, samo ovo sa 100gr oslica mi je premalo, možda tu da dodaš još i bićeš super. Svidja mi se i yohimbin ujutru za fasted cardio, nešto sto mnogo ljudi ne koristi a zaista sjajan sups pogotovo za muškarce :) cepaj samo

Stavicu oko 150g onda, hvala na savetu :) Yohimbin uzmem 20 minuta pre trcanja jer mu je polu zivot 2 sata a posle 30 minuta mu je peak tako da je to to.
Uglavi i l kofein sa yohmb extra kombinacija.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Ishrana nakon operacije
« Odgovor #9 poslato: Jul 15, 2018, 11:22:08 posle podne »
Djape u principu lepo posloezeno, svaki obrok ima sve, samo ovo sa 100gr oslica mi je premalo, možda tu da dodaš još i bićeš super. Svidja mi se i yohimbin ujutru za fasted cardio, nešto sto mnogo ljudi ne koristi a zaista sjajan sups pogotovo za muškarce :) cepaj samo

Stavicu oko 150g onda, hvala na savetu :) Yohimbin uzmem 20 minuta pre trcanja jer mu je polu zivot 2 sata a posle 30 minuta mu je peak tako da je to to.
Uglavi i l kofein sa yohmb extra kombinacija.

Dada naravno!
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!