Mart 29, 2024, 12:09:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Moj keto  (Pročitano 15933 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moj keto
« Odgovor #15 poslato: Novembar 25, 2018, 09:04:06 posle podne »
ma ovo nikako nije dobro, dobro je jedino sto se momak javio da zatrazi komentar, sad ako je pametan shvatice

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #16 poslato: Novembar 25, 2018, 09:15:14 posle podne »
@Pirat - nisma se punio 4 nedelje, sad sam mislio za vikend. Izlaz iz ketoze uvece sa malo fruktoze, jabuka dve. Lagano. Ne punim se, gledam pratim ljude koji su u ketozi po god dana. Pa i MR Big nije izasao iz ketoze duze od god dana :) Jos 100% masti su mu zivotinjskog porekla :)

@g0xy ma slazem se, i ne volim da me hvale. Volim savet da cujem :)


Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #17 poslato: Novembar 25, 2018, 09:16:26 posle podne »
ma ovo nikako nije dobro, dobro je jedino sto se momak javio da zatrazi komentar, sad ako je pametan shvatice
Pa evo 10 komentara da ne valja a niko mi ne govori - aj probaj sa 4 obroka. Aj smanji prozor bez hrane. Aj dodaj whey samo posle treninga i neces izaci iz ketoze :)

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Moj keto
« Odgovor #18 poslato: Novembar 25, 2018, 10:25:47 posle podne »
Nitko ti ne govori kako da radis ketozu, jer ti svi pokusavaju reci da se batalis iste.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj keto
« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2018, 05:52:08 pre podne »
Konstatacija da BCAA izabacuje iz ketoze - netaacno
Brdo kalorija kroz dva obroka - da ne koristim tekse reci - bzvz
Whey izbacijuje iz ketoze - glupost
pod pitaneje
a sta je kazein i koji uopste imas npr :D :D

Mlecna mast da se koristi nocu- NETACNO

imas prijatelju gomilu nonsensa i ti si dosao da trazis POTVRDU onoga sto radis, a kada si dobio odogovre od vise osoba da je POGRESNO, ti si krenuo u pravdanje toga sto radis, svojom logikom koja je POGRESNA

i gde mislis da moze ovo da odvede osim da tebi ljudi PISU i kazu TACNO ZASTO ne valja, a ti se gadjas sa gomilom nonsesna kao cinjencom DA JE DOBRO

ubio si BMR pre svega !!!
Tvoj prvi cilj je da posvetis paznju razorenom bazalanom metabolizmo i da njega povraatis, a skidnje kg da zaboravis na neko vreme (moguce da ce se desisti uz adekvatnu i koncipiranu ishranu)


Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #20 poslato: Novembar 26, 2018, 12:10:26 posle podne »
Caseine The Nutrition - pudding.
TI mi prodao  ;D

Evo 40 dana progresa:

« Poslednja izmena: Novembar 26, 2018, 12:13:45 posle podne HGH »

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #21 poslato: Novembar 26, 2018, 12:14:52 posle podne »
Sad sam svinja, pre 40 dana sam bio spreman za klanje...

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #22 poslato: Novembar 26, 2018, 12:21:06 posle podne »
ubio si BMR pre svega !!!
Tvoj prvi cilj je da posvetis paznju razorenom bazalanom metabolizmo i da njega povraatis, a skidnje kg da zaboravis na neko vreme (moguce da ce se desisti uz adekvatnu i koncipiranu ishranu)

Hm, a sta mislis, dok sam se gojio i alkoholisao, koliko sam obroka imao? JEDAN!
Sad imam 2 do 3.
Sad imam ispod 10 UH, imam ispod 30gr "ne dobrih masti"
Radim lagane kruzne treninge bez da se kidam, merim secer koji ne pada ispod 4.5 i ne ide preko 5.2, ketoza od 2.8 do 5.5, BRDO minerala i soli unosim, ja mogu da na vagi skinem jos 3-4kg bez problema, ali necu da se dehidriram na ketu kad vec nemam UH ...

Jbg, napadate me, ja sam samo hteo 6 do 8 nedelja keto dijete da me uvede u red pa onda polako sa rotacijama i metabolizmom...

Nisam debil koji je dodao odma ECA ili Clean ili ne daj boze t3. Ne radim fasting, cuvam se u ketozi, ne radim jake intenzitete

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #23 poslato: Novembar 26, 2018, 12:28:10 posle podne »
ALI!!! shvatam vasu poentu, svih vas da bi rezultat bio dugorocno mnogo bolji da sam krenuo ODMAH sa rotacijom.
Te zbog toga prestajem sa Keto za 7 dana. Doduse i cilj mi je bio da dodjem na 90kg pa da krenem sa rotacijom, necu da nastavljam do 1og Januara.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj keto
« Odgovor #24 poslato: Novembar 26, 2018, 12:28:58 posle podne »
Caseine The Nutrition - pudding.
TI mi prodao  ;D

Evo 40 dana progresa:



i dalje ne menja nista u vezi KAZEINA, i nisam zbog toga napisao to sto sam napisao :D
ALi u svom zlu, barem si uzeo nesto sto valja :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj keto
« Odgovor #25 poslato: Novembar 26, 2018, 12:29:59 posle podne »
ubio si BMR pre svega !!!
Tvoj prvi cilj je da posvetis paznju razorenom bazalanom metabolizmo i da njega povraatis, a skidnje kg da zaboravis na neko vreme (moguce da ce se desisti uz adekvatnu i koncipiranu ishranu)

Hm, a sta mislis, dok sam se gojio i alkoholisao, koliko sam obroka imao? JEDAN!
Sad imam 2 do 3.
Sad imam ispod 10 UH, imam ispod 30gr "ne dobrih masti"
Radim lagane kruzne treninge bez da se kidam, merim secer koji ne pada ispod 4.5 i ne ide preko 5.2, ketoza od 2.8 do 5.5, BRDO minerala i soli unosim, ja mogu da na vagi skinem jos 3-4kg bez problema, ali necu da se dehidriram na ketu kad vec nemam UH ...

Jbg, napadate me, ja sam samo hteo 6 do 8 nedelja keto dijete da me uvede u red pa onda polako sa rotacijama i metabolizmom...

Nisam debil koji je dodao odma ECA ili Clean ili ne daj boze t3. Ne radim fasting, cuvam se u ketozi, ne radim jake intenzitete


Ok druze
moje pisanje je dobronamerno...ali sve ok

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #26 poslato: Novembar 26, 2018, 12:38:12 posle podne »
Ja cu da ispravim sve, konacno mi se dalo da mogu da nastavim da treniram i da se hranim.

Jos i svi vi znate i sami kako je jebeno kad se drzi keto 40 dana (15 dana od toga mi trebalo da udjem u ketozu!!!)
Na pocetku usrao stvar isao na 2gr+ proteina i ispod 1gr masti, nisam ulaziou ketozu nego konstantno ispadao, ili sam bio toliko pun ili glukoneogeneza ebala mamu.

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #27 poslato: Novembar 26, 2018, 12:46:07 posle podne »
Caseine The Nutrition - pudding.
TI mi prodao  ;D

Evo 40 dana progresa:



i dalje ne menja nista u vezi KAZEINA, i nisam zbog toga napisao to sto sam napisao :D
ALi u svom zlu, barem si uzeo nesto sto valja :D

A joj kako je ovo cudo ukusno i dobro, kako se muti, ne naduje me ne pravi mi gasove   :o

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moj keto
« Odgovor #28 poslato: Januar 12, 2019, 07:30:33 posle podne »
Evo prekosutra 3 meseca. Posle mesec ipo prestao sa konstantnom ketozom i radio load prvo Nedeljom, pa Sub+ Ned. Sad sam na rotacijama. Polako dodavao dane sa UH i sad sam na rotacijama. Do sad skinuo 22 kg.
Fali mi jos 4-5 kg  masti da ode dole pa da krenem da rastem. Od supsa koristim sve u fulu, od "dodataka" apsolutno nista.
Kako pogurati ovu masnocu sad? Muciti se jos 2 meseca ili clean? Ili nisam previse masan da krenem sa masom?

P.s. 182cm 81kg 31god

Van mreže chempa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Moj keto
« Odgovor #29 poslato: Januar 13, 2019, 09:08:32 pre podne »
ne razumem ti si išao prvo keto, pa sad oćes rotacije?