April 16, 2024, 08:00:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Moj drug od 130 kg jede manje od mene  (Pročitano 1911 puta)

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Moj drug od 130 kg jede manje od mene
« poslato: Decembar 04, 2018, 07:56:25 posle podne »
E ovako. Imam jedno pitanje na koje bih volio da mi odgovori neko od iskusnih.

Moj dan što se ishrane tiče otprilike izgleda ovako:

1. Obrok: 5-6 jaja (uglavnom kuvana)
2. Obrok: oko 300 gr mesa (uglavnom piletina), 200-300 gr pire krompira ili 300gr riže, povrće (paradajz, grašak, zelena salata...) ; ako je neki dan kad sam malo slobodniji bude neka pasta sa piletinom ili tako nešto
3. Obrok: isto neđe tu kao drugi
4. Obrok: opet oko 5-6 jaja
Između ubačim oko 40 50 grama badema, oraha ili lješnika.


Trenutno imam 85 kg. Off sam od Juna. Nedavno sam tek vidio da moj najbolji drug jede samo dva puta dnevno i da su i ta dva obroka pojedinačno manja nego moja.
Zadnji put kad smo jeli zajedno njegova đevojka nam je spremala i bukvalno od cijele šerpe on je možda pojeo jednu trećinu  a ja ostalo, i to je njemu bio drugi i zadnji obrok taj dan a ja sam trebao da jedem još 2 puta!
Inače je on bacač kugle i rekorder Crne Gore. Ima oko 130 kg i dosta je mišićav. Eksplozivnost nerealna, skače 3 metra iz mjesta, 100m trči oko 12 i nešto sekundi. Kad ga pitam kako može uopšte da izdrži da preživi dan sa 2 takva obroka a ne da ima 130 kg on mi kaže "Ne znam, tako mi je uvjek".

Je li moguće da je njegova genetika toliko superiorna pa da tako lako zadržava mišićnu masu ili ja možda imam neki propust? Nelogično mi je da na dnevnom nivou jedem toliko više od čovjeka od 130 kg a da imam 85 kad sam off.
Meni Vidi Visi

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Moj drug od 130 kg jede manje od mene
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2018, 08:53:08 posle podne »
Iskusan si u ovom sportu,kada eliminišes nemoguće, ono što ostane, ma koliko neverovatno bilo je istina  ;)

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Moj drug od 130 kg jede manje od mene
« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2018, 10:43:36 posle podne »
Iskusan si u ovom sportu,kada eliminišes nemoguće, ono što ostane, ma koliko neverovatno bilo je istina  ;)

Znaci, pomiri se sa tim?  :D
Meni Vidi Visi