Mart 28, 2024, 11:09:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktor + Tribulus  (Pročitano 8032 puta)

Van mreže vepromon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
NO reaktor + Tribulus
« poslato: Jul 08, 2019, 11:38:07 pre podne »
Pozdrav svima :)

Imam pitanja vezano za kombinaciju ova dva suplementa:

1. Da li je dobra i efektna kombinacija?
2. Koji biste tribulus preporucili?
3. Koji biste NO reaktor preporucili (yamamoto mi je preskup, iako verujem da je najbolji)?
4. Da li je relativno upotrebljivo uyimati mesavinu kreatina i NO reaktora, ili ova dva suplementa definitivno treba kupovati zasebno?

U svakom slucaju, interesuju me kako odgovori, tako i preporuke. Narucio bih sve u Ogistri ako je moguce, tako da mi trebaju preporuke iz njihovog asortimana.
Licno, mislio sam da idem na kombinaciju:
1. https://www.ogistra-nutrition-shop.com/specijalni-akcijski-paketi/556-the-tribulus-750-60-kapsula2-kom-na-ovaj-proizvod-nema-dodatnog-popusta.html?search_query=tribulus&results=9
2.
https://www.ogistra-nutrition-shop.com/no-reaktori-misicna-pumpa/708-the-beast-20-440g.html
ili
https://www.ogistra-nutrition-shop.com/no-reaktori-misicna-pumpa/173-horse-power-x-225-g.html

Inace, u ok sam formi, imam 30 godina i 110kg na 2m visine :) Trenirao bih u ciklusu  od 3 meseca 3/4 puta nedeljno.

Unapred hvala na odgovorima!

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2019, 01:47:04 posle podne »
Pozdrav

Sto se tice NO reaktora sa THe best-om se neces sigurno pokajati,veoma dobar No.
A sto se tice tribulusa mnogo bolja opcija je x3m terminator kao kompleksna stvar nego samo solo tribulus a cena im je slicna.

Evo ih linkovi:

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/gh-i-testo-boosteri/194-x3m-terminator-180-kapsula.html

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/no-reaktori-misicna-pumpa/708-the-beast-20-440g.html

imas i manje pakovanje the beast-a ako ti je ovo veliko mada je ovaj isplativiji da se uzme.

E sad zavisi sta ti ocekujes od tribulusa i od NO reaktora i kakvi su ti ciljevi?
A drugo kakva ti je ishrana?
Be patient,results will come !!!

Van mreže vepromon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2019, 11:03:55 pre podne »
Prvo, hvala na brzom i detaljnom odgovoru :)

Ishrana nije bas najbolja, ali trudim se da se drzim bar nekih pravila.
Cilj mi je povecanje snage bez nabacivanja previse dodatne mase. Za NO sam se odlucio jer sam uglavnom umoran da treniram posle posla, a probao sam horse power pre par godina i secam se da je efekat bio odlican.
Tribulus prvi put uzimam jer hocu da vidim ima li bilo kakvog efekta na meni.

Ako mogu da pitam, zbog cega je ovaj kompleks toliko bolji od obicnog tribulusa tipa: https://www.ogistra-nutrition-shop.com/tribulusi/186-the-tribulus-750-60kapsula.html?search_query=tribulus&results=9 ?




Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2019, 11:44:18 pre podne »
ako ima na lageru gledaj testorol... Yamamoto

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2019, 05:24:59 posle podne »
Prvo, hvala na brzom i detaljnom odgovoru :)

Ishrana nije bas najbolja, ali trudim se da se drzim bar nekih pravila.
Cilj mi je povecanje snage bez nabacivanja previse dodatne mase. Za NO sam se odlucio jer sam uglavnom umoran da treniram posle posla, a probao sam horse power pre par godina i secam se da je efekat bio odlican.
Tribulus prvi put uzimam jer hocu da vidim ima li bilo kakvog efekta na meni.

Ako mogu da pitam, zbog cega je ovaj kompleks toliko bolji od obicnog tribulusa tipa: https://www.ogistra-nutrition-shop.com/tribulusi/186-the-tribulus-750-60kapsula.html?search_query=tribulus&results=9 ?

Pozdrav,

Terminator je sjajan proizvod,  tribulus sa DAA, magnezijum, cinkom i b6 super deluje u sinergiji i zato ti je taj preparat prepoučen. Testorol je najčistiji sups na temu tribulusa koji možeš da nađeš, količina saponina je neverovatna.

Zaključak je da ova dva preparata rade fenomenalno u sinergiji i da ih oba treba uzeti. Takođe, ako hoćeš da logično zatvoriš priču dodaj ZMA pred spavanje.  Pobaj 2 Terminatora ujutro na prazan stomak;  1 Terminator + 1 testo pred trening; 2 Termiantora + 1 testo + ZMA pred spavanje pa javi rezultate  :)

Očekuj prvenstveno dobro raspoloženje, skok libida, bolji san i kvalitetniji odmor. I sredi ishranu....

“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare

Van mreže vepromon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #5 poslato: Jul 13, 2019, 08:24:57 pre podne »
Hvala puno na odgovorima! Uzeo sam kako ste preporucili :) videcemo efekte...

Van mreže vepromon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #6 poslato: Avgust 05, 2019, 08:26:04 posle podne »
Sutra pocinjem da treniram. Sve je stiglo. Imam pitanje: kako piti THE Beast? 2 merice pre treninga, ili moze vise?
Takodje, kako piti kombinaciju terminatora i TestoR danima kada se ne trenira?

Unapred hvala!

Van mreže King_Filip87

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 110
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #7 poslato: Avgust 05, 2019, 08:47:42 posle podne »
Zasto bi uzimao dve merice osim ako vec nisi pio toliko. Jedna je sasvim dovoljna ako nisi koristio no,ili ako si pravio pauzu.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #8 poslato: Avgust 05, 2019, 09:36:09 posle podne »
isto kao u danima kada se ne trenira , mozes da raspodelis u tri doze...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #9 poslato: Avgust 06, 2019, 05:48:20 pre podne »
isto kao u danima kada se ne trenira , mozes da raspodelis u tri doze...

pa ja ne bih bas u dane kada se ne trenira.
Nema potrebe, a i taman dobro dodje da se taj dan malo receptori "resetuju".

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #10 poslato: Avgust 06, 2019, 09:36:55 pre podne »
pa sta znam svakako da ima logike to sto kazes,jedino sto ja ga rokam tako uvek radi sveobuhvatnog oporavka, ali zato napravim pauzu kada zavrsim sa kutijom , mesec dana, a zadesi se da bude to i duze do sledece kutije :)... ono ako vec ubacujem u "vecu brzinu" da  ubacim do kraja... ali  kapiram da ako neko konstatno, bez pauze uzima onda da , definitivno kako si rekao... radi me definitivno od prvog tabsa do poslednjeg tu nema dvojbe , isto tako samo slabije je bilo i sa TErminatorom, secam se njega kada sam prvi put probao uz krealkalyn , to je bila nenormalno dobra pumpa... ma kakvi pre work outovi... ali od kada se pojavio Testorol on mi je pod must have pogotovo na kal deficitima...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #11 poslato: Avgust 06, 2019, 12:49:50 posle podne »
pa sta znam svakako da ima logike to sto kazes,jedino sto ja ga rokam tako uvek radi sveobuhvatnog oporavka, ali zato napravim pauzu kada zavrsim sa kutijom , mesec dana, a zadesi se da bude to i duze do sledece kutije :)... ono ako vec ubacujem u "vecu brzinu" da  ubacim do kraja... ali  kapiram da ako neko konstatno, bez pauze uzima onda da , definitivno kako si rekao... radi me definitivno od prvog tabsa do poslednjeg tu nema dvojbe , isto tako samo slabije je bilo i sa TErminatorom, secam se njega kada sam prvi put probao uz krealkalyn , to je bila nenormalno dobra pumpa... ma kakvi pre work outovi... ali od kada se pojavio Testorol on mi je pod must have pogotovo na kal deficitima...


naravno, naravno....

Van mreže vepromon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #12 poslato: Avgust 06, 2019, 11:53:12 posle podne »
Ok, onda cu danima kada se trenira 2xterm ujutru, 1xTestoR + 1term pred trening i 1xTestoR + 1xterm pred spavanje.

Danima kada se ne trenira, mozda da uzmem samo 2 x term ujutru, cisto da odrzim neki nivo, ako je to ok, ili potpuno da pauziram? Treniram obicno 3, nekad 4 puta nedeljno....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2019, 05:57:07 pre podne »
Ok, onda cu danima kada se trenira 2xterm ujutru, 1xTestoR + 1term pred trening i 1xTestoR + 1xterm pred spavanje.

Danima kada se ne trenira, mozda da uzmem samo 2 x term ujutru, cisto da odrzim neki nivo, ako je to ok, ili potpuno da pauziram? Treniram obicno 3, nekad 4 puta nedeljno....


kada NE trernias sulementi poput T rola ili terminatora i slicnos e uzimaju kao i kada treniras

Van mreže vepromon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: NO reaktor + Tribulus
« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2019, 09:13:45 posle podne »
Ok, hvala Pedja na odgovoru. Svaki dan uzimam isto onda :)