Mart 28, 2024, 05:56:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Yam TESTO ROL  (Pročitano 33883 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #30 poslato: Jun 16, 2019, 11:01:28 pre podne »
neorganizovano je to... i onako odokativno suvise... jesti uh u danima kada treniras, gde su tu masti , itd... mislim ovo za jogurt...sve gluposti

Citat
Ili ce opet pasti? Ako opet padne, onda definitivno imam neki zdravstveni problem, je l tako? Hvala jos jednom!


hoce sigurno,jer testorol ne regulise stress... ali moze da se koristi u stresnim periodima da bolje obnovis organizam...

imas problem , ali nije zdravstveni... otvori temu i napisi plan ishrane...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #31 poslato: Jun 16, 2019, 11:08:27 pre podne »
neorganizovano je to... i onako odokativno suvise... jesti uh u danima kada treniras, gde su tu masti , itd... mislim ovo za jogurt...sve gluposti

Citat
Ili ce opet pasti? Ako opet padne, onda definitivno imam neki zdravstveni problem, je l tako? Hvala jos jednom!


hoce sigurno,jer testorol ne regulise stress... ali moze da se koristi u stresnim periodima da bolje obnovis organizam...

imas problem , ali nije zdravstveni... otvori temu i napisi plan ishrane...

Pirat
ne mora da NUZNO znaci da ce T da padne ispod ref vrednosti pONOVO
jer ga on nije unustio uz pomoc lekova (nemerno) vec je nesto trigovalo do "obaranje"

obzirom da se radi o nekom NE VELIKOM odstupanju od ref vrednosti, povratak uz pomoc T rola moze da zaista dopresne stabilizaciji situacije na duze vreme iz gore navedenih razloga......siguran sam da me rauzmes sta sam napisao

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #32 poslato: Jun 16, 2019, 11:15:46 pre podne »
Ne postoje ni ljekovi ni suplementi koji mogu da ti regulisu stres. Pojedini mogu samo da ti da kazem ublaze to tesko psihicko stanje kao npr selektivni inhibitori serotonina itd al sve je to sviranje ku***. Cim se skines sa bilo cega sto ti "regulise" stres opet ces da se vratis na isto jer je to posledica loseg nacina na koji se ti suocavas sa svojim problemima. Najbolje sto mozes da uradis sto se tice stresa je da ides kod psihologa jednom sedmicno.

Sto se tice spavanja 5 sati dnevno je smijesno i naravno da moze da bude problem. Tijelo se oporavlja dok spava, luci anabolicke hormone itd itd. Sve ispod 7 sati je makar iz mog iskustva nedovoljno.

I ovo sto ti Pirat kaze je 10000% tacno. Nemas ti nikakav zdravstveni problem. Da se sad svakom covjeku na ulicu izmjeri test ne bi ja mislim ni 90% bilo ni na pola od gornje granice tako da nemas razloga da brines. Samo vjerovatno ishrana nije najbolje osmisljena kao i trening. I naravno vise sna to obavezno. I neka zgodna zena. Zene su dobre za test. Ja to koristim kao PCT. :D
Meni Vidi Visi

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #33 poslato: Jun 16, 2019, 11:28:29 pre podne »
pa ... na duze vreme... to je jako individualno... jbg ja supse koristim kao dodatke ishrani i treningu i onda oni i maju smisla... Pogotovo sto drzati test u zdravim vrednostima pogotovo kada si pod stresom moze biti za vecinu jako teska rabota... potrebno je i u korenu da se promene neke stvari , i pomoc suplemenata. Da ne ispadne posle uzimao sam testorol nije mi pomogao nista... ili cim sam prestao da uzmem jbg ode test dole... znaju se pravila igre... ne postoji magicna pilula i nikada nije samo jedan faktor u pitanju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #34 poslato: Jun 17, 2019, 05:46:05 pre podne »
pa ... na duze vreme... to je jako individualno... jbg ja supse koristim kao dodatke ishrani i treningu i onda oni i maju smisla... Pogotovo sto drzati test u zdravim vrednostima pogotovo kada si pod stresom moze biti za vecinu jako teska rabota... potrebno je i u korenu da se promene neke stvari , i pomoc suplemenata. Da ne ispadne posle uzimao sam testorol nije mi pomogao nista... ili cim sam prestao da uzmem jbg ode test dole... znaju se pravila igre... ne postoji magicna pilula i nikada nije samo jedan faktor u pitanju

apsolutno

Van mreže Uros3

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #35 poslato: Jun 18, 2019, 10:03:58 pre podne »
Hvala svima na odgovorima! Nadam se da ce ovo da iskoci na temi...

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #36 poslato: Jul 11, 2019, 12:34:13 pre podne »
Onaj stari testo rol sam koristio i ekstra se pokazao. Koja je razlika u odnosu na ovaj novi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #37 poslato: Jul 15, 2019, 12:55:57 posle podne »
Onaj stari testo rol sam koristio i ekstra se pokazao. Koja je razlika u odnosu na ovaj novi?

veca/ jaca koncetracija SUPSTANCI

Van mreže AlanFord

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #38 poslato: Jul 17, 2019, 11:03:59 posle podne »
Danas mi je stigao TestoRol.

Neko je napisao da su za početak dve tablete dnevno dovoljne. Mene zanima u koje doba dana ih je najbolje uzimati. Da li se uzimaju da hranom ili bez i da li ako se uzimaju sa hranom vrsta hrane ima uticaj.



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #39 poslato: Jul 18, 2019, 05:40:33 pre podne »
Danas mi je stigao TestoRol.

Neko je napisao da su za početak dve tablete dnevno dovoljne. Mene zanima u koje doba dana ih je najbolje uzimati. Da li se uzimaju da hranom ili bez i da li ako se uzimaju sa hranom vrsta hrane ima uticaj.




1 kapleta PRED trening i 1 pred spavanje

Van mreže squirll

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #40 poslato: Jul 25, 2019, 09:59:00 pre podne »
Pozdrav,

Pijem TestoRol pre treninga i pred spavanje, posle treninga se super osecam, ne osetim umor, medjutim kad popijem pred spavanje ne mogu da zaspim a kada zaspim san mi nije dubok, kao od kofeina.
Jel moguce da pijem u drugacijem rasporedu?

EDIT:
Inace pijem samo dve tablete, jer davno nisam koristio tribulus

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #41 poslato: Jul 25, 2019, 10:24:29 pre podne »
Pozdrav,

Pijem TestoRol pre treninga i pred spavanje, posle treninga se super osecam, ne osetim umor, medjutim kad popijem pred spavanje ne mogu da zaspim a kada zaspim san mi nije dubok, kao od kofeina.
Jel moguce da pijem u drugacijem rasporedu?

EDIT:
Inace pijem samo dve tablete, jer davno nisam koristio tribulus

Da naravno
uzimaj u tom slucaju 1 ujutro na pr stomak i 1 pred trening

Konrketno, supstance ni jedna nema nikakve veze sa snom, cak sta VISE, jedna os supstanci tj aswahganda bas POZITIVNO utice na san, koncetraciju, is ve ostalo, tako da mislim da je to od neceg drugog (moguce pretreniransot) ali ti probaj da menjas pa ces videti

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #42 poslato: Avgust 02, 2019, 04:39:17 posle podne »
Sve preporuke za ovaj suplement.Uzimam 2x dnevno,pred trening i pred spavanje.Posle 2-3 dana sam osetio da deluje na povecan libido i bolji san,odmornije delujem.Vredi svaki dinar.

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #43 poslato: Avgust 03, 2019, 06:24:22 posle podne »
Sve preporuke za ovaj suplement.Uzimam 2x dnevno,pred trening i pred spavanje.Posle 2-3 dana sam osetio da deluje na povecan libido i bolji san,odmornije delujem.Vredi svaki dinar.

Osjetis li na samopouzdanje? Ja uvjek najvise osjetim na samopouzdanje bilo koji test booster.
Meni Vidi Visi

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #44 poslato: Avgust 03, 2019, 06:29:21 posle podne »
Pedja, šta ti je bolje T Roll ili HP Testo Grow? Jel bi bilo glupo da se kombinuju?