April 19, 2024, 12:08:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Nejednakost misica.. pomoc!  (Pročitano 2045 puta)

Van mreže cikacrnio

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Nejednakost misica.. pomoc!
« poslato: Oktobar 11, 2018, 03:43:05 posle podne »
pozdrav ljudi.. imam jedan mali problem tj prednji misic na nozi mi je dosta veci na desnoj nego na levoj nozi, treniram vec par godina imao sam problem na cucnju levo koleno mi se nadulo i pocelo da klikce kad sam presao 120kg trenirao sam jos neko vreme zatim prestao, napravio pauzu nekih 7,8 meseci sad posle svega toga kao da nemogu da pogodim taj prenji misic na levoj nozi i upala je daleko jaca i duza u desnoj kako to ispraviti ubacio sam jos jednu vezbu sa bucicama pa ih treniram posebno ali i dalje kao da raste samo desna, sta uraditi kako to ispraviti?? ???

Van mreže cikacrnio

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Nejednakost misica.. pomoc!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2018, 03:49:26 posle podne »
takodje list na levoj nozi mi je dosta izrazeniji nego na desnoj ruke isto tako..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Nejednakost misica.. pomoc!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2018, 04:00:28 posle podne »
pa trebalo bi prvo to koleno da snimis iskreno... lako se to sredi , ali taj klik ako imas i jos plus otok ako si imao, nije najsretnije da nastavis ili na bilo koji nacin forsiras dalje kvad, krenuce ti samo burzitisi da divljaju...

Van mreže cikacrnio

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Nejednakost misica.. pomoc!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2018, 04:14:11 posle podne »
daa druze toga sam se i plasio, ne volim bolnice a pogotovo nase lekare, imam jako losa iskustva ovde kod nas u bolnici u vrscu.. jedino negde da odem za pa ili bg... iskreno mislio sam da se tripujem nesto ali kad mi je cura rekla da se vidi nije mi bilo sve jedno!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Nejednakost misica.. pomoc!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 11, 2018, 04:20:25 posle podne »
nazalost kada sam video tvoj post...  ne bih nista da ti pricam , moj ti je savet da uradis MRI snimak i odes na pregled kod Milankova u NS ili Gavre u Bg , sta ti oni kazu to ti je to... i veruj mi , vezbanjem samo gore ide situacija, mozes one rehab vezbe da radis zbog atrofije kvada, ali sve dalje ide direkt na hrskavicu itd itd...

Van mreže cikacrnio

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Nejednakost misica.. pomoc!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 11, 2018, 04:33:17 posle podne »
nista onda kod gavre u bg, cuo sam za njega, hvala ti na pomoci i nadam se da nije nista ozbiljno inace imam genetiku na kevu i ocigledno slaba kolena... hvala na pomoci, zahvalan sam ti..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Nejednakost misica.. pomoc!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 11, 2018, 04:35:59 posle podne »
ma nista buraz obavezno to snimi magnetnom , to ce ti i Gavra i bilo ko traziti ... tako da ne bi isao dva puta kod njih , odmah obezbedi dokumentaciju... i odradice ti testove za meniskus i ukrstene... tu on dosta vidi manuelno kakvo je stanje.