April 19, 2024, 11:29:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Oporavak hormona  (Pročitano 31550 puta)

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #15 poslato: Jul 30, 2019, 03:48:29 posle podne »
Kapiram na šta mislis, ali opet se namece pitanje koje su to okolnosti, jer ovako ispada u neku ruku da bi svi trebalo da rokam trt posle 40 te, 50 te...  ;D

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #16 poslato: Jul 30, 2019, 07:42:34 posle podne »
Poznajem momka koji je otišao na trt radeći godinama treću smjenu. Imam i njegov krvni nalaz. A pazi ironije, shot testa od 250mg plaća kod doktora vjerovali ili ne jebenih 70€. Momak ima 28 godina.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #17 poslato: Jul 30, 2019, 08:21:31 posle podne »
Poznajem momka koji je otišao na trt radeći godinama treću smjenu. Imam i njegov krvni nalaz. A pazi ironije, shot testa od 250mg plaća kod doktora vjerovali ili ne jebenih 70€. Momak ima 28 godina.
To je zalosno jako ako je tako, ne vjerujem da hormonalni balans nije mogao postic bez trt-a

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #18 poslato: Jul 30, 2019, 08:33:23 posle podne »
to je zalosno, licno nikada sebi ne bih dozvolio to...  strasno je da ti treba tek tako hormonalni replacement, to automatski znaci da te je zivot pregazio i pitanje je koliko to nesto znaci da vozis do kraja zivota na takvoj terapiji... naravno da tu ima vise faktora i razloga ali eto jos jedan da nikada sebi ne dozvolis da zapustis zdrav  nacin zivota, trening, i zdrav razum... i na tome treba raditi... kapiram da to nekim ljudima se ugasi tek tako ali brate neki deo krivice i sami snose... naravno ne pricam o dugogodinjem koriscenju aas , pato bude prirodni sled dogadjaja ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #19 poslato: Jul 31, 2019, 05:31:30 pre podne »
Kapiram na šta mislis, ali opet se namece pitanje koje su to okolnosti, jer ovako ispada u neku ruku da bi svi trebalo da rokam trt posle 40 te, 50 te...  ;D

TACNO!
upravo to i rade na zapadu.
vecina muske populacije od 48 na gore, su na terapetuskim dozama
To nema veze sa rokanjem druze. To je LEK i LECENJE obolljenja, posto je hormonalni pormecaj gore oboljeno od onoga sto je konvencionalno i slicno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #20 poslato: Jul 31, 2019, 05:35:54 pre podne »
to je zalosno, licno nikada sebi ne bih dozvolio to...  strasno je da ti treba tek tako hormonalni replacement, to automatski znaci da te je zivot pregazio i pitanje je koliko to nesto znaci da vozis do kraja zivota na takvoj terapiji... naravno da tu ima vise faktora i razloga ali eto jos jedan da nikada sebi ne dozvolis da zapustis zdrav  nacin zivota, trening, i zdrav razum... i na tome treba raditi... kapiram da to nekim ljudima se ugasi tek tako ali brate neki deo krivice i sami snose... naravno ne pricam o dugogodinjem koriscenju aas , pato bude prirodni sled dogadjaja ...

Piratski
nisu SVI i ne moze SVAKO da radi to sto radis ti, Pera, Zika itd. Pogtovo u zemljama treceg svega u koje spadamo i mi.
Jednostavno, zdrav nacin zivota nIJE primeren nama i nasem podneblju. Da se siri - DA, ali treba da prodju jos dve generacije da bi dostigli nivo i svest jednog samo PROSECNOG sweda ili norvezana kojima je to jednostvno OBAVEZA da ujutr u 6 budu u teretani ili u parku i da u trobici nose C vit, aswagahndu i slicno. Kod nas, kada pijes C vit ti si jos uvek NARKOMAN, a svi koji idu u teretanu su ZGUBIDANI. Bolje da sede ispred radnje i piju pivo na dug, da im je firma duzna 4 plate i da sa 38 god ovise kada ce mama, baba, deda ili neko dobiti penziju....

u takvim okolnostima- stvar je jednostavna.
da li su ti i takvi ljdi kriv pirat? i jesu i nisu. Ali to nije tema
tema je da se to NJIMA desava i da je to tako

od cega onda ovima na zapadu da imaju disbalans a zive "normalno"
e pa od tog "normalnog" sivota, streras, jurnjave za novcem, kredita, 12 sati radnog vremena i svega sto nosi western civilacistion....


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #21 poslato: Jul 31, 2019, 05:46:40 pre podne »
Poznajem momka koji je otišao na trt radeći godinama treću smjenu. Imam i njegov krvni nalaz. A pazi ironije, shot testa od 250mg plaća kod doktora vjerovali ili ne jebenih 70€. Momak ima 28 godina.

evo pirat
npr, klasican primer onoga sto sam rekao..
jedino sto je problem sto su momku popustili ventili mnogo ranije nego sto je to uobicajeno, ali opet kazem, ko zna sta je u pozadini svega toga, i taj rad nocne krzo xxxxx vr period je bio samo okidac za ekspoloziju..

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #22 poslato: Jul 31, 2019, 08:07:07 pre podne »
da kapiram hronican stres definitvno, ali to polazi od glave... tako da mi to izgleda kao da dijabeticar uzima insulin a po ceo dan jede samo slatko, ili uzimas lek za pritisak a po ceo dan si na adrenalinu...  opet se u neku ruku leci samo posledica a ne i uzrok...

naravno da sve shvatam sta si rekao i slazem se,ali dodao bih da covek mora da radi i na tom individualnom psihickom aspektu definitivno, eto ja sam recimo provalio da na mene stres ne utice u datom trenutku kada se desi
(ne znam dal je tako i kod ostalih) , nego tek kasnije kada pocnu da se premotavaju filmovi i mozak tera na negativne minule dogadjaje i razmisljanja o njima...  mislim da se to svodi vise na psihicko zdravlje primarno, a hormonalni disbalans je sekundarna pojava.  A ako lecis samo sekundarne probleme, a ne posvecujes paznju izvoru, samo odlazes problematiku, pogotovo za tako mlade ljude , kojima su ti neki stresovi koje su stekli repovi koji se dalje vuku...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #23 poslato: Jul 31, 2019, 09:56:31 pre podne »
da kapiram hronican stres definitvno, ali to polazi od glave... tako da mi to izgleda kao da dijabeticar uzima insulin a po ceo dan jede samo slatko, ili uzimas lek za pritisak a po ceo dan si na adrenalinu...  opet se u neku ruku leci samo posledica a ne i uzrok...

naravno da sve shvatam sta si rekao i slazem se,ali dodao bih da covek mora da radi i na tom individualnom psihickom aspektu definitivno, eto ja sam recimo provalio da na mene stres ne utice u datom trenutku kada se desi
(ne znam dal je tako i kod ostalih) , nego tek kasnije kada pocnu da se premotavaju filmovi i mozak tera na negativne minule dogadjaje i razmisljanja o njima...  mislim da se to svodi vise na psihicko zdravlje primarno, a hormonalni disbalans je sekundarna pojava.  A ako lecis samo sekundarne probleme, a ne posvecujes paznju izvoru, samo odlazes problematiku, pogotovo za tako mlade ljude , kojima su ti neki stresovi koje su stekli repovi koji se dalje vuku...

pa dobro, sve ide iz glave..sve ok
ali nije svakako metnalno i psihcki jak tj veoma ih je malo, da to pre svega tako shvati i prihvati, a jos manje je onih koji ce sa tim da se iznesu sa snagom volje, karaktera i svega ostalog..i ono glavno, opte se vracamo na to da je vecina ljudi koji su na TRT0u van teretane i da pojma nemaju NI O CEMU, a kamoli da postave stvari na svoje mesto kada je u ptianju adkevatna suplementcija, ishrana, trening itd.....i u tom slucaju, posledica se mora "zatvarati" na radikalan nacin, da ne dodje do jos tragicnijh posledica po pojednica ili njegovu okolonu. Veruj, mi da nemas pojma cega sam se sve nagledao i naslusao kada se hormoni uzjenu. Stanje na opijatima je NISTA, naspram toga....

Ja sam veliki prtovnik tipa da kada me boli glava, take a pill!!..jebes to
ali opet ti kazem, nisu svi ljudi na nivou edukacije kao ti. Nije ni 2% npr....njemu preostaje samo da slusa lekara u tom slucaju...

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #24 poslato: Jul 31, 2019, 10:08:58 pre podne »
pa to jeste, bolje i tako radikalno spreciti posledice , nego nikako... to je tacno , nizak test moze da bude poguban za musku osobu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #25 poslato: Jul 31, 2019, 10:14:33 pre podne »
pa to jeste, bolje i tako radikalno spreciti posledice , nego nikako... to je tacno , nizak test moze da bude poguban za musku osobu...

da, o tome govorim..i to veoma veoma opasan i po coveka koji ima problem i po okolinu. Svakakve ludirije se motaju po glavi

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #26 poslato: Jul 31, 2019, 10:24:03 pre podne »
pa to jeste, bolje i tako radikalno spreciti posledice , nego nikako... to je tacno , nizak test moze da bude poguban za musku osobu...

da, o tome govorim..i to veoma veoma opasan i po coveka koji ima problem i po okolinu. Svakakve ludirije se motaju po glavi

to da... moze da se napravi opasno pogresno skretanje... jeste da to zavisi dosta i od  licnosti, ali takve osobe su i sklonije afektima... bila je bas jedna tema skoro o tome na forumu... 

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #27 poslato: Jul 31, 2019, 11:16:51 pre podne »
Da nastavim sapunicu... Momak je novi covjek, poceo sa 250mg,trenira,djevojka mu zatrudnila otkako je bio na 250mg. Ali... Sad se navukao i u pricu usao i tren i bold, hoce i ins i samo ga gledam kako postaje rupa bez dna. Nevjerovatno kakav jebeni karakter, sredi zivot sa 250mg i sad se navuce ko narkoman. Psiha je zlo.

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #28 poslato: Jul 31, 2019, 11:21:00 pre podne »
svidelo mu se jbg :)

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Oporavak hormona
« Odgovor #29 poslato: Jul 31, 2019, 11:28:38 pre podne »
Da ne odugovlacimo nepotrebno. Nego Pedja ako se ne varam juce smo srusili rekord po posjetama na forum, pocasti nas nekim popustom ako moze  ;)