April 19, 2024, 04:48:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Vase misljenje  (Pročitano 2997 puta)

Van mreže Rocher

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Vase misljenje
« poslato: Oktobar 11, 2019, 12:50:39 posle podne »
Pozdrav drugari, sta mislite o cheat day-u dok ste u deficitu? Koliko cesto bi trebalo da se praktikuje?
I zeleo bih da vas pitam da li je pametnije posle par meseci dijete (kcal deficit) napraviti pauzu pa krenuti opet sa rotacijama ili nastaviti normalno sve?

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Vase misljenje
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2019, 01:54:33 posle podne »
Ja posle cheat daya izgledam najbrutalnije pogotovo ako sam u deficitu bio. Al opet to je moje iskustvo. Ne mora da znaci da ce svima bit tako.
Meni Vidi Visi

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Vase misljenje
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2019, 01:55:15 posle podne »
Zavisi koliko je ozbiljna ta dijeta.
Sto manje to bolje, u svakom slucaju kad je glava kriticna pojedi nesto. Nemoj da to bude preucestalo.

Nakon dugog deficita ako vidis da je tijelo iscrpljeno, slobodno mozes podic kcl par tjedana da tijelo malo zivne pa dovrsit dijetu do kraja.


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Vase misljenje
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2019, 02:02:14 posle podne »
cheat obrok da, ali cheat day ceo...  zavisi i sta ti podrazumevas pod cheat hranom... i zavisi kakvog si trenutnog stanja... bf , utreniranost, kako ti je planiran taj deficit... i koji bf skidas... ako si zamascen i imas retenciju vode, nemas zaista potrebe... samo set back...