Mart 28, 2024, 08:47:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku  (Pročitano 2594 puta)

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« poslato: Jul 16, 2018, 02:41:07 posle podne »
Ima li neko proverenu informaciju ili iskustvo sa prenosom suplemenata iz Srbije u neku EU zemlju ?

Na jesen vrlo verovatno idem da radim tamo, pa bih uzeo kod Pedje gomilu supsa i odneo tamo (za sopstvenu upotrebu naravno).

Uzeo bih Whey, kazein,kreatin,omega 3, c vitamin, glutamin, kofein i sve bi bilo neotpakovano sa folijom, ali s obzirom da sve to verovatno spada pod lekove, sta bih mogao ocekivati, da ce otvoriti sve praskove i tablete pa proveravati ili pustiti da prodje kad vide da je novo neotpakovano ?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« Odgovor #1 poslato: Jul 16, 2018, 03:35:38 posle podne »
Suplementi nisu lekovi već dodaci ishrani. Da nosiš anabolike onda bi mogao tako da klasifikujes. Ja sam nosio supse i otvorene i zatvorene preko sveta do Bga i nisam imao problem. Ako naletiš na nekog drkosa na carini možda te smara ali u principu za svoje potrebe i sve zatvoreno ne bi trebao problem da imaš.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« Odgovor #2 poslato: Jul 16, 2018, 04:06:53 posle podne »
Odlicno, hvala na pomoci.
Lakse mi ovde u Srbiji kupiti na proverenom mestu po dobroj ceni i poneti tamo, nego se smarati i traziti proverenu radnju u stranoj drzavi.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2018, 04:07:38 posle podne »
Ja prošlo leto na more,nosio puno koferče supsa,a planiram za koji dan ponovo na more,pa ću svakako da ponesem  :D
BCAA,L-karnitin,whey,ovsene,razne bočice sa mineralima,vitamini...zauzmu mi jednu prosečnu sportsku torbu.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« Odgovor #4 poslato: Jul 16, 2018, 04:23:19 posle podne »
Odlicno, hvala na pomoci.
Lakse mi ovde u Srbiji kupiti na proverenom mestu po dobroj ceni i poneti tamo, nego se smarati i traziti proverenu radnju u stranoj drzavi.

Razumemo se. Kažem zaista ne bi trebao imati problem.

@Goxy tebe kad su videli tako izrezanog ko Brus Li jbt, kaže daj da se ne kacimo sa čovekom, pusti taj l-carnitin 😂😂
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« Odgovor #5 poslato: Jul 16, 2018, 04:25:07 posle podne »
Haha,pa realno,gomila ljudi koja ide na internacionalna takmičenja,vuče sigurno vagon supsa i hemije sa sobom  ;D ;D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Prenos suplemenata iz Srbije u Austriju/Nemacku/Svajcarsku
« Odgovor #6 poslato: Jul 16, 2018, 04:44:12 posle podne »
Haha,pa realno,gomila ljudi koja ide na internacionalna takmičenja,vuče sigurno vagon supsa i hemije sa sobom  ;D ;D

Naravno. Doduše sto se hemije tiče to su uglavnom orali pa ide lagano :) ja sam nosio moje u tik tak kutijicama i tim tako bombonicama kad sam bio sad u Bg, a gh sa parfemima u neseser 🙂
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman