April 19, 2024, 01:56:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana  (Pročitano 2052 puta)

Van mreže Urke_Pavlović

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Teretana
« poslato: Januar 20, 2019, 10:09:25 pre podne »
Da li neko iz Podgorice zna (izvinjavam se svim moderatorima foruma nije nikakvo reklamiranje nit šta samo moram da pitam) da li ima neka teretana na Zabjelo ili u Zabjelo ne znam kako se tačno izgovara. Pošto bih letos išao kod majke u Crnu Goru, a ona živi na Zabjelo zanima me ima li tu neka teretana ili u okolini pa ako neko može da kaže

Hvala unapred

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Teretana
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2019, 12:24:54 posle podne »
Teretana Miki. Jedna od boljih u grad. 20 eura clanarina, cisto i uredno, sirok izbor sprava, klijentela odlicna.

Ja sam na Zabjelo i idem evo vec 3 godine u nju. Nema greske. Inace kad dodjes pitaj za teretanu kod Deja, jer je tako poznatija, a Miki je zvanicni naziv.
Meni Vidi Visi

Van mreže Urke_Pavlović

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Teretana
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2019, 01:43:53 posle podne »
Hvala ti Luka brate puno. Raspitaću se i tu ću najverovatnije i biti letos. Ako ima neka adresa napiši mi u privatnoj poruci pa ću posle da naučim sam gde je. Jer ja sam gledao po internetu, to su sve neki ogromni fitness centri sa baš skupim mesečnim članarinama od po 50-60€ sam viđao, a to je ekstra cena. Pozdrav za tebe i živ bio

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Teretana
« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2019, 03:47:19 posle podne »
Ma imas ih dosta,cuveni hram kod Kike nema ko za nju cuo nije. U lamele je teretana.
Imas kod Deja blizu ove takodje.
Coloseum koji je malo dalje od njih ali ne znam dje ti majka zivi mozda je bliza ta. Ona ti je blizu Zabjelske vektre,u kvart preko puta odma,zna majka dje je Zabjelska vektra siguran sam.

Van mreže Urke_Pavlović

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Teretana
« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2019, 04:02:37 posle podne »
Ma zna sigurno, hvala Lazare

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Teretana
« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2019, 04:03:34 posle podne »
Ne zajebavaj kod Kike da ide da ga neko upuca na trening. :D
Meni Vidi Visi