April 20, 2024, 09:48:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: KAKO DO MIŠIĆNE MASE  (Pročitano 10188 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
KAKO DO MIŠIĆNE MASE
« poslato: Jul 31, 2019, 03:33:23 posle podne »
edan od najvecih gurua danasnjice (Dave Palumb), a kada je bb u pitanju nikada nije imao dlaku na jeziku kada je u pitanju bilo koji segment ovog sporta. Iz njegove online diskusije, izdvojio sam nekoliko fenomenalnih stvari, a kada je u pitanju OSNOVA. Procitajte


Pitanje: Dejv, moje znanje o suplementaciji je slabo i ne planiram da koristim suplemente za sagorevanja masti, nabijanje mišićne mase i slično. Ali, posle nedavne povrede tetive i ligamenata, počeo sam se interesovati za ARTROLIZ.  Ne bih želeo ništa osim onoga što bi mi pomoglo za oporavak. Zadovoljan sam trenutnom formom i zdravljem. Radim dosta kardio treninga (trčim i vozim bajs po brdima) itd. Imam 22 godine.


Dejv: Ovaj suplement je jedan od osnovnih kada je u pitanju regeneracija tkiva i oporavak zglobova, ligamenata i tetiva. Nema nijednu drugu funkciju osim te. Njegova prednost jeste što je bogat materijama koje pospešuju zaštitu i oporavak zglobova.


Pitanje: Zadobio sam blago istegnuće tetive u članku, a u proteklih 6 nedelja moj oporavak je tekao prilično sporo, pa mi sve to nabija nervozu. A pošto sam prilično aktivna osoba, neaktivnost mi prilično teško pada. Išao sam kod leakra i preporučio mi je suplement Artoliy i na brzinu me uputio u njegovo dejstvo, pa mi deluje kao da je dobar izbor za mene. Ali, pošto nisam baš poverljiv kada su suplementi u pitanju, pitam tebe za savet.Malo sam uplašen da ovaj suplement ne zaceli povredu prebrzo, pa da ne zaraste valjano i da me ostavi izloženim za nove povrede. Šta ti misliš o tome?..

Nastavak teksta, procitajte  : https://www.ogistra-nutrition-shop.com/content/171-kako-do-misicne-mase