April 16, 2024, 08:31:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav narode  (Pročitano 5790 puta)

Van mreže jebitese

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • You'll Never Walk Alone
Pozdrav narode
« poslato: Januar 13, 2019, 08:11:47 pre podne »
Pozdrav svima, zovem se Nikola, 24 godine, igrao vaterpolo aktivno 10 godina, sad sam pomorac, toliko o meni.
Za sad ne trazim nikakve savjete, cesljam forum, gledam sta ima i kako.

Kad sam batalio vaterpolo naglo sam se zdebljao i sada to drzim pod kontrolom da kazem..
195 visok, 98 kila, ima me jebiga, vaterpolista.

Trenutno na brodu, hrana brodska nikakva, kupio sam par suplemenata i bacio se na treninge. Mozete da ocekujete da cu pitat dosta stvari jer mi je cilj do ljeta da izgradim tijelo.
Sto se tice hrane, izbacio hleb, sokove, alkohol, slatko. Po nekad pojeden tanjir paste jer bi inace bio gladan, takav je posao ovdje jebiga, moras da jedes sta ti se da.

Da ne duzim sad, kucacu, pozdrav svima, zivjeli.  ;)
You'll Never Walk Alone

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Pozdrav narode
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2019, 08:25:47 pre podne »
A da nisi ti bolaan izniksicaa pa si se zdebljo? :D :D :D

Meni je po familije na brod pa znam o cemu pricas. Ako mozes, makar gledaj da te obroke bogate hidratima ubacis posle treninga jer je tad veca sansa da usisaju misici umjesto da ode u salo.

A nije problem brod nego posle broda. Znam po drugovima. Na brod treniraju, naprave se dobro pa kad se iskrcaju jedu i locu kao stoka.

A isto bi valjalo da ubacis sliku forme pa ce ti neko od strucnijih clanova rec sta ti je najbolje da radis. Visinu najjacu imas. Na tu visinu kad se nabaci 110 115 kg misica to izgleda brutalno.
Meni Vidi Visi

Van mreže jebitese

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Pozdrav narode
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2019, 08:58:30 pre podne »
A dje si vidio vaterpolistu u Niksic?  ;D


A nije problem brod nego posle broda. Znam po drugovima. Na brod treniraju, naprave se dobro pa kad se iskrcaju jedu i locu kao stoka.


Ahahahahaj sve znas kako ide :D

Ne ne, ja sam iz Boke, iz Kotora.
Pazim na hranu koliko mogu a slike cu da kacim cim vidim dje je ta tema dje mi strucni clanovi mogu pomoc. Hvala na savjetima, zivio  ;)
You'll Never Walk Alone

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Pozdrav narode
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2019, 09:46:08 pre podne »
A dje ima vise Niksicana nego u Kotor?  ;D ;D ;D

Nema na cemu. Srecno. :)
Meni Vidi Visi