April 24, 2024, 10:51:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?  (Pročitano 4707 puta)

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« poslato: Avgust 21, 2018, 12:35:29 pre podne »
Pozdrav ljudi,ne znam sta da radim ici na kvalitetnu masu ili skinuti jos malo masnoce,ne znam da li je normalno imati ovakav stomak, da li ici na masu odmah ili skinuti jos malo masnoce pa tek tada ici? Hvala unapred

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2018, 12:40:04 pre podne »
Evo slika

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2018, 12:41:24 pre podne »
Pa lagano možeš da kreneš da pojacavas makrose... ne znam šta ti znaci ovo, za normalan stomak?!
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2018, 12:43:12 pre podne »
Pa mislim da mi je malo izbacen stomak,pa se plasim da se ne poveca tokom mase jer uz misic ide i malo sala

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2018, 12:44:01 pre podne »
Mozda se na drugoj slici vidi kako je malo izbacen ne znam da li je to normalno

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2018, 12:47:54 pre podne »
Ne tripuj se, pojačaj klopu (ali čisto da bude) i samo pumpaj gvozdje. Biće dobro ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 21, 2018, 12:51:57 pre podne »
Hvala,a vidim one rippovane na netu njima je ravno sve dole,pa sam utripovao da sam malo debeo,hvala puno

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2018, 12:53:02 pre podne »
Samo ne znam zbog cega vidim trbusnjake samo kada ih stegnem,i to dobro se vide,a kada ih opustim nista

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 21, 2018, 12:57:09 pre podne »
Pa ne možeš da se meris prema “ripovanim” likovima sa neta koji se spremaju za slikanje itd... malo je nerealno. Ne da nisi debeo, nego naprotiv, mrsavko, bas treba da jedes i treniraš. A kad ti bf% spadne na nekoj sledećoj dijeti onda će se videti stomak i bez fleksanja. Uzivaj i pusti sve da ide svojim tokom.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 21, 2018, 01:01:18 pre podne »
Hvala puno,krenucu na masu samo ne znam kako cu unosito kalorije,racunao sam da mi je potrebno oko 3000 kcal za povecanje mase,mass gaineri mozda nisu dobri,moracu sejk neki da pijem bar za 1000kcal

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 21, 2018, 01:10:36 pre podne »
Prelistaj ovde podforum nutrition, ima dosta planova. Nemoj da se opterecujes toliko kalorijama, nego da naučiš kako da racunas makrose (protein, hidrat, mast). Sto se proteina tiče ja nikad nisam za opciju gejnera, dobar i kvalitetan whey pa ako treba u njega staviti dodatne nutrijente i praviti jači šejk. Tako da, hranu da naučiš kako da racunas i spremas, da naucis pravilno da treniraš i da polako učiš kako da ubaciš po neki suplement.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Mihajlo99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 21, 2018, 01:24:36 pre podne »
Hvala puno,pogledacu nutrition

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Ici na masu ili skinuti jos malo masnoce?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 21, 2018, 02:11:56 pre podne »
Hvala puno,pogledacu nutrition

Nema na čemu, i kad ti nije nešto jasno nemoj po yt ici i tako nešto nego pitaj ovde slobodno.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman