April 19, 2024, 04:50:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: NEKE MALE TAJNE -SAVETI !  (Pročitano 1115 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NEKE MALE TAJNE -SAVETI !
« poslato: Septembar 17, 2018, 03:47:27 posle podne »
Kada se prica o No produktima, onda ne bi trebalo da se uvazavaju neke stvari,koje su odavno poznate i svima su pred ocima,a samo ih treba staviti u savrsen red ili sto bi se reklo "posloziti"

Davno kada sam ja pocinjao jedini izvor nauke je tada bio casopis Herkules i Karate Bidler!

Bilo je reklama po razno raznim casopisima za takve preraprate ili slicne ,medjtuim malogradjansko razmisljanje je takvo da su to ljudi osudjivali kao I sto to rade danas ne znajuci o cemu pricaju ILI BOJECI SE NEPOZNATOG.

Kao sto rekoh,tadasnje zanje  (davne 1985-89) svodilo se na to da treba da jedem sto vise mesa,mleka I jaja.Tako je I bilo.Sve drugo je bila poptuna neponzanica za mene.

Ali,vremena se menjaju i ovaj sport nije egzaktan sport,pa tako inovacije su sve cesce i cesce.Na zalost,mnogi su uvideli da se moze veoma lepo zaradjivati jer ovaj sport prerasta u trend,pa tako se na zalost na internetu moze naci koje kakvih saveta itd itd,i tu tj u tom slucaju bi ipak trebalo da se urade "filteri"

Kada kazem znanje mislim naravno na ono znanje koje je vezano uz ovaj sprot a to je TRENING-ISHRANA-SUPLEMETACIJA

Secam se kada je sada vec davne 1999 god,500 gr KREATINA kostalo 100 maraka!!
To je bilo u domenu nacne fantastike.Ja licno sam ga smatrao cudotvrnim prepratom.

 Znanje od proteinima je bilo vrlo malo tada.Znalo se da se na zapadu koriste praskovi proteina ali koji,kako,zasto,na koji nacin, jako mali broj ljudi je znalo.

Iskreno,priznajem,ja sam za WHEY PROTEIN cuo prvi put mislim 2001 godine kada je Milos Sarcev doneo jedan prozivod koji vise ne postoji (na zalost), a zvao se XILLENIUM.
TO JE BIO WHEY PROTEIN!!

Kada sam ga i probao,mislio sam da cu da narastem isto vecer od njega-smesno,zar ne? Ali to tako je bilo.

 Kako se sport razvijao u nasoj zemlji tako su se sve vise i vise pojavljivale firme koje su uvozile ove producte i ljude obrazovali o njihovj upotrebi i pirmeni,nacinu delovanja itd..

Medjutim,to je jos uvek tada bilo u povojima i mogu slobodno da kazem SAMO ZA ODABRANE.

 A licno sam mislio I da nemam neke potrebe za tim I da su to sve gomile gluposti.
Ovo moje misljnje je naravno bilo formirano na osnovu toga JER JA NISAM MOGAO DA IH PRISUTIM-a ne zbog toga sto oni ne valjaju!

A ovakvo razmisljanje kakvo je moje tada bilo na zalost je kod mnogih ljudi i dan danas jos uvek-kazem na zalost.

Posle takmicenja 2003 godine kada sam se vratio iz Egipta video sam da nesto nije ok. Jednostavno,vise sam truda u pripreme ulagao a rezluatat je bio isti ili cak sto vise,teze sam dolazio do njega,i defitivno je bilo vreme je bilo da se nesto menja. ALI JA NISTAM ZNAO STA!


Prosla je jos jedna godina tj 2004 godina sa vise manje uspeha,medjutim.moje telo se nije menjalo.Konstatno je bilo isto.tako se dalje na medjunarodna takmicenja vise nije moglo!

Imao sam neku ludu srecu sto je Milos Sarcev pristao da mi pomogne,  I sto je 2005 krenula saradnja sa njim.

Ali idemo redom.

Pored stanadradne procedure ISHRANE MISICA posle treninga koji se uvek sastojao od standardnog tzv PWM,ili post workout meal-a,sada je dokazano tj to je na sebi dokazao covek, (i naravno na svojim klijentima) da je moguce da se misic "hrani" i u toku treninga...


NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

https://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/02/no-reaktorimuscle-expanderi-svi-skupa.html