Mart 29, 2024, 10:32:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?  (Pročitano 18003 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #30 poslato: Septembar 30, 2018, 02:42:50 posle podne »
Steva ti je rekao to zbog ishrane, ali u sustini ti ako si u deficitu i postujes ishranu , mozes da rokas sagorevace celim putem... naravno ako finansije dozvoljavaju

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #31 poslato: Septembar 30, 2018, 03:15:19 posle podne »
Klasika, tako sam i ja zakucao pre godinu dana. Ali ishrana mi je isto bila taj uzas. Nisam makrose pratio vise se fokusirao na deficit kalorija i jeo bezveze. Posle kad sam pojacao ishranu j krenuo rotacije ponovo je pocelo :) Jeo duplo vise a gubio masti. Naravno pojacao sam proteine. Sagorevac sam uzeo tek kad sam se fino zategao pa hteo da se oderem ljudski 🤣🤣😂

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 01, 2018, 11:14:48 pre podne »
Pa, ne bih bio dugo pod sagorevačima, koliko vidim ovaj THE Fat Burner je "jeftin" u odnosu na sve što sam ranije pio. 120caps je 1800din, a to može da mi traje tipa 2 meseca.. Možda bih posle toga iskulirao par meseci sa sagorevačima pa onda kroz 5,6 meseci opet.

Dakle, koliko sam ja shvatio imam 120caps koje treba da pijem 3x dnevno svakog dana? Problematično mi je što treniram predveče radnim danima (tipa 20:00, vikendom pre podne) i onda nisam siguran da li bi me to držalo budnim dugo u noć jer nisam baš otporan na kofein obzirom da kafu ne pijem nikada?

Doručak mi je oko 8h, ručak oko 13h a "večera" oko 18h, posle treninga obzirom da je kasno popijem proteine i eventualno dodam tunu i ela sir.

Pretpostavljam da bi trebao da pijem svaki dan bez obzira da li treniram ili ne?

edit: Opet kažem, meni realno treba nešto što će psihički da me gurne, razumem da od ovih sagorevača nema nekih vau efekata i 50% boljih rezultata :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 01, 2018, 11:22:40 pre podne »
Pa, ne bih bio dugo pod sagorevačima, koliko vidim ovaj THE Fat Burner je "jeftin" u odnosu na sve što sam ranije pio. 120caps je 1800din, a to može da mi traje tipa 2 meseca.. Možda bih posle toga iskulirao par meseci sa sagorevačima pa onda kroz 5,6 meseci opet.

Dakle, koliko sam ja shvatio imam 120caps koje treba da pijem 3x dnevno svakog dana? Problematično mi je što treniram predveče radnim danima (tipa 20:00, vikendom pre podne) i onda nisam siguran da li bi me to držalo budnim dugo u noć jer nisam baš otporan na kofein obzirom da kafu ne pijem nikada?

Doručak mi je oko 8h, ručak oko 13h a "večera" oko 18h, posle treninga obzirom da je kasno popijem proteine i eventualno dodam tunu i ela sir.

Pretpostavljam da bi trebao da pijem svaki dan bez obzira da li treniram ili ne?

edit: Opet kažem, meni realno treba nešto što će psihički da me gurne, razumem da od ovih sagorevača nema nekih vau efekata i 50% boljih rezultata :)

Od sagorevaca IMA rezultata i nisu svi placbo, tj vecina NIJE, osim sto je mlacenje prazne slame davanje po 50 eu za njesra gde je stavljeno 145 supstanci - kao, i onda sve i da skeniras pa povecas, veze neces imati o cemu se u opste radi.
Tako da generalno, sagorevac bez kofeina je svirannju tandrcku - duplo nista.

A ako ti vec smeta kofein kako kazes, onda uzmes L carintin i uzimas doze od 3.5-4 gr ( 3500-4000 mg) i to je to

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 01, 2018, 11:30:55 pre podne »
Nisam mislio da su svi placebo, već da razumem da to nije "čarobni štapić koji će da me prepolovi" :)

A kofein nije da mi baš smeta, više je neka moja paranoja da ako budem pio poslednju kapsulu baš kasno uveče sigurno će me držati budnog. Ako budem pio poslednju za taj dan oko 18h uticaj će da splasne do uveče..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 01, 2018, 12:13:34 posle podne »
Nisam mislio da su svi placebo, već da razumem da to nije "čarobni štapić koji će da me prepolovi" :)

A kofein nije da mi baš smeta, više je neka moja paranoja da ako budem pio poslednju kapsulu baš kasno uveče sigurno će me držati budnog. Ako budem pio poslednju za taj dan oko 18h uticaj će da splasne do uveče..

upravo tako

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 01, 2018, 12:33:15 posle podne »
Ja bih predložio Granade Black Ops,koristio sam ga i odličan je.
Daje lep kick i ne zadržava se dugo da bi izazivao neku nervozu ili nelagodnost.

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/sagorevaci-masti-tabcaps/537-granade-black-ops-100-kapsula.html

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 08, 2018, 11:33:14 pre podne »
Uzeo sam ovaj The Fat Burner, sad mi samo treba jos i misljenje kako najbolje da ga pijem.
Jutros sam ga uzeo oko 7:30 a doruckovao sam u 8:00. Danas bi trening trebalo da mi bude oko 7, pa me zanima da li da pijem po jednu pred obrok, ili možda jednu pre doručka a dve pred trening? I da li treba da pravim razliku u danima kad imam trening i kada ne? Na primer kada ne treniram pijem po jednu pred obrok, a kada treniram jednu ujutru a dve pred trening?

Hvala unapred svima :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 08, 2018, 12:17:51 posle podne »
Uzeo sam ovaj The Fat Burner, sad mi samo treba jos i misljenje kako najbolje da ga pijem.
Jutros sam ga uzeo oko 7:30 a doruckovao sam u 8:00. Danas bi trening trebalo da mi bude oko 7, pa me zanima da li da pijem po jednu pred obrok, ili možda jednu pre doručka a dve pred trening? I da li treba da pravim razliku u danima kad imam trening i kada ne? Na primer kada ne treniram pijem po jednu pred obrok, a kada treniram jednu ujutru a dve pred trening?

Hvala unapred svima :)

Mnogo si zakomplikovao
kada TRENIRAS uyimas 2 kom pred trening
kada NE treniras
1 ujutro na pr stomak i jednu u toku dana

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 08, 2018, 12:21:18 posle podne »
Hvala puno na objasnjenju!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 08, 2018, 04:33:10 posle podne »
Hvala puno na objasnjenju!

nista..taman posla
samo gruvaj!!

Van mreže Kumovi

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #41 poslato: Jun 10, 2019, 08:39:17 posle podne »
Pozdrav,izvinjavam se sto upadam coveku u temu. Radim kao bravar vec 3meseca sto znači fizikalije cesto. Naravno,teretana ispala iz price za sad. Ishrana po elektranama je uglavnom UH sa nesto proteina. Izgubio sam par kg, i to onu vodu izbacio. Zanima me kako da ovaj period dok radim okrenem u svoju korist i smrsam bar jos 5kg. Jedem sto manje hleba, secer nista, dosta vode i ceo dan u pokretu. Imam kod sebe vec kofein i Lipo 6. Hvala unapred.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevač masti, vase misljenje i predlog?
« Odgovor #42 poslato: Jun 11, 2019, 05:29:24 pre podne »
Pozdrav,izvinjavam se sto upadam coveku u temu. Radim kao bravar vec 3meseca sto znači fizikalije cesto. Naravno,teretana ispala iz price za sad. Ishrana po elektranama je uglavnom UH sa nesto proteina. Izgubio sam par kg, i to onu vodu izbacio. Zanima me kako da ovaj period dok radim okrenem u svoju korist i smrsam bar jos 5kg. Jedem sto manje hleba, secer nista, dosta vode i ceo dan u pokretu. Imam kod sebe vec kofein i Lipo 6. Hvala unapred.

kao sto ti rekoh na pvt - nikako na zalost