April 20, 2024, 12:10:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Andractim gel  (Pročitano 2921 puta)

Van mreže milos4747

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Andractim gel
« poslato: Septembar 08, 2018, 04:26:01 posle podne »
Zanima me gde ima da se nabavi Andractim gel, treba mi za operaciju, dali neko zna gde mogu? Nije mi bitno dali je na Balkanu ili u EU, nemogu nigde da je nadjem, a treba mi sto pre, hvala puno

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Andractim gel
« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2018, 09:12:29 posle podne »
doktor ti nije dao uput ?

Van mreže milos4747

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Andractim gel
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2018, 12:17:15 pre podne »
Rekao je da nezna gde ima da se kupi jer je obustavljena proizvodnja tog gela, da moram naci gde jos ima tog gela na lageru ali u Srbiji nigde nisam nasao, u Nemackoj ima ali na recept, a ne moze lekar da mi napise recept za lek kojeg nema kod nas, ne vazi recept za inostranstvo

Van mreže Nenad Vučković

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Andractim gel
« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2018, 11:46:53 pre podne »
Rekao je da nezna gde ima da se kupi jer je obustavljena proizvodnja tog gela, da moram naci gde jos ima tog gela na lageru ali u Srbiji nigde nisam nasao, u Nemackoj ima ali na recept, a ne moze lekar da mi napise recept za lek kojeg nema kod nas, ne vazi recept za inostranstvo
Recept itekako vazi za inostranstvo,nzm otkud ti takva informacija da ne vazi.Ne vazi da ga dobijes dzabe na recept ali vazi da mozes da ga kupis.Ovo pricam iz licnog iskustva jer sam neke lekove nabavljao iz Nemacke Svajcarske i Austrije i svuda su trazili recept iz Srbije koji su naravno prihvatili.Cam sa i faxom slao recepte i to su prihvatali.Pozdrav