Mart 28, 2024, 06:17:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Intermitent fasting  (Pročitano 2809 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Intermitent fasting
« poslato: Jul 27, 2018, 09:31:18 posle podne »
Ima li ko iskustva? Dosta sam procitao ovih nedelja, pa mi bas zanimljivo. Naravno, ne verujem da je iko ko se takmici ili koristi hemiju radio tako nesto, ali me zanimaju iskustva obicnih ljudi, bez hemije i koji su napredni u bb i imaju neku solidnu misicnu masu?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2018, 09:43:51 posle podne »
Ima li ko iskustva? Dosta sam procitao ovih nedelja, pa mi bas zanimljivo. Naravno, ne verujem da je iko ko se takmici ili koristi hemiju radio tako nesto, ali me zanimaju iskustva obicnih ljudi, bez hemije i koji su napredni u bb i imaju neku solidnu misicnu masu?

U americi strahovita ekspanzija već neko vreme, ponajviše od ljudi koji prate Jim Stopanija... par mojih klijenata je radilo na svoju ruku, najobičniji rekreativci, neki čak i preterano teški i imali su korektne rezultate. Ja lično ne mogu to nikako, ali opet kažem ako slušaš Jym-a on se u to kune da mu drži low bf% cele godine...
nije za mene...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #2 poslato: Jul 27, 2018, 09:52:34 posle podne »
Pa ja inace ne jedem po 14 sati, bez da sam znao uopste sta je intermitent fasting. Veceram u 22h, ustanem u 8, dok odem u teretanu i vratim se bude i 11 a treniram na prazan stomak, pa dok spremim klopu i jedem bude podne.
Jedino kad radim masu i kotistim hemiju nateram sebe da se probudim ranije, odradim teretanu da bih mogao da postignem i pojedem sve kalorije za taj dan posto ih bude, masala.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #3 poslato: Jul 27, 2018, 10:23:17 posle podne »
Ozbiljnije face ga propagiraju sada kao sto su Carter, Medows..
E sada da li je to marketing ili jok...
Uglavnom meni je to nezamislivo...

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #4 poslato: Jul 27, 2018, 11:36:21 posle podne »
Ja nikada nisam probao ali meni je da kazem glupo gladovat "14" sati i posve tovariti organizam hranom
A tek kakav ce biti trening pogotovo leg day ili ledja posle 14 sati gladovanja i tako duze vrijeme mozds nekom radi i svidja mu se ali meni djeluje kao izmisljanje tople vode

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #5 poslato: Jul 28, 2018, 12:28:02 pre podne »
Probao licno 4 nedelje. Vrhunska stvar, meni je taman dobro i doslo zbog posla. Pa nemam vremena za 4-5 obroka 😉 Navikne se covek brzo. Samo znam da je mast isla samo tako. A cini mi se i metabolizam dobro regulisao. Sad ga redovno upotrebljavam kada ponekad imam jaci cheat day 😂😂😂

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #6 poslato: Jul 28, 2018, 12:42:33 pre podne »
Da se razumemo, ima veze i sa konstitucijom tela i unosom makrosa, ja sam sad na dijeti i propao ko zeton pa imam 107kg i idalje jedem 1.5kg filea ili 2kg ribe dnevno... mislim nema potrebe da to trpam u 8 sati iskreno ili čak i manje ukoliko bi mi se potrefio da treniram u toku feeding perioda... opet kažem nije za mene
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Marin_A

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #7 poslato: Jul 28, 2018, 01:35:26 pre podne »
Nisam probao redovno to nikad no bilo je prije dana
kad nisam jeo do poslije podne, vecere cak.
Osjecao sam se ko splasnuta vreca tada.
Iako moram priznati da mi je trening na prazan zeludac ujutro nekako
uvijek bolji, samo rijetko se to potrefi.
Nekako mi se to vidi da je za ljude koji su dostigli neku zeljenu masu, odradili
dosta cutting, def faza pa sad kao odrzavaju, naravno uz neki uredski posao
gdje ne trosis puno kalorija.
Nema mi smisla da bi inace netko uspio na tome dobivati misice i gubiti
mast u isto vrijeme k tome raditi, recimo u nekoj industriji ili kao dostavljac cak.
Na youtubeu je najvise to poceo onaj kreten kinobody koji je upravo to, kreten.
Zaludio ljude time, pa doktori imali posla, nakon toga vidis u komentarima
kako mu j mater svi odreda. ;D


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Intermitent fasting
« Odgovor #8 poslato: Jul 28, 2018, 05:44:00 pre podne »
Citat
A cini mi se i metabolizam dobro regulisao.

ne cini ti se dobro

Citat
Sad ga redovno upotrebljavam kada ponekad imam jaci cheat day 😂😂😂

malo logike ukljucis i videti ces zasto ti odgovara da ne unosis nikakvu hranu, a nakon prezderavanja ( obizrom da si izneo negde kako to izlgeda tj taj cheat, posto ne govorim o cheat OBROKU vec o CHEAT DANU).....;)

Citat
imali su korektne rezultate.

dao sam odg - NAJOBICNIJI REKREATICI. a nekoliko puta smo rekli, kod takvih ljudi, a pogtovo kod polupanih amerikanaca gde ih tovare u stomaku sa smecem, SVAKA ali SVAKA promena nacina ishrane, podrzana uz bilo kakvu blesavu fizicku aktivnost ce DONETI rezultat pa cak i ovo sranje......

Obizrom na moje iskustvo od 30ak god u ovoj bransi, licno mislim da je dijeta za one koji su urnisali svoj bazalni metabilizam gde telo i onako odbacuju sve makrose na ovaj ili onaj nacin, pa ko veli..ajde...ko te jebe...crkni gladan xxx sati....to mi je kao u Simpsonovima kada je homer resavao test za vozacki pa je krenuo u razgovor sa svojim mozgom:  OK BRAIN- JA NE VOLIM TEBE, TI NE VOLIS MENE. DAJ DA OVO RESIMO I POSLE CU TE RASTURITI SA PIVOM  8) 8)