April 16, 2024, 01:58:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka literature  (Pročitano 5341 puta)

Van mreže Savic™

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Preporuka literature
« poslato: Maj 12, 2019, 08:06:49 posle podne »
Pozdrav svima,
Da li neko od vas slucajno ima neku knjigu da preporuci na nasem jeziku u vezi ishrane, bildinga, steroida i svega toga.
Tinejdzer sam imam puno povrsnog znanja ali zeleo bih da udjem dublje u "bodybuilding".
U obzir sve dolazi i ako neko slucajno ima nesto od Milosa Sarceva neku knjigicu nesto ili snimak sa seminara ali da je cist po mogucnosti da nema krcenja itd..
P.S. Posebno bi me zanimalo ovo oko steroida

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Preporuka literature
« Odgovor #1 poslato: Maj 12, 2019, 08:26:36 posle podne »
Literature u vezi bodibildinga na srpskom  jeziku ima veoma malo ali ima par prevedenih knjiga od kojih bih svakako kao prvu izdvojio 'Napredna sportska ishrana' u kojoj se moze procitati dosta kvalitetnih stvari.
Ima jos jedna koliko se secam i ona se provlaci po ovim sajtovima za prodavanje knjiga i tice se snage koliko se secam.
Koliko ja znam Milos nema knjigu a sto se tice seminara poznat je onaj iz extreme gyma koji ima na youtubu ali zvuk nije bas sjajan...
Povrsnog si znanja a posebno te zanimaju steoridi.
Moj savet je da se manes toga i da citas o pravilnom treningu i ishrani ako te vec zanima.
ps. Sve sto zelis da naucis mozes naci na internetu ali lepo je imati neku literaturu u vezi ovog sporta...