Mart 29, 2024, 04:37:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: TRT sa 22  (Pročitano 15747 puta)

Van mreže Ttt420

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #45 poslato: Novembar 02, 2018, 11:04:21 pre podne »
To sam pitao.... Samo mi nije jasno zasto se do odgovora ne dolazi odma, nikad se nisam pravio pametan, svestan sam koliko nr znam niko se nije rodio naucen samo sam pitao zasto se ne spominje I naveo to rekla kazala sta sam cuo  :) znaci postujem starije ali ono kad te neko napadne bez povoda nema smisla, hvala na odgovoru  :) Hvala I Pedji, naucio sam nesto novo

Van mreže Ttt420

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #46 poslato: Novembar 02, 2018, 11:05:07 pre podne »
Ja ne mogu da ukapiram o cemu se ovde radi?
Ako trazis POTVRDU tvog misllnjenja, na osnovu tvog "istrazivanja" interenta da tebi treba taj lek- neces je dobiti.
Uzorke ljudi koji si naveo, i nisu bas nesto reprezentativni da bi komentrasiali bilo sta (doduse ovaj jedan je rahmetli) tako da on ne moze da komentarise nista, ali svakako pojedince koje si naveo niti su neka imena koja su reprezentatovala neko znanje u ovom sportu, osim ekstrmizma do krajnjih granica, a neko ko je ekstremean u ovom sprotu, to podrzumeva dugorocnu i konstatnu uotprebu anabolickih lekova.E sada kakve veze ima sa tim clomifen i koja bi svrha bila njega kod tih ljudi- ja pojma nemam. A da neko prica o tome, a da se nije skunio sa necega drugog xxx godina u nazad, ili ako se skidao po sistemu TRT*a ili BRIDG*ea, odista mi ne pada na pamet uzrocno posledicna veza njihovog komenatra osim u svrhu prodaje istog ;).

elem
kazes na listi je zabranjenih sredstava- jeste
i geranmin je, i efedrin je i EPO je i jos jedno 100 vrsta lekova, koji nemaju NIKAKVE cak ni INDIREKTNE veze sa testosternom pa su na listi zabranjeni sredstava..;)
ah da....sada mi pade na pamet
a sigurno nisi znao da je do pre 30 god i kreatin npr bio zabranjen :).....a do nekoliko u nekim zemljama i coffein...ali dobro-

Sto se tice leka clomifena.
da bi ga neko koristio, mora da bude ozbiljno siguran i da je OZIBLJNO narusio HPTA
U prtivnom, posledica uoptrebe istog, moze da ima vece posledice po pojedinca nego sama uoptreba nekih drugih lekova.

i tako...prici nikada kraja :)
A kako se zna da li je narusio Ili ne? Samo po rezultatima testa Ili jos nekim?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #47 poslato: Novembar 02, 2018, 11:05:38 pre podne »
Citat
Ali zapravo nije tako jer kad se taj estrogen blokira tu on negde drugde mora da se ispolji, dakle da skoci drasticno
@Bojan
kao sto su ti rekli , ali drugim recima: blokira receptore ali ne i aromatazu ... a kako u muskom telu estrogen moze da nastane iz raznih tkiva, jetre, mozga , masnog, misicnog, tako mozes izazvati vrlo nezgodne i  nepovratne posledice...  nemoj se igrati sa hormonima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #48 poslato: Novembar 02, 2018, 11:07:55 pre podne »
Ja ne mogu da ukapiram o cemu se ovde radi?
Ako trazis POTVRDU tvog misllnjenja, na osnovu tvog "istrazivanja" interenta da tebi treba taj lek- neces je dobiti.
Uzorke ljudi koji si naveo, i nisu bas nesto reprezentativni da bi komentrasiali bilo sta (doduse ovaj jedan je rahmetli) tako da on ne moze da komentarise nista, ali svakako pojedince koje si naveo niti su neka imena koja su reprezentatovala neko znanje u ovom sportu, osim ekstrmizma do krajnjih granica, a neko ko je ekstremean u ovom sprotu, to podrzumeva dugorocnu i konstatnu uotprebu anabolickih lekova.E sada kakve veze ima sa tim clomifen i koja bi svrha bila njega kod tih ljudi- ja pojma nemam. A da neko prica o tome, a da se nije skunio sa necega drugog xxx godina u nazad, ili ako se skidao po sistemu TRT*a ili BRIDG*ea, odista mi ne pada na pamet uzrocno posledicna veza njihovog komenatra osim u svrhu prodaje istog ;).

elem
kazes na listi je zabranjenih sredstava- jeste
i geranmin je, i efedrin je i EPO je i jos jedno 100 vrsta lekova, koji nemaju NIKAKVE cak ni INDIREKTNE veze sa testosternom pa su na listi zabranjeni sredstava..;)
ah da....sada mi pade na pamet
a sigurno nisi znao da je do pre 30 god i kreatin npr bio zabranjen :).....a do nekoliko u nekim zemljama i coffein...ali dobro-

Sto se tice leka clomifena.
da bi ga neko koristio, mora da bude ozbiljno siguran i da je OZIBLJNO narusio HPTA
U prtivnom, posledica uoptrebe istog, moze da ima vece posledice po pojedinca nego sama uoptreba nekih drugih lekova.

i tako...prici nikada kraja :)
A kako se zna da li je narusio Ili ne? Samo po rezultatima testa Ili jos nekim?

hahhahahahaha
a koje ti konrketno mislis da imas :)...
ti kao da zelis da si bolesta..........

Van mreže Ttt420

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #49 poslato: Novembar 02, 2018, 11:09:04 pre podne »
Hvala pirat  :)
@Pedja haha ne zelim nikakve pupu daleko bilo  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #50 poslato: Novembar 02, 2018, 11:19:40 pre podne »
Citat
@Pedja haha ne zelim nikakve pupu daleko bilo  ;D

pa sto onda ne batalis pricu...  reci cu ti nesto sto je jednom meni jedan nas poznati  bilder iz iskustva rekao i sto je suva istina u praksi

-svako ko ima strahove, sumnju (tema ti se zove trt sa 22...jbg )   treba da zaboravi igranje sa hormonima, i da batali tu pricu ... jer ces u toj vrtesci sigurno, 100 %, preveslati samog sebe i bas ono od cega strepis ce se ispoljiti...

to ti je ono kada kazu , nisu ni procitali kako koji lek deluje al zato sve o zastiti znaju...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #51 poslato: Novembar 02, 2018, 11:49:41 pre podne »
Citat
@Pedja haha ne zelim nikakve pupu daleko bilo  ;D

pa sto onda ne batalis pricu...  reci cu ti nesto sto je jednom meni jedan nas poznati  bilder iz iskustva rekao i sto je suva istina u praksi

-svako ko ima strahove, sumnju (tema ti se zove trt sa 22...jbg )   treba da zaboravi igranje sa hormonima, i da batali tu pricu ... jer ces u toj vrtesci sigurno, 100 %, preveslati samog sebe i bas ono od cega strepis ce se ispoljiti...

to ti je ono kada kazu , nisu ni procitali kako koji lek deluje al zato sve o zastiti znaju...

upravo tako!!!!

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #52 poslato: Novembar 02, 2018, 01:50:12 posle podne »
Ovo je sve posljedica dilan džemelija i sličnih gdje se nakon svake kure gura aromasin, nolva, klomid, pa malo i ostarina i još nekih sarmsa. Samo čekam dan kad će anavar biti u pct protokolu  ;D :D

Van mreže Ttt420

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #53 poslato: Novembar 02, 2018, 02:17:25 posle podne »
Ovo je sve posljedica dilan džemelija i sličnih gdje se nakon svake kure gura aromasin, nolva, klomid, pa malo i ostarina i još nekih sarmsa. Samo čekam dan kad će anavar biti u pct protokolu  ;D :D
e taj 😂

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #54 poslato: Novembar 02, 2018, 03:43:53 posle podne »
Ovo je sve posljedica dilan džemelija i sličnih gdje se nakon svake kure gura aromasin, nolva, klomid, pa malo i ostarina i još nekih sarmsa. Samo čekam dan kad će anavar biti u pct protokolu  ;D :D

pa ima burazere
guraju PROVIRON..
kao opustneo..to je NISTA :D

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #55 poslato: Novembar 02, 2018, 05:28:59 posle podne »
Da, da upravu si, masovno se to radi. :-\

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #56 poslato: Novembar 02, 2018, 05:48:19 posle podne »
Da, da upravu si, masovno se to radi. :-\

jbg...

Van mreže Ttt420

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #57 poslato: Novembar 02, 2018, 06:37:57 posle podne »
Ovo je sve posljedica dilan džemelija i sličnih gdje se nakon svake kure gura aromasin, nolva, klomid, pa malo i ostarina i još nekih sarmsa. Samo čekam dan kad će anavar biti u pct protokolu  ;D :D

pa ima burazere
guraju PROVIRON..
kao opustneo..to je NISTA :D
A mislio da pitam I za proviron 😂

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRT sa 22
« Odgovor #58 poslato: Novembar 04, 2018, 10:51:44 pre podne »
Ovo je sve posljedica dilan džemelija i sličnih gdje se nakon svake kure gura aromasin, nolva, klomid, pa malo i ostarina i još nekih sarmsa. Samo čekam dan kad će anavar biti u pct protokolu  ;D :D

pa ima burazere
guraju PROVIRON..
kao opustneo..to je NISTA :D
A mislio da pitam I za proviron 😂

eto vidis
kako tebi samo takve stvari kod citanja upadaju u oci :D