April 18, 2024, 10:16:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: TestoRol - iskustva  (Pročitano 17684 puta)

Van mreže Nidzoks

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
TestoRol - iskustva
« poslato: Septembar 01, 2019, 05:52:03 posle podne »
Da li je iko ima iskustva sa proizvodom iz Naslova Teme?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #1 poslato: Septembar 01, 2019, 05:53:41 posle podne »
da, odlican testo booster, kvlitetne sirovine i ima sve sto treba i sto je efektivno, slobodbo uzmi neces se pokajati

Van mreže Nidzoks

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #2 poslato: Septembar 01, 2019, 06:11:59 posle podne »
Ja se izvinjavam ako se malo ponašam bahato pošto sam novi član foruma. Znam za ovaj forum odavno ali nisam pravio accaunt jer sam moga da čitam diskusije bez prijavljivanja na sajt.

Zanima me da li je još neko ima iskustva sa proizvodom?

Hvala "pirat" na odgovoru

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #3 poslato: Septembar 01, 2019, 06:27:48 posle podne »
Šta očekuješ inače od testoboostera, za pct možda? Jesi pio nekada proizvode tog tipa?

Van mreže __asm

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #4 poslato: Septembar 01, 2019, 07:34:10 posle podne »
Ja se izvinjavam ako se malo ponašam bahato pošto sam novi član foruma. Znam za ovaj forum odavno ali nisam pravio accaunt jer sam moga da čitam diskusije bez prijavljivanja na sajt.

Zanima me da li je još neko ima iskustva sa proizvodom?

Hvala "pirat" na odgovoru
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,34917.0.html

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #5 poslato: Septembar 02, 2019, 05:30:54 pre podne »
Ja se izvinjavam ako se malo ponašam bahato pošto sam novi član foruma. Znam za ovaj forum odavno ali nisam pravio accaunt jer sam moga da čitam diskusije bez prijavljivanja na sajt.

Zanima me da li je još neko ima iskustva sa proizvodom?

Hvala "pirat" na odgovoru

meni koji ga prodajem i nije bas da pricam o njemu, ali ono sto mogu da kazem, obizrom na BROJ prodath komada i da mi ljudi se javljaju (moji prijatelji koji imaju kontakt moj itd) da uglavnom su reci ili recenie

1. sta je ovo brate
2. nocas sam isao da pisam, pa sam pisao u kadu :D
3. Ovde brate mora da ima nesto drugo,
4. Pedjone, ja sam vise nego odusvljen sa ovim, a probao sam sve i svasta.

itd itd
Sve ovo MOGU licno a potvrdim, ali kao sto rekoh glupo je da ja pricam
Ono sto MOGU da pricam je o SASTAVU koji je kombiancijom supstanci, tj dr Gabriel koji radi u reasrch timu yamamoto, spojio supstance koje FENOMENALNO rade u sinergiji, i tacno i adekvatne doze i na sve to, nije koristen INDUSTRIJSKI SAPONIN (kojeg mozes imati u nekom obicnom tribulus u 900% ali njegova isoristljvost je 3-5%) vec je koristen adekvatan farmacetuski oblik saponina itd itd itd

Van mreže Marin_A

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2019, 02:06:40 posle podne »
Može li možda objašnjenje kako yamamoto
raspoređuje doze?
Recimo na kutiji piše 3x day a na opisu sastava piše
one dose (3 caplets)

Kad vi preporučate nekome, pišete jednu capletu itd.
Znači li to jedna doza ili jedna capleta strikno?
Pošto bi 3 doze bile 9 tableta dnevno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2019, 02:50:53 posle podne »
Može li možda objašnjenje kako yamamoto
raspoređuje doze?
Recimo na kutiji piše 3x day a na opisu sastava piše
one dose (3 caplets)

Kad vi preporučate nekome, pišete jednu capletu itd.
Znači li to jedna doza ili jedna capleta strikno?
Pošto bi 3 doze bile 9 tableta dnevno

bez porebe ovolika matemetika jer ni sam nemas pojma sta si napisao- iskreno

2 kaplete se koriste na dan!!

to sto je RDA drugaciji kod nas i u Italy ne znaci nista. Ne znam kakav je RDA u HRV ali kod vas kada se kupje preko neta onda nema potrebe za deklarisnjem od strane Hrv instituacija ali da ima, onda verujem da bi bilo isto kao ovo ispod sto cu napisati.

pre neki dan sam imao razgovro i ne mogun da shvatim da ljudi traze DEKLARACIJU na srpskom, sto je naravno ODLICNO, a onda kada ima deklaracija na srpskom oni citaju oo sto pisu na eng i onda postavljaju pitanja.

Ne znam ko je preporucio jednu kapletu posto je preporuka da se konzumira 2 kaplete tj jedna pred trening i jedna pred spavanje, akada se ne trenira obe tbl pred spavanje...
« Poslednja izmena: Septembar 02, 2019, 02:53:15 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2019, 09:48:50 posle podne »
Šta je EvoPep?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #9 poslato: Septembar 03, 2019, 05:42:53 pre podne »
Šta je EvoPep?

Molekul proteina razbijen do peptida!
ali to nije SVE
vec je izvor mleko (surutka) iz Irske odnosno mleko od krava koje su hranjene cistom organskom travom.Dakle bez neki spricanja i ostalih sranja.
Naravno, visoki standardi proizvodnje takve surutke su jedinstveni u svetu i onaj ko ima PECAT kao sto mozes da vidis na lableu pepto pro su firme sa kojima je ostvarena saradnja. Nema ih mnogo u svetu. Brendovi uglavnom NE zele to da rade ne iz razloga sto neki ne bi imali novac da financiraju to, vec jednostavno sto smatraju da oni nece da podizu brend na jedan veci nivo, te da odlican posao prave i sa onim sto rade- sto je tacno. Naravno, prvenstvenu ulogu igra CENA, jer litar takvog mleka svakako nije kao litar mleka od kog se prozivodi konvencinalna sirovina

jednom reciju, pored SALMON HYDROLSIATA, PEPTO  pomera granice...ili prevedeno..probao sam i prosto mami coveka da uzima insulin hahahhaha

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #10 poslato: Septembar 03, 2019, 10:38:16 pre podne »
peptobol kao kazein pred spavanje, time releising amino acids, u blood stream iliti krvotok... sva ta suplementacija ima smisla, bez obzira dal imas podrsku anabolika ili ne... samo je razliak sto u prvom slucaju mozes vise da ugradis, zato je Pedja spominjao ins...

Nema smisla onima koji nemaju para za to ili nesto trece, bilduju marketing na nekoj drugacijoj prici , to je neka nova moda (ne mislim na tebe) da se sere po suplementima...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #11 poslato: Septembar 04, 2019, 10:41:18 pre podne »
Nisam imao ni vremena, a i ne zelim pre svega da se raspravljam sa imaginarnim osoboa putem interneta bez obzira da li jeste ili nije (obicno nije) osoba koja je adekvatan sagovornik na temu, posto raspravljati se sa osobom koja krije indentiet pre svega, a onda i u nedostatku argumenata korstiti reci koje ne znace nista ni u jednoj konotaciji osim sto mogu zvucati u najmanju ruku cudno citaocu, sa ciljem da se isti dovede u zabludu o necijem znanju koriteci reci koje nemaju smisao.
U svakom slucaju, da postavim jednom za sva vremena stvar tamo gde je odavno trebalo da posvetim malo vise vremena i napisem tekst.

Konkurencija se ne POBEDJUJE sa PLJUVANJEM vec se to radi sa KVALITETOM!! I ovo je princip koji vredi u svakom segmentu poslovanja, u svim vrstama poslova i svim sferama zivota. Angazovati influencere koji ce nakon dve noci ili tri provedene na netu, "edukujuci" se u vezi neke teme, izaci pod ekstravagantnim imenom negde i na osnovu nicega omalavozavati nesto sto je pre svega nacuno dokazano, u EMPIRJI pokazano je nesto sto svakako nikoga nece dovesti nigde osim u daljnju propast ili po meni, tamo gde mu je i mesto.

Pa tako, dodaci ishrani ili suplementi stu nesto sto ne postoji od JUCER i nije ih izmislio pedja petrovic i svi koji me poznaju , mogu da potvrde da sam i PRE nego sto sam krenuo u posao sa suplementima bio VELIKI zagovornik istih!!!
Iz jednostavnog razloga sto je to cinjenica ili fakat koji RADI!
Naravno, ne govorim o svim suplementima, ali to nije tema.

Tema su BASIC suplementi.
Niko NIKOME nije kriv sto zivimo u zemlji u kojoj zivimo i sto ne postoji mogucnost da se namire elementarne zivotne stvari (meso, hleb, jaja, mleko kao hrana pa onda kirije, izmirenje dugovanja prema dravi itd) i da se na to sve jos daje na suplemnte. SUPLEMENTI SU LUKSUZ i to je tako! Za hlen i mleko se MORA imati, ali za whey NE! Ali....

do po defaultu ne znaci da SUPLEMENTI ne valjaju ili da to nije ok

Ili, ukoliko vam neko ne daje vise nesto za DZABA, onda po defaultu ne znaci da to VISE (rec vise je kljucna jer oznacva vremensko razdoblje gde je nesto do pre samo nekoliko bilo VRH) a sada usled toga sto vise nije DZABA- sada ne valja. To vise govori o tim (da ih ne naziavam adekvatnim imenom) ljudima nego o tome sto oni pricaju

Pa tako, momak koji je ovde napisao gomile budalstina, pisuci nepovzano,a na osnovu "zadatka" jer je vise nego ocigledno da nije rec ni o cemu nego o problemu sa Yamamoto firmom, koja je mnogima pobrkala racune. I to je tacno, ali je pobrkala kako??? SA KVALOTETOM a ne pljujuci druge i pricajuci gluposti.

Pa tako je rec bila o hydrolosati kazeina ili pepto pro kao i hydrolsatu lososa.
Onos to je CINJENICA npr je da se taj isti HYDROSAT lososa, u svim savremenim bolnicama u Japanu, a od nedavno i u USA, npr stavlja u infuzione rastovre nakog teskih operacija, nakon komatoznih stanja, nakon teskih saboracajnih nesreca itd, gde je metabilicki stres enorman kao i oksidatvni stres koji "prozidre" telo iznutra, a supsatnce koje se nalaze u samim infuzijama jednosavno nisu mogle da zatvore citav krug kada je pomoc u pitanju. To je samo jedna cinjenica, koja se npr koristi kada je taj protein u pitanju

Kada je bilo reci o pepto i razlici izmedju njega i ostalih oblikca kazeina. Upitati nekoga ili izneti cinjenicu da"znam st aje hydrolisat: ali me zanima razlika na godisnjem niviu 1% 2`%mili 15 kg je upravo ono sa cim se sluze infulenceri kada zele da uruse renome nekoga ili necega, jer naravno to nije PITANJE cak ni retoroicko niti je argument niti je bilo sta, jer doci na benzinsku pumpu i usuti gorovio na kojem pise ADITIV i ne zeleti plaititi dok vam trogac ne potvrdi da li ce vasa kola da idu bolje za 15 km na cas ili ce da trose manje za 2%.....nadam se da je sada svima jasno kolika je to NOTORNA BUDLASTINA.......ali....

kada je rec o biological value (ili da ne budem kao on ili on i da se ne samaram sa terminima koje moguce neko nece rauzmeti) biloska vrednos suplemnta je da je pepto npr min 80% iskoristljivosti za razliku od micelara koji je 55-60% ili za raliku od kalcikuma koji nije cak ni 20ak % !! I ovo je cinjica na kojoj su radjene studije i to studije sa RELEVANTIM RECENZIJAMA, od strane eminetnih ustanova, sa adekvatnim inputom i objavljene u odredjenim publikacijama koje svakako INFUECERIMA nisu dostupne jer se takve studije placaju, ali se delovi koji su obicnim ljudima razumljivi, stavljaju na net da se vidi o cemu je rec. I tu je upravo prica o 20 gr petp i 50 gr micelara (bez da ulazim u idiotuluk o korstenjue 50 gr bilo koje vrste kazeina u jednom obroku) a jos veca retadiranost bi bila da i pokusam komentarisati to da li ce neko da dobije 3 ili 33 kg od pepto vs micelar ili obrnuto!! jebote, da li je mgouce da ovo apsolutno i pisem.

Da li je whey protein conetnrat odlican suplement- JESTE!
Da li je whey protein isolat odlican sups - JESTE
Da li je whey protein hydrolodat odlican supes-JESTE

Da li ove vrste prave RAZLIKU? PRAVE!!!!!!
To da ti nesto platis 100 eu a drugu 50, pa da ocekujes od toga sto si platio 100 da ce samo iz tog razloga sto kosta 100 doneti razliku u 15 kg- DA LI JE IKO NORMALAN KO OVO PITA?

Da li rekreativcu znaci da li ce korstiti hydolsat vs concentrat? NARAVNO DA - DA!! I zasto da NE i svakako ce imati bolje benefite nego koristeci concentrat, a kada je rec o BV, kada je rec o digestiji, kada je rec o amino kiseinskom lancu itd.....da li je cena razlog da neko ko se bavi rekreativno kupi whey protein cona ne whey protein istolat il hydro....NARAVNO DA JESTE i naravno da ako mu nesotaju pare nece uzimati kredit da bi pio ISOLAT, ali nemoj da mi serete niko i nikada, a bez argumenata da bilo kome nije bolje ono sto je BOLJE. U krajnjem slucaju, isto bi bilo kao i da kazes da si ti vozac pocetnik ida nema potrebe da vozis merc AMG A clasu, samo zato sto kosta 40k eu, vec ces da vozis fabiu zato sto si POCETNIK.Budalastina!

necu sada da ulazim u pricu oko SPAJKOVANJA PROTEINA i da jednosavno nije moguce spajkovati vrhunsku filtraciju proteina, ali je moguce spajkovati OTPAD od vhunske filtracije proteina i dati mu neko BUM DUM ime, gde ce vrednosti histidina u istiom (primera radi) biti samo dobra za hemeriode,a stvarna vrednost proteina je mozda 65% cistoce filtracije WPC ili kazeina!!!

I ovo nema NIKAKVE veze sa upotrebom lekova niti bilo cega drugog (naravno da lekovi pojacavaju apsrobciju- jer se zbog toga i uzimaju, ane da bi se dobila misicna masa) ali ako ja uzimam lek (namerno sam rekao JA) da bi pojacao APOSRBCIJU onoga sto unosim, i ako tada zelim da unosim NAJCISTIJE i najbolje (pepto, hydro itd itd), zasto i da li je moguce da je neko toliko glup da u tom slucaju misli da je nase telo (koje je savreena masina) NECE pozitivno reagovati ako ga i u natural uslovima castitie sa onim sto je KVALTETNOM?

Da li je moguce da postoji retard koji smatra da .....

ali da, malo sam se zaneo
ovde nije rec o tome, jer je tu stvar jasna
Ove je rec o tome, da bi prica zavrsila da SUPLEMENTI su sranje, jer je to bila krajnja odrednica imaginarne osobe, a sve u borbi protiv brenda koji je KVALITETOM suplementa za 7 godina izbio na mesto br 1!! I to je cinjenica.

meni je zao sto neke stvari ne smem da pisem i da postavim slike samo od yamamoto resarch fabrike, kao i neke stvari od Dr Gabriela i njegovog kolege Dr Yoshimo Qonzaki (valjda sam dobro ime napisao) gde su ljudi....

ma ne vredi ni da psiem dalje..

stara izreka kaze:

AKo zelis da pomognes pocetniku- radi sa njim
Ako zelis da pomognes starcu- radi umesto njega
Ako hoces da pomognes iskusnom majstoru- IDI i ne mesaj se
Ako hoces da pomognes budali- BUDALA SI



« Poslednja izmena: Septembar 04, 2019, 10:45:47 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže AlekTheGreat

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #12 poslato: Januar 01, 2021, 01:48:46 pre podne »
Pozdrav svima
Moje pitanje je da li se sa testorolom pravi pauza. Ako se pravi, kolka treba da bude i posle koliko dana uzimanja, uzimajuci u obzir da imam oko 40 godina, ukoliko je to uopste bitno.
Unapred hvala na odgovoru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #13 poslato: Januar 04, 2021, 10:57:17 pre podne »
Pozdrav svima
Moje pitanje je da li se sa testorolom pravi pauza. Ako se pravi, kolka treba da bude i posle koliko dana uzimanja, uzimajuci u obzir da imam oko 40 godina, ukoliko je to uopste bitno.
Unapred hvala na odgovoru


postovanje

nikakve potrebe nema za pauzom, a pogtovo ne NIKAKVE u tim godnima, kada je nesto kao testo rol PREKO potrebno

Van mreže xnoob

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: TestoRol - iskustva
« Odgovor #14 poslato: Jun 23, 2021, 10:09:00 posle podne »
pitanje jedno,mozda pedja najmjerodavniji..

narucujem od the nutritiona terminator kolegi s posla,koji ima 53 godine..nikad u zivotu nije trenirao,niti suplimente uzimao...poceo piti pred godinu dana whey...i onda na moj nagovor,nek kupi terminator..i vise bez toga nemoze :D haha

veli da je sve drugacije :D vise energije,vise potentnosti itd...

e sad,s obzirom da pedja preporucujes uvijek testorol s terminatorom i ostalim pogotovo na pct i kasnije..

dal bude razlike kolegi ako jos uzme 1-2 kapuse testorola pokraj 6 kapsula terminatora ili ne?