April 16, 2024, 12:37:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: ŠOK VEŽBE ZA ŠOK MIŠIĆNU MASU  (Pročitano 1098 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ŠOK VEŽBE ZA ŠOK MIŠIĆNU MASU
« poslato: Jun 06, 2019, 12:37:03 posle podne »
Poboljsajte svoje treninge sa tehnikama koje nude profesionalci.Cesto,kada nam bodibilderi i sportisti iznesu svoje rutine treninga,ono sto nam ustvari daju jeste samo uvid u njihove treninge u datom trenutku.Otkrili smo da se niko ne pridrzava iste rutine duze vreme.Umesto toga,vecina bodibildera izmenjuje svoje vezbe,redosled,opseg i intenzitet tokom godine.

S obzirom da je iza njih zavidan broj godina iskustva,svaki trazi blic nacin za ubrzanje rasta misica.Ako ste dostigli vrh u svom treniranju,potrebna vam je promena kako bi ubili dosadu,razmislite o usvajanju jedne od tehnika koje ova cetiri pro bodibildeta koriste.


Neki ce mozda misliti da sam dosadan sto se drzim osnovnih vezbi,zato sto retko u treninge integriram sok-ili lagane treninge,pa cak i za vreme priprema za takmicenje.Moji su treninzi bazicni,osim sto ponekad ubacim nekoliko jednostavnih naprednijih tehnika treniranja kao sto su superserije.
Ranije sam se jako oslanjao na super serije kada je rec o rukama zato sto one imaju nekoliko prednosti u odnosu na konvencionalni nacin treniranja.Kao prvo,dva dela tela mozete delotvorno trenirati u relativno kratkom vremenu; drugo, intenzitet i pumpanje prisutni za super serije jedinstveni su sami po sebi i mogu povecati vase ruke bolje nego da trenirate samo jednu misicnu grupu.Trece,volim superserije kako bih izbegao monotoniju.
Superserija za ruke stvara osecaj sjedinjenja bicepsa i tricepsa.Volim poceti sa vezbom za vecu misicnu grupu(tricepse) kao na primer ekstenzija jednorucnim tegom iznad glave zato sto mi se cini da je za nju potrebno najvise koncentracije i snage.Nakon sto zavrsim sa serijom odmaram se tek kako bih dosao do daha pre nego sto pocnem sa vezbom za biceps kao sto su curlovi.Intenzitet ce se smanjiti a izgubicete i nesto energije ako se budete prebrzo kretali napred-nazad.Zbog toga usporite malo. Dva puta duboko udahnite kako biste mogli prodreti duboko u zalihe energije.To ce vam omoguciti bolji razvoj druge misicne grupe.

Kad me novinari upitaju za informacije o serijama i ponavljanjima,ne dajem im odgovor zato sto sam odbacio takav nacin rada.Ne pridrzavam se striktnih uputstava za broj vezbi ili serija dok radim superserije za ruke.Ako se dobro osecam i ako sam dobro nahranjen spreman sam za bal.Danas radim unutar nekoliko parametara koji nadopunjuju poznatu mi formulu za nastavak napredovanja i rasta;a oni su:Odmaram se kad zelim,treniram kad imam volje,radim samo ono sta hocu,kad hocu.To je za mene „moj“ trening...

Ceo tekst, procitajte ovde