Mart 28, 2024, 01:30:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Mr OLYMPIA 2018  (Pročitano 22705 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Mr OLYMPIA 2018
« poslato: Avgust 09, 2018, 11:51:46 pre podne »
I opet je Kai samo pravi cirukus oko njegovog izlaska

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2018, 12:29:41 posle podne »
Ima li nekih naznaka da ce izaci ili tvrdi pazar?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2018, 01:30:49 posle podne »
Nema... okrenuo se potpuno biznisu, putovanju, snimanju filmova i nekih stvari za ESPN itd. Izgleda naravno kao da bi bio top3 i sad ali kako reče i sam ne interesuje ga. Ja kao i svako drugi bih naravno voleo da vidim tamo ali sanse su male, pogotovo sto je ostalo malo vremena a mnogo karata ne prodano (i prošle godine je bio Orleans polu prazan)... malo je više smorilo ljude da gledaju istog čoveka kako dobija, pogotovo sto polovina gledalada prošle godine na kraju zviždi pobedniku (subjektivno ili ne, na kraju nije ni bitno...). Mislim da bi ljudi iz Olimpije na sva usta razvalili da dolazi, probali su evo sa novinom gde će ove godine i publika “imati uticaj” na odluku... možda Rock bude kao Sale Popović pa bude ono: “dalje ide, dalje ide” :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #3 poslato: Avgust 09, 2018, 02:04:23 posle podne »
Da, da znam da je pohadjao neku skolu glume.
Realno je Heath amerima veorvatno dosadio...
Slaba posecenost prosle godine?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #4 poslato: Avgust 09, 2018, 02:21:34 posle podne »
Slaba buraz. A ove godine još slabije izgleda, šalju mi mejlove stalno, gledao sam bas u sedište i tužno za sad izgleda... prošle godine sam kartu uzeo u ovo doba, centralni deo nije bio dostupan da se kupi ali na kraju je bio polu prazan pa su puštali ljude u finalu da sede tu... a ovo okolo za sad deluje tužno. Ja sigurno ne idem, imam drugih obaveza i troškova a i da nemam ponovo bih preskočio, idem na Arnolda u Ohajo u martu svakako je bolje :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #5 poslato: Avgust 09, 2018, 02:37:02 posle podne »
To je sve zato sto Kai nece biti O jer je jebao grejp,sto remi nece biti O zato sto ne zna 3 reci engleskog itd...

Traze coveka koji "moze da se provuce kao O" a da je marketinski mag,i to ce ih u grob oterati.. A sto se mene tice i treba!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #6 poslato: Avgust 09, 2018, 02:51:19 posle podne »
Najtužnije je to sto ni champ nije neki mag... supse nisam čuo da iko ikad koristi njegove, odeća truba, odnos sa fanovima 0, seminari slabo, expo jednom u 3 godine... za sve njih je Jay tata i neće mu prismrdeti još jedno 10 godina :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #7 poslato: Avgust 09, 2018, 03:29:47 posle podne »
za sve njih je Jay tata i neće mu prismrdeti još jedno 10 godina :)

Jako velika istina.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #8 poslato: Avgust 09, 2018, 04:38:06 posle podne »
Sve ovo sto ste rekli i mozes ga videti od Olimpije do Olimpije...jebiga, ja se ne secam kada je izasao na neko takmicenje a da nije Mr. O.
Uvek mi je bio iritantan u pm, ne znam zasto..

Van mreže uncle_drew

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #9 poslato: Septembar 15, 2018, 10:38:43 pre podne »
Phil mali problem sa stomakom, rhoden odličan top 2 za sada, bonac i ramy malo razocarali, winklaar iznenadio, al vidit cemo sutra još. Po meni Phil i Rhoden za prvo mjesto.

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #10 poslato: Septembar 15, 2018, 10:57:21 pre podne »
Nece biti nikakve borbe  ako phil izadje isti..
Rhoden ga je ubio u svakoj pozi osim back double bic,cak odraniji glutes hamstring imao,mid section da ne spominjemo struk takodje,a u sajzu ne kaska nimalo

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #11 poslato: Septembar 15, 2018, 11:19:31 pre podne »
Bit ce dobra borba veceras.. Volio bi da Shawn uzme ovo, mislim da ga je pojeo sinoc, Phil ako ne napravi cudo, ne znam na osnovu cega ga moze dobiti. Shawn ima sve pod kontrolom samo da ne kiksa Aceto veceras s cim i drzi se provjerenog. Bonac i Ramy razocarali. Live stream je koma bio sinoc, prekidao uzas, nadam se da ce veceras biti manje tehnickih problema i da gledamo novog Mr.O, daleko karizmaticnijeg.
Instagram: Aco_1007

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #12 poslato: Septembar 15, 2018, 11:22:41 pre podne »
kada je sledeci prenos?
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2018, 11:26:54 pre podne pirat »

Van mreže uncle_drew

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #13 poslato: Septembar 15, 2018, 04:48:02 posle podne »
Meni je Phil baš drag zbog tog svog "boli me kur**" stava i vjerojatno jer je bivši košarkaš. Al ako se večeras ne popravi izgubit će Olympiu jer jedini način da Rhoden ne uzme bi bio zbog nedostatka mesa , jedini mi je od open bodybuildera koji mi fino estetski ugodno izgleda, moje neko laičko mišljenje.

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Mr OLYMPIA 2018
« Odgovor #14 poslato: Septembar 15, 2018, 06:08:35 posle podne »
kada je sledeci prenos?
Imas live stream na yt, trenutno ide 212 finale.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.