Mart 29, 2024, 08:39:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: TRENIRAJTE RUKE SA ROELLY WINKLAARo-m  (Pročitano 1270 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
TRENIRAJTE RUKE SA ROELLY WINKLAARo-m
« poslato: Septembar 28, 2018, 05:17:59 posle podne »

Ovo se desilo ubrzo nakon Mr. Olymia 2010. bio je to prvi put za Roelly Winklaar-a, ali Victor je stari profesionalac sa O scene, sa svojim sestim nastupom. MD je okupio svoja dva najpopularnija clana da rteniraju ruke, predstave svoje  najbolje oruzje na sceni. Ono sto sledi je diskusija koju sam vodio sa njima dvojicom o snimanju, rukama i treningu za ruke uopste, kao i dobrom restoranu meksicke hrane za poneti.

RH: Roelly, kako si se osecao kad si saznao da je Steve Blechman organizovao slikanje sa Viktorom Martinezom? Da li je Viktor neko na koga si se ugledao u ovom sportu?

RW: uvek sam se ugledao na sve bodibildere u magazinima, Viktor je definitivno bio jedan od onih koji su me inspirisali. Bilo mi je drago kad sam otkrio da cemo snimati zajedno za MD. Bili smo u kontaktu i on cak dolazi u Holandiju da zajedno vezbamo pre Arnold Classic kupa.

RH: Ti i Viktor ste zapravo trenirali zajedno pre nekoliko godina, kad je on bio u Holandiji. Sta ste radili i kako je bilo trenirati sa jednim od najboljih profesionalaca kad si jos uvek u klasi amatera?

RW: Upoznali smo se u Holandiji i trenirali smo jedan vikend u Nemackoj kad se Viktor spremao za FIBO Expo. Radili smo grudi i bicepse. Nije islo brzo posto sam ja imao puno pitanja, a on mi je davao savete koliko god je mogao. Bio sam stvarno zapanjen razvojem njegovih ledja koja su totalno neverovatna, a u to vreme moja ledja jos uvek nisu bila bas dobra. Iako nismo trenirali ledja taj dan, razgovarali smo o tome dosta, pa sam ja mogao da pocnem da radim isto sto i on.

RH: Viktore, cega se secas iz tog druzenja?

VM: Bilo je to 2009., nekoliko nedelja nakon sto sam zauzeo drugo mesto iza Ksi-a na Arnold Classic-u, kada je Rolley upravo pobedio na Arnold Amateur kupu. Nisam siguran, mozda je tad vec dobio profi karticu. Svi su mogli da primete Roelly-jev potencijal. Trenirao je ekstremno ozbiljno i stvarno se naprezao u teretani. Secam se da me je izveo na neku piletinu koju tamo zovu „kip“ koja je stvarno posebnog ukusa. Zapravo, druzili smo se par dana.

RH: Neki kazu da su ruke deo tela koji nikad nije prevelik. Da li se slazes?

VM: Mislim da bilo koji deo moze da bude prevelik ako kvari simetriju, osim u slucaju laznih syntol ruku koje uvek izgledaju glupo. Ramena mogu da budu prevelika ako vam ledja nisu dovoljno razvijena ili ako vam grudi nisu dovoljno razvijene. Kevin Levrone je tip koji je imao najvecu kombinaciju ruku i ramena, ali na njemu nista drugo nije nedostajalo pa je i to izgledalo ok. Sergio Oliva je imao najcudovisnije ruke svoje ere, ali bio je gust po celom telu, pa mu one nisu nista oduzele od ukupne figuire......

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/01/razbijanje-bicepsa-i-tricepsa-by-vic.html