April 27, 2024, 02:49:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Nadrilekarstvo  (Pročitano 5518 puta)

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Nadrilekarstvo
« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2019, 11:30:02 pre podne »
U kontekstu ovog foruma, mene mnogo više od Miroljuba him self brine činjenica da u svakoj teretani u Srbiji postoji XY Miroljuba koji prodaju "tinkture" najčešće iz Bugarske te daju savete šakom i kapom o njihovom uzimanju , ishrani i samom treningu, kao i da u svakoj teretani postoji ogroman broj sledbenika ovih poštovalaca lika i dela Miroljubovih.

Što se samog Miroljuba tiče, Steva je više nego u pravu, potpuno gubljenje vremena, njime treba da se bavi isključivo javni tužilac, to mu je posao.

Pozdrav svima

“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Nadrilekarstvo
« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2019, 12:35:38 posle podne »
kada  se neko izreklamira na svim mogucim yt kanalima, pegla pricu na tv u iz emisije u emisiju, ima razvijen biznis da leci ljude po "centrima" za 120 e po danu, prodaje tinkture i vradzbine, botine koji mu vade fleke na mrezama, tu ni javni tuzilac nece pomoci... proci ce ovo kao i sve ostalo... ali poenta price nije samo on, nego upravo sto danas treba obratiti paznju na sve vrste takvih izroda koje se bave takvim pa cak i manje providnim sranjima radi licnog prosperiteta...

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Nadrilekarstvo
« Odgovor #17 poslato: Januar 25, 2019, 12:53:27 posle podne »
U kontekstu ovog foruma, mene mnogo više od Miroljuba him self brine činjenica da u svakoj teretani u Srbiji postoji XY Miroljuba koji prodaju "tinkture" najčešće iz Bugarske te daju savete šakom i kapom o njihovom uzimanju , ishrani i samom treningu, kao i da u svakoj teretani postoji ogroman broj sledbenika ovih poštovalaca lika i dela Miroljubovih.

Što se samog Miroljuba tiče, Steva je više nego u pravu, potpuno gubljenje vremena, njime treba da se bavi isključivo javni tužilac, to mu je posao.

Pozdrav svima
Nemoj tako bugarska medecina je najbolja😂😂😂
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Nadrilekarstvo
« Odgovor #18 poslato: Januar 25, 2019, 02:01:34 posle podne »
@Snajper

Potpuno prihvatam sugestiju.... Meni u obranu, braću Bugare uvek vezujem za  liderstvo u teknološkom razvoju, posebno mislim na brend TOBISHA iz serije "Vratiće se rode"......

Takođe, dubok naklon za tvoj veliki come back u svet gvožđa, pratim radove.....
“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Nadrilekarstvo
« Odgovor #19 poslato: Januar 25, 2019, 08:05:13 posle podne »
@Snajper

Potpuno prihvatam sugestiju.... Meni u obranu, braću Bugare uvek vezujem za  liderstvo u teknološkom razvoju, posebno mislim na brend TOBISHA iz serije "Vratiće se rode"......

Takođe, dubok naklon za tvoj veliki come back u svet gvožđa, pratim radove.....
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Crkoh buraz😂😂😂😂
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.