Mart 28, 2024, 09:52:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: POMOĆ!!!  (Pročitano 5264 puta)

Van mreže Dule1234

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
POMOĆ!!!
« poslato: Avgust 08, 2019, 12:36:43 pre podne »
Pozdrav ljudi, ranije sam citao neke teme sa ovog foruma, pa odlučih da pitam za pomoć. Za mesec dana imam testiranje, konkretno kuperov test, trenutno mogu da istrčim 2300, a meni je potrebno da ispunim normu 2700, posto se već duze vreme mučim od početka jula aktivno trčim, duze distsnce i neke varijante 4x500m sa jačim tempom. ONO ŠTO JE VAŽNO SAD, dobio sam KLENBUTEROL , pa me zanima da li će to imati ikakvog efekta ako uzmem, da mi pomogne da istrčim navedenu normu, ranije sam koristio pre trčanja Hell gel i nista vise osim njega i njega sam mozda 4-5 puta uzimao. Dakle klenbuterol bih uzeo samo dok to ne prodje i posle ne bih, pa me zanima dal bi imalo ikakve posledice po zdravlje? Hvala u napred

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 08, 2019, 06:12:06 pre podne »
Pozdrav ljudi, ranije sam citao neke teme sa ovog foruma, pa odlučih da pitam za pomoć. Za mesec dana imam testiranje, konkretno kuperov test, trenutno mogu da istrčim 2300, a meni je potrebno da ispunim normu 2700, posto se već duze vreme mučim od početka jula aktivno trčim, duze distsnce i neke varijante 4x500m sa jačim tempom. ONO ŠTO JE VAŽNO SAD, dobio sam KLENBUTEROL , pa me zanima da li će to imati ikakvog efekta ako uzmem, da mi pomogne da istrčim navedenu normu, ranije sam koristio pre trčanja Hell gel i nista vise osim njega i njega sam mozda 4-5 puta uzimao. Dakle klenbuterol bih uzeo samo dok to ne prodje i posle ne bih, pa me zanima dal bi imalo ikakve posledice po zdravlje? Hvala u napred

ja se bavim sa sportom tj ovim sportom 3o+ god
Ono sto me zaista fasicinira, je da sam ovakvih stvari kroz moje bavlenje sportom imao barem 100 i vise puta.
Ja zaista ne mogu da shvatim da neko ko zna da mu taj posrani test (koji nikome ne znaci nista vise u savremenim sportskim shvatanjima odredjivanja necega itd itd osim kod nas, ali nije tema i nebitno) dopusti ili zapusti do te mere da ne moze da istrci tu normu, a da mu mnogo stvari u zivotu zaivsi od toga...ja to ne mogu da shvatim

Trazeci alterantivne metode, naravno poseze se za svim i svacim. Jedan od najzescih slucajeva koje sam imao, kada je momak koji ima viska 30+ kg i trebao je da radi kuperv test jer mu je od toga ovisila sudijska karijera (sa 30 kg +) pitao da li da uzme efedrin da bi istracao test. Na moje pitanje kada je test - rekao je SUTRA !!!!!

Ti barem imas mesec dana pa je nesto i moguce
ali prosto je neshvaatlivo da se traze alteratvine i precice za tako jedan nikakav test i napor koji moze da se prodje bilo kada u bilo koje dana i noci, uz samo malo odrzavanja fizicke aktivnsti. Posto i ako tebi taj kuper odredjuje nesto, onda znaci da se spremas za vojsku, policiju, sudije ili nesto peto gde se na zalost kod nas to sranje jos uvek trazi....samo sto opet ponavljam ne mogu da shvatim da se spremas za TAKO NESTO ili POZIV a da si pre toga, mesecima van forme i smatras da ce neki hell gel ili neke tbl pomoci u tome.

Nece ti clen pomoci svakako iz razloga sto sada nemas mogucnost da odradis taj test bez njega. Clen ne sluzi za to, kao ni jedan lek na ovom svetu, vec znaci da ti ako kupera istcis za 12 min, on moze da te pogura da ga istrcis za 11:40

ukoliko ti sada ne mozes 2800 metara da istrics za zadato vreme onda treba da se zapitas u kakvom si stanju za BUDUCNOST a ne da trazis alternativa.

Ovaj post nemoj shvatiti pogresno (verovatno hoces, ali i nebitno je)

Preporuka ti je svakako da pre svega procitas sta je LEK CLENBUTEROL, KOJE SU POSLEDICE OD UPOTREBE/ZLOUPOTREBE, ZA CEGA TAJ LEK SLUZI INACE, sta mozes da DOBIJEs sa njim ali sta mozes i da IZGUBIS....i onda se odluci

Ja licno ti kazem da to ne RADIS, vec da ste posvetis adekvatnom i panskom programu treniga koji ce dovesti do toga da za tih 30 dana taj test oistrics i da ga ne osetis...

na tebi je

Van mreže Dule1234

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 08, 2019, 12:37:48 posle podne »
Nisam ja trazio to, nego mi lik ponudio tj dao mi pa kao da ti pomogne  :D
Ne shvatam pogrešno nista, razumem šta želiš da mi kazes, imao sam pauzu od treniranja oko 7-8 meseci zbog nekih problema, pa sam polako poceo od aprila da trčkaram, sad tek mogu onako malo jače sto se kaze.  Znači ti mislis da ima šanse da za mesec dana dodam još tih 400m koliko mi fali do norme? Trudim se svaki dan, u periodu kad sam pauzirao sam se i ugojio imao sam 106 kg, uspeo sam sad da smanjim na 100kg, i nadam se da cu do kupera bar još 5kg visina mi je 190cm. Našao sam neki program kao po kom radim, to je sa tim distancama od 200m, 400m, 800m pa 1000m i na kraju 2000m koje teeba da se trče svaki drugi dan(svaki drugi povećavam distancu) sa intezitetom 80%-85%, i ponekad istrčim  po 6-7km kao dužu distancu.  Nažalost trenutno ove distacne sa intezitetom max mogu 600m nadam se da cu uspeti ovih dana bar 800m da uspem. Elem hvala ti za odgovor :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #3 poslato: Avgust 08, 2019, 12:47:24 posle podne »
Nisam ja trazio to, nego mi lik ponudio tj dao mi pa kao da ti pomogne  :D
Ne shvatam pogrešno nista, razumem šta želiš da mi kazes, imao sam pauzu od treniranja oko 7-8 meseci zbog nekih problema, pa sam polako poceo od aprila da trčkaram, sad tek mogu onako malo jače sto se kaze.  Znači ti mislis da ima šanse da za mesec dana dodam još tih 400m koliko mi fali do norme? Trudim se svaki dan, u periodu kad sam pauzirao sam se i ugojio imao sam 106 kg, uspeo sam sad da smanjim na 100kg, i nadam se da cu do kupera bar još 5kg visina mi je 190cm. Našao sam neki program kao po kom radim, to je sa tim distancama od 200m, 400m, 800m pa 1000m i na kraju 2000m koje teeba da se trče svaki drugi dan(svaki drugi povećavam distancu) sa intezitetom 80%-85%, i ponekad istrčim  po 6-7km kao dužu distancu.  Nažalost trenutno ove distacne sa intezitetom max mogu 600m nadam se da cu uspeti ovih dana bar 800m da uspem. Elem hvala ti za odgovor :)

Podredi ISHRANU i DODATNU suplemtanciju takvoj vrsti trneinga
nemoj da pregoris u ZELJI posto ti je telo u tom stnaju u kom jeste
ja sam siguran da MOZES. ali opet kazem

Van mreže Dule1234

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #4 poslato: Avgust 08, 2019, 01:02:33 posle podne »
Vazi, hvala puno na savetu  :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #5 poslato: Avgust 08, 2019, 01:03:56 posle podne »
Kreni u teretanu. Radi neki lagani full body i na kraju treninga 2, 3 varijacije plankova da se digne puls. 2, 3 vežbe mobilnosti za kukove

Btw taj test je sranje, ima toliko mnogo načina da se razvali...

Od supsa, beta alanin, coffein... Kreallakyn.. Ma idi... Za 2 nedelje da ga razbije... Naravno ne mislim da je to moguće ako si ono totalno anti sportista... Ali ako si bio nekada iole u nekom treningu i nemaš neki veliki bf... Pickin dim
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2019, 01:09:31 posle podne pirat »

Van mreže Dule1234

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #6 poslato: Avgust 08, 2019, 01:34:41 posle podne »
Radim kod kuce, sklekove trbusnjake, zgibove i cucnjeve, ubacio sam i plank radim po minut bočne i klasičan onaj,  trenirao sam ranije baš konstantno, pre godinu i po sam imao isto kupera i istrčao sam 2700 lagano, nego sad to što sam pauzirao i malo ugojio. Sad pijem magnezijum jer su mi rekli da je dobar, slabo imam iskustva sa suplementima

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #7 poslato: Avgust 08, 2019, 01:44:10 posle podne »
Jbg a navalio si na clen ni 5 ni 6 :) topla preporuka za ta tri supsa... U stvari pošto si vec rekao da si u treningu i da ti fali malo do norme... Eto 3 kapsa krealkalyna, 3- 4 g beta alanina samo, pa javi razliku, uzmi to 15 min pre testa :-) obavezno glikogen da bude pun...

Van mreže Dule1234

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: POMOĆ!!!
« Odgovor #8 poslato: Avgust 08, 2019, 01:49:44 posle podne »
Haha a šta ću, navukli me mangupi, šalim se.
Hvala za savet :)