Mart 29, 2024, 02:34:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: My experiments  (Pročitano 5462 puta)

Van mreže Leonida011

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
My experiments
« poslato: Avgust 27, 2019, 05:50:32 posle podne »
Pozdrav,
imam 23 godine, 189 sam visok i imam 101kg trenutno, od 18 koristim hemiju,
u pocetku sam eksperimentisao sa peptidima i sarmsima, kasnije i sve ostalo i ovde cu postavljati
sve sto sam radio i eksperimentisao sa svojim telom, i slike.
treniram od 8 godine zivota, od 15e teretana je sva moja okupacija, ali nikad nisam hteo da budem ogroman,
ja preferiram aestetic look i zato ce biti u ciklusima uvek tren,npp...
Ovo je neki uvod o meni i kako budem ispisivao tekstove o svakoj supstanci kacicu sa slikama napretka
prva ce biti ostarin i lgd
posle i o yk11 s23 s4 igf1 lr3, lokalni igf...

Van mreže King_Filip87

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 110
Odg: My experiments
« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2019, 08:08:20 posle podne »
Aesthetic look mozes I bez hemije da postignes realno. Samo treba malo vremena I rada. Ja nekapiram posezanje za bilo kakvim sredstvima tako mlad... ali dobro to je odlika mladih I novih generacija. Niko ne eksperimentise sa treningom na primer. Takodje hemija ne postoji za aesthetic look, to je stvar najvise genetike. Ako prirodno imas uske klavikule siroke kukove ...dzaba prica ,tesko da ces imati telo Boba Parisa ili Lee Haneya. Mada vrv je tebi Angelov ili ti poznati naturalcii uzor.
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2019, 08:18:11 posle podne King_Filip87 »

Van mreže fallen_

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: My experiments
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2019, 08:22:50 posle podne »
gear se uzima od 1.godine srednje skole po pravilu,i samo se slusa Andjela vestica naravno jer DJAVO SE PROBUDIO ;D 8)

Van mreže Leonida011

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: My experiments
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2019, 12:30:16 pre podne »
Hteo sam da kazem da jurim sto suvlju misicnu masu, izvinjavam se sto sam se lose izrazio, ramena su mi trenutno mnogo sira nego kukovi, da zbog genetike i jurim to, na kom god da sam gearu ne mogu da navucem vodu cak ni sa mnogo junk fooda, sve u svemu videcete slike pa onda sudite, da mislim da je ok sa 18 gear, ne ne slusam andjelu vesticu i ne tripujem se na to, svako odlucuje za sebe i mislim da odluka treba da se ceni i postuje

Van mreže King_Filip87

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 110
Odg: My experiments
« Odgovor #4 poslato: Avgust 28, 2019, 01:12:40 pre podne »
 Vidi ti mozes sa 18godina da zelis da vozis r1 I ja to postujem ali cu reci da ti je to losa ideja I da si mlad za tako jak motor. Isto je I sa hemijom. Ti si mogao jos mnogo da guras prirodno pre nego sto si posegnuo za tim. Ko sta radi klinci po teretanama pitaju sta da ubodem sta da pijem itd. Niko ne pita kako da jede I da li dobro trenira. To je taj momenat kad hocu instant rezultat u sto kracem vremenskom roku. Isto je I sa skolom,zavrsicu kurs jebes faks..niko ne uci zbog znanje vec diplome da ima papir. Isto je I sa lovom,svi hoce pare preko noci ..e to se projektuje na svaki aspekt zivota. Omladinu treba uciti da sce gledaju kao maslinu koja radja jednom u sedam godina tek tada ubiras plodove rada..to je taj mentalitet koji imaju svI sampioni. Precica je kraci put ali nema iskustva koji steknes dugim putem. Ali dobro necu da ti popujem ,gotovo sad. Krenuo si u tu pricu na svoju ruku I sad guraj kako znas I umes.

Van mreže fallen_

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: My experiments
« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2019, 08:26:51 pre podne »
Vidi ti mozes sa 18godina da zelis da vozis r1 I ja to postujem ali cu reci da ti je to losa ideja I da si mlad za tako jak motor. Isto je I sa hemijom. Ti si mogao jos mnogo da guras prirodno pre nego sto si posegnuo za tim. Ko sta radi klinci po teretanama pitaju sta da ubodem sta da pijem itd. Niko ne pita kako da jede I da li dobro trenira. To je taj momenat kad hocu instant rezultat u sto kracem vremenskom roku. Isto je I sa skolom,zavrsicu kurs jebes faks..niko ne uci zbog znanje vec diplome da ima papir. Isto je I sa lovom,svi hoce pare preko noci ..e to se projektuje na svaki aspekt zivota. Omladinu treba uciti da sce gledaju kao maslinu koja radja jednom u sedam godina tek tada ubiras plodove rada..to je taj mentalitet koji imaju svI sampioni. Precica je kraci put ali nema iskustva koji steknes dugim putem. Ali dobro necu da ti popujem ,gotovo sad. Krenuo si u tu pricu na svoju ruku I sad guraj kako znas I umes.

ili tebe ubodu u teretani ili ti nekoga,nema treceg izbora  :o  :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: My experiments
« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2019, 09:31:47 pre podne »
stop homo :)

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: My experiments
« Odgovor #7 poslato: Avgust 30, 2019, 10:33:22 pre podne »
@Leonida011

Ubi ne neizvesnost, kada će slike ?
“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare