April 26, 2024, 03:11:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Orali  (Pročitano 6679 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Orali
« Odgovor #15 poslato: Mart 07, 2019, 03:06:05 posle podne »
Pedja puno hvala sto vodis racuna, nije to to je prvo bilo pitanje i provereno je, hormonski disbalans u nrkim periodima je nisam imao duze vreme ta stanja al to ptrpisujem glupiranju u tim godinama sa anadrolom, plavim srcima, necistom hranom, alkohol i sve sto ide i zelim da mladi vide da se ne treba igrati i glupirati jer je zdravlje prvo, 10 dana 50mg pa 20 100mg je glupost koju sam rafio pa dodavao i plava srca posle... Bog me jr spasio da ne napravim vecu glupost, zato sam i napisao prvenstveno, ako nesto radis radi kako treba i sa godinama koje su za to

da samo sto na zalost ovaj tvoj posto NIKO nece procitati a i ako procitao naravno sa rezigiranoscu ce da ga odbaci tipa: ma...pojma nema...nije se pazio itd..

Van mreže anadrolman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Orali
« Odgovor #16 poslato: Mart 07, 2019, 10:48:40 posle podne »
I to sto kazes, sta bi dao da mi je neko rekao pa bar da sam isao i test i oral tad verujem da bi bilo manje stete al sta da se radi bitno je da se gura dalje!

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Orali
« Odgovor #17 poslato: Mart 08, 2019, 02:16:33 pre podne »
I to sto kazes, sta bi dao da mi je neko rekao pa bar da sam isao i test i oral tad verujem da bi bilo manje stete al sta da se radi bitno je da se gura dalje!
Samo mi jedna stvar nije jasna, doduse vise njih ali jedna posebno...
Iso si solo anadrol, oke probo si i vidio si da imas sve te nuspojave nakon njega. Iz nekog razloga mu das ponovno sansu jer eto mozda nije od toga. Imas sve te padove itd i krivis njega za to, i onda uzmes test i odlucis opet ubacit anadrol jer eto, mozda u kombinaiji sa testom ne bude tak lose kak je bilo do sad.... pa jebemu ako vidis da ti nesto smeta ( bar krivis drol za to) onda ga nastojis izbjegavat, a ne skakat sam sebi u zeludac... jos nickname anadrolman.. samo anadroli lete ko bomboni

Van mreže anadrolman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Orali
« Odgovor #18 poslato: Mart 08, 2019, 06:01:27 posle podne »
Ma ta dv ciklusa anadrolom nisu imala ni jedan jedini side sen toga sto sam se utripovao da me radi u glavi pa sam bio najjaci i najludji i tripovao se, tek nakon nekog vremena su nastupili side efekti

Van mreže anadrolman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Orali
« Odgovor #19 poslato: Mart 08, 2019, 06:03:32 posle podne »
Da nije bilo mojih da me zaustave ja bi nastavljao mesec on mesec off jer sam stvarno dobijao i na kilazi i bio krupan vidro se ogroman napredak ali posle sam stvarno imao te cudne periode i prestrasilo me je pa provere dal je ono sto je pedja rekao pa sta je, ne vredi zezati se, ne kazem da bi sa testom bilo bolje al bi vise dobio i verovatno manje padova hormona kasnije