April 19, 2024, 10:06:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Predlog za redosled suplementacije  (Pročitano 2667 puta)

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 420
  • X3M
Predlog za redosled suplementacije
« poslato: Oktobar 01, 2018, 05:52:41 posle podne »
De ste braco :D I'am par pitanja...

Ovako pijem svoje suplemente redosled.:

1.Ujutru kad ustanem na prazan zeludac Vit C 1g , 2 terminatora, 1 the tribulus , 2 anti oksidanta ,1 tabl cinka + 1 tableta magnezijum 375 i b610mg
2.Pre treninga Vit C 1g , 2 Terminatora , 1 anti oksidant
3.Posle Treninga 40g wheya + 20g dex + 5g creatina + 10g l-glut
4.Uvece pred spavanje na prazan zeludac isto sve kao i pod broj 1.

Eee sad me zanima,jel ok da ih pijem na prazan zeludac tablete ili posle obroka pola sata ?
I jos nesto,apotekarka mi rekla da se vitamin C i cink samo 20% svari u telu tj telo prihvati samo toliko..msm WTF ?  :D
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Predlog za redosled suplementacije
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2018, 06:06:32 posle podne »
ako hoces vecu apsorbciju vit c mesaj sa sodom bikarbonom , a ovo mozes kako si napisao na prazan zeludac, ujutru pre svega je potrebno jedno sigurno 500 ml vode klot... a ovo sto kaze doktorka, pa jbg , realno i ona je to lupila jer je odnekle procitala, to je tesko bas reci tako, ali bitno je da to sto ti popijes  i apsorbujes pre svega radi , imunizuje sistem, stabilizuje hormone itd.. a brojke... pusti brojke...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Predlog za redosled suplementacije
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2018, 06:24:51 posle podne »
Citat
,apotekarka mi rekla

i mene je pitala da li znam sta je arimidex kada sam kupovao,
rekao sam da sam nauco
rekla mi je dva termna koja je negde naucila, i onda je morala da slusa 10 min elaborat uz  happy and (ne onaj) da mi zove seficu  ;D ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Predlog za redosled suplementacije
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2018, 06:43:06 posle podne »


i mene je pitala da li znam sta je arimidex kada sam kupovao,
rekao sam da sam nauco
rekla mi je dva termna koja je negde naucila, i onda je morala da slusa 10 min elaborat uz  happy and (ne onaj) da mi zove seficu  ;D ;D

Steta za happy end , scenario, skript, uloge, uniforma... teklo je sve bas u tom pravcu  ;D jos kad naleti sefica...

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 420
  • X3M
Odg: Predlog za redosled suplementacije
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2018, 07:42:29 posle podne »
ako hoces vecu apsorbciju vit c mesaj sa sodom bikarbonom , a ovo mozes kako si napisao na prazan zeludac, ujutru pre svega je potrebno jedno sigurno 500 ml vode klot... a ovo sto kaze doktorka, pa jbg , realno i ona je to lupila jer je odnekle procitala, to je tesko bas reci tako, ali bitno je da to sto ti popijes  i apsorbujes pre svega radi , imunizuje sistem, stabilizuje hormone itd.. a brojke... pusti brojke...

da da...pijem ujutru 2 case vode mlake,mogu i da roknem po kafenu kasicicu sode nije problem...bitno mi je da znam da se sve apsorbuje kad se popije na prazan zeludac...

A jbg...apotekarka verovatno dobila posao preko veze xD
Shut the f*ck up and squat

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Predlog za redosled suplementacije
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2018, 10:31:25 posle podne »
ako hoces vecu apsorbciju vit c mesaj sa sodom bikarbonom , a ovo mozes kako si napisao na prazan zeludac, ujutru pre svega je potrebno jedno sigurno 500 ml vode klot... a ovo sto kaze doktorka, pa jbg , realno i ona je to lupila jer je odnekle procitala, to je tesko bas reci tako, ali bitno je da to sto ti popijes  i apsorbujes pre svega radi , imunizuje sistem, stabilizuje hormone itd.. a brojke... pusti brojke...

da da...pijem ujutru 2 case vode mlake,mogu i da roknem po kafenu kasicicu sode nije problem...bitno mi je da znam da se sve apsorbuje kad se popije na prazan zeludac...

A jbg...apotekarka verovatno dobila posao preko veze xD
Brate 90% apotekarki nema pojma ni o cemu, barem ovdje kod nas u hr, to je uzas.. Prije par dana, jedva dosao do kalijuma, kod nas ide na recept, prvo sam trazio bez, da mi me izbezumljeno gledala kao da sam je kokain trazio, krenula jel ja znam koliko je kalijum opasan da on nije za igrati se, da je mala razlika izmedju gornje i donje granice, da nisam svjestan sta se moze desiti itd.. Reko nisam dosao na predavanje, ocete mi dat ili ne, na kraju morao ici do doktorke svoje da mi ga prepise na recept.. Sva sreca pa imam dobru, pa sam dzaba dobio na recept i kalijum i adex, samo je rekla da mi ne prelazi u naviku, da ne smije precesto prepisivati  ;D
Instagram: Aco_1007