Mart 28, 2024, 03:30:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: ZENE I TEGOVI! ZABLUDE MODERNOG VREMENA  (Pročitano 3463 puta)

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: ZENE I TEGOVI! ZABLUDE MODERNOG VREMENA
« Odgovor #15 poslato: Jun 24, 2019, 11:45:41 pre podne »
Jbg, udje pocetnica u teretanu i naleti kao kod mene u teretani na Saru Roncevic (srce moje lepo  ;D )
Prva reakcija im je kao u butiku - jao ovo mi se ne svidja, necu ovo  ;D

Trebalo je da kazes: "Seko, i da 'oces, ne moze bez truda i otezanja ..da!  ;D ;D ;D

Salu na stranu, ima mnooogo ostine u ovome sto je Stevan napisao. U teretani gde ja treniram, mislim da sam jedina zena koja radi bench i barbell (60 kg radna) i dumbbell (17.5 kg po bucici radna), deadlift (130 kg radna), veslanje u pretklonu (60 kg radna) cucanj bez smith masine nego sa slobodnim opterecenjem (80 kg radna), leg press sa 180 kg itd... A sve ostale zene su ili sat i po na traci pa se dohvate onih 1 kg bucica i mlate tamo vamo ili se ni ne hvataju tegova.

P.S.  Ja bih sve te bucice od 1 kg izbacila iz teretana. Zabranila bih im uopste primenu u teretani! Jbt zeno koji ti mozdani i mentalni blok dobijes u teretani kad se hvatas za te bucice; ja bih sve njih pitala  kako ti nikakav problem nije da iz prodavnice doneses 2x 2l koka kole u kesi, i 2 x 1.5 l mleka i 1 kg pirinca i sta jos sve ne i dodjes do 10-ak kg tezine, ili da stoput dnevno podignes dete i spustis?  :o :o :o