April 28, 2024, 05:17:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Reverse Dieting, kako?  (Pročitano 2328 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Reverse Dieting, kako?
« poslato: April 04, 2019, 09:14:40 posle podne »
E drugari imam jedno pitanje... Kako posle svega :) ..
Zavrsavam cutting a jedno 2 nedelje i do sada sam uvek u zivotu radio masu, stright old school mass,
sa hemijom i mnogo hrane (400gr carbs, 120-150 fats, 300 prot)
Prvi put hocu posle ketoa da krenem reverse i bez hemije.
Razmisljao sam da dodam svake dve nedelje po malo, po danu jedno 50gr uh, 50prot i 20tak masti vise od ovog sa koliko bih zavrsio cutting? Ali hteo bih svakako da iskoristim ovaj prozor koji imam od par nedelja da dobijem sto vise i kvalitetnije mesine. Pocetna pozicija bila 109.7 kg, sada sam na 97 ocekujem jos jedno 2 da odem dole.   
« Poslednja izmena: April 04, 2019, 09:25:13 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Reverse Dieting, kako?
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2019, 08:13:50 pre podne »
Zvuci u redu, ja sam uvijek za reverse.
Svaka dva tjedna za 50carbsa je u redu. Ja bi na tvom mjestu nastavio lagani kardio uz to sve ako si ga do sada prakticirao. Prati formu. Moguce da ces cak jos oborit bf kad ubacis hidrate i tijelo pocne zvakat sve.
Daj sansu reversu. :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Reverse Dieting, kako?
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2019, 09:36:12 pre podne »
Super, hocu onda tako,  zeza me gluteus medius levi, pa ne mogu klasicni kardio, ali hocu. Hvala za odgovor.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti